2.6.2023 | Svátek má Jarmil


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
kopretina 2.9.2007 23:14

Primitiv Laclo, L, Rabaj, T, Jakob...

zase zvrací své hnusy...Je to ubohý, nevzdělaný primitiv. Nestojí za to, se s takovým idiotem, hnusem vůbec ztrácet čas.Rv Zřejmě má mozek zdeformovaný chlastem a drogami. Je to zrůda nacistická.

Rabin Kodytek 3.9.2007 0:30

Re: Primitiv Laclo, L, Rabaj, T, Jakob...

Tak neztracej, bez se radej prebalit a nesnaz se nas neustale presvedcovat, ze jsi absolvovala 9letku. Kobyli hlava inteligence hovnivala, Kopretina. Doporucuji namacet hlavu do roztoku zredene kyseline citronove s pridanim 2 tabletek octanu. a 2x denne projimadlo(laxativ) klystyr mydlovou vodou. 

kopretina 3.9.2007 9:35

Re: Re: Primitiv Laclo, L, Rabaj, T, Jakob...

Jo bolševiku,přebalit se běž sám, já nejsem stará baba a na rozdíl od tebe udržím moč. A víš, co tobě doporučuji. Namočit se do kyseliny sírové a byl by od tebe jednou pro vždy pokoj, zrůdo idiotská primitivní.

68 2.9.2007 22:35

No to je židobijců, to je židobijců.

Tady to vypadá jako kdysi na Podkarpatské Rusi. Jako na jatkách. Jen se stále málo hovoří o těch vraždách nevinátek a jak se to přesně dělá. Může někdo přispět? Snad Maximální Skepticus Vainglorious? Nebo Icík s Jacobem? No tak!

kopretina 2.9.2007 23:17

Re: No to je židobijců, to je židobijců.

Vážený 68, jistěže antsemiti nemají čím přispět, jsou jen sprostí a hulváčtí, v životě nepřinesli nic do diskuse, už jednou kvůli nim musel správce diskuse Neviditelného psa u článku pana MartinacJanečka z Paříže na výročí o čtyřicetiletém sjednocení Jeruzaléma smazat diskusi. Ten "Icík, Jakob, L, Rabaj, T, Tony, Moše, I, J..." je jen jedna sprostá osoba. Je to idiot z Kanady, nic víc, nic míň. Je to jen provokatér islamistů a nacistů.

Joshua 3.9.2007 0:13

Re: Re: No to je židobijců, to je židobijců.

Tak ten Icik a dalsi je provokater islamistu a nacistu? ;-D;-D;-D Ty ovade primitivni, ty uz nerozumis ani tomu co sama zplacas zidule hloupa, primitivni with soil nickers.;-D;-D;-D

kopretina 3.9.2007 9:33

Re: Re: Re: No to je židobijců, to je židobijců.

Jo, jsi provokatér, idote primitivní. Jsi provokatér nacistů a islamistů, ty jeden kastráte hovězí primitivní.Jsi nula bolševická idiotská.

68 3.9.2007 0:15

Re: Re: No to je židobijců, to je židobijců.

Kanadistán je země místy krásná a bohatá na nerosty a profesory. Rovněž na idioty, kteří jsou k nalezení nejhustěji koncentrovaní v provinciích Ontario, BC, Alberta (Edmonton) a ostatních asi šesti, nebo kolika. Jsou jednotní a nesmlouvaví, stmelení zejména neustálým "ohrožením" území a identity z jihu. Není divu, že se jeden ozval. Jak jsem slyšel, tak podávám. 

kopretina 3.9.2007 9:36

Re: Re: Re: No to je židobijců, to je židobijců.

Kanada je jistě krásná země a nemůže za to, že tam nalezli islamistické a naci-komunistické kreatury. Země Kanada za to jistě nemůže, i když by mohla zpřísnit imigrační zákony,aby do Kanady nelezla taková svoloč.

Jacob 2.9.2007 22:06

Ta koni hlava se zas vyznamenala.

Primitivni trouba bez zakladnich znalosti ceskeho pravopisu "exceluje". Kopretino, zamec a vyskoc (hadej kde patri hacek?). Jo a nezapomen se prebalit. Uz ti to zase stika po lejtkach. ;-D;-D;-D Shalom.;-D;-D;-D

kopretina 2.9.2007 21:29

stránky Walida Shoebata a Nonie Darwis/ové

www.shoebat.com  arabsforisrael.com

kopretina 2.9.2007 21:21

Primitiv Icik, alias L, alias Laclo, alias Rabaj, alias Tony, alias T...

Vážení čtenáři Neviditelného psa, ignorujte nevzdělaného primitiva používající různé nicky Icik, L, Laslo, Rabaj, Moše, Tony, T, I, J...Je to hlupák, primitiv, idiot, nestojí za to se kvůli takové zrůdě rozčilovat. Nemá žádné vzdělání, je to jen nevzdělaný nacista, který v životě npřinesl žádná fakta do diskuse, pouze nenávistnou antisemitskou propagandu.

