Pátek 19. července 2024, svátek má Čeněk
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

KONFLIKT: Kreml zostřil hrozby

Ruský ministr zahraničí Sergej Lavrov se nechal slyšet, že „…západ balancuje na prahu jaderného konfliktu“, jak jej citují Lidové noviny a server Seznam zprávy.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
JH

Pane Ferenci, to D v nazvu NSDAP neznamena demokratickou stranu, ale stranu nemeckou (Deutsche).

0 0
možnosti
JN

Jak autorovi bere rozum, že členem OSN jsou USA? Po desítkách invazí do států, které je nijak neohrožovaly, kde zanechaly miliony mrtvých a odkud byly vyhnány. Žádné sankce, žádné tresty, žádné diskriminace, žádné zabavování majetků. Tu naprostou nemorálnost Západu svět vidí, má jí plné zuby a bude to znamenat konec jakékoliv vedoucí role Západu ve světě. A zostuzení nemorálních blábolilů jako je autor.

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz