28.5.2024 | Svátek má Vilém


Diskuse k článku

IZRAEL: Místo předčasných voleb vláda národní jednoty

Ačkoli k nim nebyl žádný pádný důvod, souhlasily s nimi všechny politické strany, premiér Binjamin Netanjahu už oznámil jejich datum na 4. září a v Knesetu prošel prvním čtením zákon o rozpuštění parlamentu, který předložila Netanjahuova strana Likud.V nocise ale všechno změnilo – Netanjahu prohlásil, že předčasné volby nebudou, protože se dohodl s opoziční stranou Kadima na vstupu do vlády.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
S. Netzer 11.5.2012 13:50

Re: "Útlak" Palestinců

Můj příspěvek byl sice, stejně jako Váš, určen paní Lukešové, ale přesto Vám srdečně děkuji a i Vám přeji hezký weekend.

H. Lukešová 11.5.2012 14:15

Re: "Útlak" Palestinců

Ano, v Izraeli se budou konat předčasné volby, no a? Na diskusích se mele o všem, nemusí vždy souviset s tématem článku, zkrátka podle levičáků je za vše vinný vždy Izrael, marxisté, leninisté, stalinisté, trockisté, socani, komouši a všeliká levicová verbež.

M. Vanzura 11.5.2012 14:43

Re: "Útlak" Palestinců

Přesně tak. Je to všechno komunistická verbež... Teda já jsem taky verbež. Ale mně to nevadí! Venku je hezky, syn je zdravý jak řípa.

Kohn, poslouchaj, kolik platěj tem pisálkum v Čechách...

Nic. Voni ti gojové nám skočili na špek a píšou to z lásky...

Xa!

Berte se více s humorem a respektem, ať nejste jak ty PalArabové.

J. Adler 11.5.2012 19:33

Re: "Útlak" Palestinců

Vite, zidovske vtipy jsou vetsinou dobre, protoze maji nejake opodstatneni - v tomto pripade neco nevyslo - ono to totiz bylo historicky presne naopak - "gojove" meli sve Zidy, kteri pro ne psali - uz jenom proto, ze to umeli. Jo, a nedelali to z lasky - delali to protoze museli.

M. Vanzura 11.5.2012 21:04

Re: "Útlak" Palestinců

Chapu, ze hodne lidi zije v bejvavalejch zlatejch casech nebo ze jednou bude lip. Takze Co bolo To bolo. Kdyz soud rozsoudil spor Lauderer vs. Zelezny tak, ze gojove cili danovy poplatnici zaplati Lauderovi 10 mld CZK, tak to bylo smichu na Starem Belidle. Mimochodem to je castka na 5 let davek pro Romy. Pry. Nemam tohle cislo podeprene. A to je pro mne dulezitejsi nez dve party rozhadanejch semitu nekde v pousti.

Shalom

J. Adler 11.5.2012 22:37

Re: "Útlak" Palestinců

 to je zvlastni - bud nevite co je to "goj" nebo to mate nejak popletene. Je take mozne, ze jste to pouze nedomyslel. Goj opravdu neznamena danovy poplatnik - gojove jiste patri do skupiny danovych poplatniku, ale tech skupin je tam vice . Ujistuji Vas, ze Zide patri do teze skupiny danovych poplatniku a plati - nekteri vice, nekteri mene - ostatne asi tak stejne jako je to u jinych podskupin te velke skupiny danovych poplatniku. Mimochodem, aby nedoslo k nedorozumeni - ten termin goj jste zacal pouzivat Vy, ja jsem pouze pokracoval v pouziti Vasi terminologie, aby nedoslo k nedorozumeni.