Nyní vidím, že mí názoroví oponenti nejsou schopni rozumné adekvátní diskuse, ALE pouze urážek,sprostoty, hulváctví.Nestojí za to, se rozčilovat. Primitiv užívající nikdy "Icik, L, Laclo, I, J, Rabaj, Tony, T..." je ubohá primitivní nedovzdělaná nula...

kopretina 2.9.2007 21:22

Re: Primitiv Icik, alias L, alias Laclo, alias Rabaj, alias Tony, alias T...

A k tomu ubohý naci-islamistický a islamobolševický hňup, debil užívající nicky "Icik, alias L, alias Laclo, alias Rabaj, alias Tony, alias T..." shrnuto a podrženo je to naci-islamistická a islamobolševická zrůda...

Icik 2.9.2007 20:35

Primitivni konsky hlavy a kopretina.

Panove ja se vam divim, ze vas nejaka kopretina muze zajimat. Po precteni  kterehokoliv prispevku musi kazdemu dojit, ze ten hnup je polovzdelany primitiv schopen pouze neco okopirovat z nacizidobolsevickyho artiklu. Jeji cestina je na urovni zaka ze zakladni skoly a taky ty dalsi dve konsky hlavy(Lajda,Harpyje) jsou na stejne intelektualni urovni. Shalom.

Scorpion 2.9.2007 18:18

Zatím celá

podstata Protokolů i to co se traduje  o zednářích se čím dál zřetelněji naplňuje. Židozednáři se dnes už neštítí veřejně ani těch nenestoudnějších lží k prosazování svých zájmů. To co dříve dělali tajně dělají dnes veřejně. Naprosto neuvěřitelné lži USA a Izraele, kterými odůvodňují agrese vůči dalším a dalším státům proti kterým žádná evropská vláda veřejně nemá odvahu vystoupit jsou důkazem kam až naše civilizace klesla. Ale žádný strom neroste do nebe.

kopretina 2.9.2007 13:31

WALID SHOEBAT

palestinský Arab. Kdysi terorista, antisemita a islamista. Vzpomíná, že nebyl jen teroristou, ale byl terorizován vlastní výchovou. V 90.letech odjel studovat do USA a oženil se s křesťankou. Walid chtěl, aby konvertovala na islám, ona mu řekla, ať svá tvrzení doloží (tzn, že Židé zfalšovali Bibli a že pravdu má Korán, tomu Walid věřil). On začal studovat paralelně Bibli a Korán zjistil, že se mýlí Korán, poznal, že Bible je pravdivá. Stal se evangelikálním křesťanem (konvertoval k evangelikálním

křesťanům), stal se přítelem Izraele a Židů, stal se křesťanským (biblickým) sionistou.

http://www.eurabia.cz/Articles/464-z-teroristy-oop-milovnikem-sionu.aspx

Více se o Shoebatových názorech dovíte zde: www.shoebat.com

Petr H 2.9.2007 11:48

Heydrich

100% žid nebyl,ale hébla měl,že mohl dělat z fleku rabína.:-)Podle norimberských zákonů byl Heydrich čtvrtinový žid.V SS bylo mraky židů,Abwehr měl o nich přehled,což byl i jeden z důvodů komplotu proti Canarisovi,Canaris toho moc věděl.Po zrušení Abwehru ale Canarisův archív získal Walter Schellenberg,nový šéf nacistické kontrarozvědky.Po válce napsal knihu vzpomínek Labyrinth,kde mimo jiné zveřejňuje židy v SS,v roce 52 jako 40-letý předčasně umírá.Mimo jiné se v knize zmiňuje i o Heydrichovu mladším bratru,také židovi,který pomáhal po roce 42 německým židům dostat se na falešné papíry z Říše,než mu na to gestapo přišlo.Dostal stejnou volbu jako Rommel a stejně si i vybral.

Šnek 2.9.2007 11:32

Cenzura už zase funguje.

Další pokus: Kritika státu Izrael a zde aktivní Kopretiny, znamená podle ní, té Kopretiny, že diskutující je antisemita.

Upozorňuji, že antisemita nejsem. Jen nesnáším určitý druh dvounohého domácího zvířectva.

Harpyje 2.9.2007 12:33

Re: Cenzura už zase funguje.

Jiným se zase hnusí hlemýždi, protože vylučují hlen. Ale to sem nepatří, zrovna tak jako Vaše osobní averze, nebo to co jste.

kopretina 2.9.2007 13:25

Re: Cenzura už zase funguje.

Zde se natvrdlý šneku nejedná o legitimní kritiku státu Izrael, ale o čirý antisemitismus (antisionismus). Antisionismus neznamená kritiku Izraele, ale odpírání židovskému národu právu na sebeurčení, to je podstatný rozdíl. Pamětníci mi dají za pravdu, antisionisty byli komunisté, vše izraelské (židovské) se hanělo, Izrael byl očerňován, zatímco vše palestinské bylo zbožňováno. A co se mě týká, nemám ráda určitý druh měkkýše.

kopretina 2.9.2007 10:26

Politický extrémismus aneb lži médií

Doporučuji si pročíst alespoň první komentář http://www.rozhlas.cz/cro6/internet/_zprava/375701

kopretina 2.9.2007 10:07

Ochsi, Ochsi

Byl to Heydrich, kdo byl "architektem holocaustu" spolu s Eichmannem a Himmlere. Já vím, jste provokatér vyslaný ze naci-komunistické stoky zvědavce. Byl to Heydrich, kdo přišel s "nápadem" označení všech Židů žlutou Davidovou hvězdou s nápisem JUDE. Tak se také přihodila trapná situace, když chtěli luteráni s Davidovou hvězdou (lutheráni židovského původu) jít do kostela a tam byl nápis JUDEN EINTRIT VERBOTEN (Židům vstup zakázán). Vaše naci-islamistické pohádky nevykládejte na Psu, ale někomu na dobrou noc.

AndyO/XX 2.9.2007 9:47

Ale koprovko,

o vyhubení všeho Židovstva nerozhodla žádná konference ve Wansee, to je pouze jedna z vlaječek na stožáru sionistických výmyslů a lží.Heydrich mohl být zběsilý antisemita tak leda na papíře, protože i jeho zásluhou byl pogrom Reichskristallnacht tvrdě a účinně zastaven během několika hodin.Což nic nemění na tom, že sionističtí manipulátoři z něj udělali nejstrašněnjší pogrom v dějinách všeho Židovstva.

kopretina 2.9.2007 8:59

Ochsi, Ochsi

To nic na tom nezmění, "blonďatý Mojžíš" mu sice říkali, ale byl čistokrevný Germán toužící po vyhubení všech Židů. Sám organizoval konferenci ve Wansee v lednu 1942, která rozhodla o vyhubení všeho Židovstva. Měl byste více studovat Ochsi a ne číst naci-islamistickou propagandu.

AndyO/XX 2.9.2007 3:05

Heydrichovi, koprovko, spolužáci

říkali "Isi" jako Isidor, v námořní škole ho zas nazývali Blonďatý Mojžíš.Každopádně byl velký sionacista, když poslal Eichmanna do Palestiny jednat o spolupráci se sionisty ve věci osidlování Palestiny německými Židy.To je známá  a historiky doložená skutečnost.

Ariel Scheinermann 2.9.2007 1:23

Mein Kampf v hebrejstine - zidovsko-nacisticky stat

Nazyvejte Izrael jak chcete, nazyvejte ho zidovsko-nacisticky stat, jak mu rika Leibowitz. Proc ne? Lepsi zivy Zid-nacista nezli mrtvy svaty. Je mi jedno, jestli jsem povazovan za druheho Ghadafiho. Nesnazim se ziskat obdiv gojù. Nepotrebuji jejich lasku. Ani nepotrebuji byt milovan zidy jako jste Vy. Musim zit a mam v umyslu zajistit, aby moje deti tez zily. A to s pozehnanim papeze ci jinych nabozenskych vudcu z New York Times nebo bez takoveho pozehnani. Znicim kohokoliv, kdo pozvedne ruku proti mym detem, znicim ho a jeho deti, at jiz pomoci nasich slavnych cistych zbrani nebo jinym zpusobem. Je mi jedno, jestli to bude krestan, muslim, zid ci pohan. Dejiny nas uci, ze ten kdo nezabije, bude zabit druhymi. To je zelezny zakon.

I kdyz mi matematickou dedukci dokazete, ze soucasna valka v Libanonu je spinava a nemoralni, bude mi to lhostejne. Navic, i kdyz mi dokazete, ze jsme nedosahli nasich cilu a ze je nedosahneme, ze nevytvorime ani pratelsky rezim v Libanonu, ani neznicime Syrany, ba dokonce ani P.L.O., i to mi bude lhostejne. Tak jako tak, stalo to za to. I kdyz Galilej bude za rok opet ostrelovana "katusemi", bude mi to lhostejne. Zacneme dalsi valku, zabijeme a znicime v stale vetsi mire, az toho budou mit dost. A vite, proc to vse stoji za to? Protoze se zda, ze tato valka nam ubrala na popularite v tak zvanem civilizovanem svete.

Harpyje 2.9.2007 11:24

Re: Mein Kampf v hebrejstine - zidovsko-nacisticky stat

Dnes jsme Ariel Scheinermann, pane Janečku? Vaše mimikry jsou pozoruhodné, splynete vždycky s článkem na který reagujete jako aniTerorista, nebo antiNeff. Váš osobitý styl nikdo nepozná. ;-D;-D;-D

Sarka 2.9.2007 17:21

Janecek

ma zarazenou svoji domaci adresu tak chodi do verejne knihovny v Everettu a opruzuje anonymne odtamtud ;-D;-D;-D Jak chytre  - nikdo by na neco tak mazaneho neprisel ;-D;-D