Středa 17. července 2024, svátek má Martina
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

JERICHO: Jak UNESCO převrací pravdu v lež

Výbor pro kulturní dědictví Organizace OSN pro výchovu, vědu a kulturu (UNESCO) dne 17.9.2023 oznámil, že jednou z nejnovějších památek na seznamu světového dědictví této organizace je Tel a-Sultán v Jerichu.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
JF

Samozřejmě že je to tak správné, vždyť prastaré arabské ééé palestinské legendy hovoří o dobytí města Jericha zhroucením jeho hradeb troubením na prepalestinské trubky voji preislamistických prepalestinských prearabů vedených bájným prerekem Jasínem - to jen ti zatracení židác. si tuto predávnověkou prepalestinskou prelegendu přisvojili a Jasína chucpe překroutili na Jozua! :-(Rv

0 0
možnosti
IL

I62v78o 60L96y19č31k51a

19. 9. 2023 12:57

OSN a UNESCO jsou organizace antisemitské a obecně (snad na pár výjimek) by měly být zrušeny.

0 0
možnosti
MH

Tak je to správně, tak to má být!

0 0
možnosti
FN

Nic nového. Do seznamu světových památek UNESCO zařadilo i pravoslavné křesťanské chrámy s tisíciletou historií v Kosovu. Po založení USA protektorátu Kosovo (k ostudě České republiky do tohoto pastátu Jenerál jmenoval velvyslance) kosovskoalbánští muslimové chrámy vypálili a zbourali aniž by UNESCO zasáhlo. Nepůjde přece proti zájmům islámu a USA.

0 0
možnosti
Foto

Jako kdyby z OSN mohlo vypadnout něco rozumného.

0 0
možnosti
Foto

No, podle bible nechal Jozue v Jerichu stát jen jeden dům. Podle archeologických nálezů naopak v té době bylo Jericho už stovky let v troskách. Tak proč záleží na tom, co si o tom myslí UNESCO?

0 0
možnosti
ŚS

Je to podobné, jako by hrobka vaší babičky byla nějakým ouřadou zapsána jako majetek slovenského bači, protože na tom místě pásl před 100 lety ovce.

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz