Neděle 21. července 2024, svátek má Vítězslav
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

KONFLIKT: Kreml zostřil hrozby

Ruský ministr zahraničí Sergej Lavrov se nechal slyšet, že „…západ balancuje na prahu jaderného konfliktu“, jak jej citují Lidové noviny a server Seznam zprávy.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
KK

Je známo, koho „kyjevský režim“ osm let terorizoval. Rusky mluvící obyvatele Luhanska, Doněcka a Krymu. To je neoddiskutovatelný fakt,

0 0
možnosti
MK

Stejně argumentoval Hitler ohledně sudetských Němců v českém pohraničí. Ale to už tu bylo řečeno tolikrát, že je to házení hrachu na stěnu.

0 0
možnosti
LS

Celý článek je výplod chorobného mozku.

0 0
možnosti
DL

Je to vzorny vyplod mozku dukladne zpracovaneho propagandou. Prave slavime 300 lete vyroci narozeni filozofa Immanuela Kanta... S jeho: "Sapere aude" to skutecne nema co delat. ;-)

0 0
možnosti
FDW

Spojené státy rozfoukaly válku na Ukrajině s představou, že oslabí Rusko. Výsledek je, že Rusko bude mít nejsilnější armádu na světe a Čína nejsilnější ekonomiku. Kdepak udělali američtí soudruzi chybu.

0 0
možnosti
PD

Někdy tak kolem roku 2008, když stále považovaly USA Rusko za partnera k jednání, soudruhu.

0 0
možnosti
PD

Celkem přesné shrnutí.

0 0
možnosti
MV

Pro Rusko a hlavně pro krysí ksift už není cesta zpět. Na vině je bezbřehá naivita Západu, kterému nyní zůstala jediná možnost. Rusko zase jednou uzbrojit.

0 0
možnosti
VM

USA dluh 35 bilionů USD, kolik miliard Kč dluhů má Česká republika? A Francis a Itálie a Řecko a Španělsko. Vy jste vtipálek, pane Valento,

A pan Hynek, zbrojař, řekl že musíme vyrábět zbraně proti Rusku, ale potřebujeme na to ruské suroviny. Také vtipálek.

0 0
možnosti
Foto

V Jugoslávii se vzbouřila albanská menšina. Když tam poslal Bělehrad armádu, zaútocilo NATO na Bělehrad. Vysledkem bylo odtržení Kosova a Černé Hory.

na Ukrajině se vzbouřila ruská menšina. Když tam poslal Kyjev armádu, zaútocilo Rusko na Kyjev. Vysledkem bude odtržení ruskojazyčné části.

Když dva dělají totéž, je to totéž.

0 0
možnosti
MV

Zase jste pominul co tomu předcházelo - sen o Velkém Srbsku.

0 0
možnosti
PK

Ať se k tomuto článku vyjádří soudružka Konečná s Okamury. Bylo by to zajímavé.

0 0
možnosti
RL

Oni by se možná vyjádřili, soudruhu, ale vaši soudruzi jim to jaksi nechtějí umožnit.

0 0
možnosti
OK

Není známo, koho kyjevský režim terorizuje ?_ ALE JE ZNÁMO, V uKRUJINĚ ŽIJE 8,5 milionu občanů ruské národnosti, a to jsou ti, podrobení teroru. Na Krymu je 52 procent Rusů a pouze 18 procent Ukrajinců.

0 0
možnosti
FN

Navzdory lidem jako je pan Ferenc, kteří si přejí, aby válka USA s Ruskem na území Ukrajiny trvala věčně, k mírovému jednání jednou dojde. Čím dříve, tím lépe pro Ukrajinu a její obyvatele, tím lépe pro Rusko, tím lépe pro Evropu a euroatlantickou civilizaci. USA čeká nejen konflikt s islámským světem, ale i s Čínou, se kterou obchodní válka právě začíná. Tak jako USA utekly z Afghanistánu, tak rychle mohou opustit Ukrajinu. Panská láska po zajících skáče.

0 0
možnosti
JG

J35. 28G46a29n30a93u28r

25. 4. 2024 7:50

Vraťte se do bolševického hrobu!:-P:-P:-P

0 0
možnosti
RV

Kreml jako obvykle vyhrožuje, protože neví kudy kam. Kolaps americké podpory jim dal naději na další vítězný postup, nebo aspoň příměří s udržením stávající kořisti. Teď jsou tam, kde byli loni. Ve vleklé vyčerpávající válce, kde za každý úspěch platí obrovskou cenu. Krym pod palbou, armáda notně pocuchaná, desetitisícové ztráty. V roce 2014 nejdřívc nepokoje na Majdanu, potom dohoda, kterou pár řvounů odmítalo (takže se dalo jednat dál). Potom Rusové zneužili svůj vliv a unesli ukrajinského prezidenta, parlament ho pak musel odvolat a převzít moc, Rusko ukradlo Krym a rozpoutalo válku v Doněcku, kterou udržovali, aby jim Krym zůstal.

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz