27.11.2021 | Svátek má Xenie


Diskuse k článku

IZRAEL: Drama posledních hodin a Netanjahuův triumf

Vláda se rodila doslova před očima. Měla před sebou několik překážek, které se podařilo zvládnout. Události šly ráz na ráz. Rozhodující trumf držel v ruce Nejvyšší soud.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
H. Lukešová 8.5.2020 20:07

,,,osvobozovali..pisi dnes z mobilu a T9 mi někdy napíše slovo, které nechci, proto ta někdy nesouvisející slova. :-)

H. Lukešová 8.5.2020 20:02

...do Německa dotáhli...

Jenže co čekat od Němců...Němci potřebují svého vůdce...když Spojenci osvobozování koncentrační tábory, jasně mluvili o tom, že oheň ocistuje, ale nic nemůže očistit německou duši. Upsala jsem se, když se Němci rozhodli dotáhnout si muslimy do Německa, ať, ale ať je nevnucuji nám Čechům.

Němci neměli právo rozhodovat za evropské národy a nutit je přijímat muslimy.

H. Lukešová 8.5.2020 19:22

Pane Fialo, samozřejmě že odmítám jakoukoliv muslimskou migraci do Evropy, to co udělala jakási Merkel, která přivítala muslimy do Evropy, způsobila největší evropskou pohromu od konce Hitlerovy doby.

Muslimští migranti v Evropě vraždí, znásilňují evropské ženy a dívky, vyžírají evropský sociální systém. Nechci žádné muslimské migranty v České republice. Když už si Němci muslimy do Evropy dotáhli, tak ať, ale ať ne nevnucují nám Čechům. Nechci v naši zemi žádné muslimské migranty.

Tuším kam narážíte, na jakéhosi Sorose, ale Soros, ten kdo financuje muslimskou invazi do Evropy, není rozhodně typický Žid, je ostudou židovského národa. Je typickým židovským odpadlíkem, ale není sionistou, nenávidí Stát Izrael a vše skutečně židovské. Financuje hnutí BDS, hnutí veskrze rasistického a antisemitského. Soros je v Izraeli nežádoucí osobou. Soros je skutečným darebákem a vrahem evropské vlastenecké kultury. Soros nenávidí vše skutečně židovské a sionistické a nemá s vlasteneckými Izraelci nic společného.

Netanjahu s Orbánem souhlasí s jeho zákrokem proti Sorosovi v Maďarsku. A já jsem také za to ráda.

R. Fiala 8.5.2020 19:08

Pí Lukešová a jaký máte v této souvislosti názor na ilegální masový přísun statisíců muslimských imigrantů z Asie a Afriky do Evropy a všechny kdo ho politicky, finančně, organizačně nebo jen verbálně podporují? Není to tak trochu i úleva pro vám tak drahý Izrael, když z jeho okolí dosud odešly a v dalších letech ještě odejdou milióny vyznavačů i šiřitelů islámu včetně jeho nejagresivnějších verzí a současných i potenciálních budoucích teroristů?

F. Houžňák 8.5.2020 15:43

Vám připadá ústavní většina jako "bez širšího politického konsensu"? No a konečně od toho zákony jsou, aby reagovaly na konkrétní situace, tedy společenskou poptávku, že ano.

H. Lukešová 8.5.2020 14:39

Je to smutné. EU potvrdila palestinským nevládním organizacím podporu, navzdory tomu, že zaměstnává teroristy...

https://unitedwithisrael.org/jewish-group-slams-eu-policy-to-continue-funding-ngos-that-hire-terrorists/

Nedivím se, že má Tuvia Tenenbom zlomené srdce z postoje propalestinských proteroristických Evropanů. Jeho kniha "Chyťte Žida" s podtitulem "Proč Evropa nenávidí Izrael a miluje Palestince" je velmi smutné čtení. Brusel je bohužel doupětem zla, nepotírá jen Židy, ale i skutečné pravé křesťany dobré vůle, kostely hoří, aniž by docházelo k jejich opravám. Po likvidaci "sobotníků" přicházejí na řadu i "nedělníci". Extrémní ultrasekularismus jde ruku v ruce s nastupujícím násilným islámem. Islám je silné dobyvačné náboženství, na něj ultrasekularisté nemají. Je těžko pochopitelná nenávist ultrasekularistů vůči Židům, zejména k Izraeli a ke křesťanům...

E. Pribijl 8.5.2020 13:04

Rozvracet státy nebylo eurobolševikům v Bruselu nikdy cizí. Vždy podporovali (i finančně) teroristy v Ghaze (podle nich jsou to oběti), rozvracejí Evropu, maoistickou mentalitou ničí svět. Je dobře si toto uvědomit. Potom i jejich postoj k Izraeli vysvětluje vše.

M. Džmuráň 8.5.2020 8:45

Pokud se jedná o rotační premiérstvi, s tím samotným by asi problém nebyl. Ale přijímat zákon, zvláště pak ústavní změnu kvůli jedné konkrétní situaci, kdy se nám to hodí a bez širšího politického konsensu? To je jako u nás, když se nám nelíbí Babiš, přijmeme lex Babiš, příště zase posílíme pravomoci ministra zdravotnictví, protože zrovna máme chřipku.

J. Pudil 8.5.2020 8:40

Am Yisrael Chaj ........

H. Lukešová 8.5.2020 0:21

Proti vládě jednoty Netanjahu-Ganc protestovali někteří politici EU, no nebetyčná drzost a troufalost, zasahovat do vnitřních věcí těch kterých zemí. Izraelci také nezasahují do německých voleb, aby říkali, Merkel ne, chceme někoho jiného.

EUnijním papalášům se nelíbí jeden bod v koaliční dohodě Netanjahu-Ganc, týkající se uplatnění suverenity nad oblastmi Judeje a Samaří, jaká to drzost a troufalost, navíc Izraelci chtějí uplatnit suverenitu nad oblastí C, která je i podle dohod z Osla pod plnou kontrolou Izraele. Takže do tohoto kroku nemají eunijní zpanštělí politici co kecat. Přes 95% palestinských Arabů, kteří žijí v Judeji a Samaří se izraelsko-židovská suverenita netýká, týká se pouze židovských osídlení. 95% tzv. Palestinců žije v oblasti A a B, které jsou pod svrchovaností Palestinské samosprávy. EUnijní politici se vlastně snaží porušit dohody z Osla, čímž se vlastně dopouštějí protiprávního jednání vůči Izraeli.

Doufám, že se Izraelci nenechají odradit kvůli kvikotu eurobolševických zločinců, že budou eurobolševici vyvádět? Copak někdy eurobolševici měli Stát Izrael a Izraelce rádi? Zcela jistě ne. Slovy Davida Ben Guriona, lepší je být nenáviděn jako živý Žid, nežli milován jako mrtvý Žid.

Národ Izraelský se navrátil na Sion do Jeruzaléma, do biblického srdce Zaslíbené země, kde se stal svobodným a hrdým národem a nikdo na tomto faktu nic nezmění, vůbec nikdo. Jeruzalém se pro všechny antisemity stane vzpěračským balvanem, o který se antisemité zraní. Dokladem této skutečnosti je fakt, že ačkoliv se palestinští Arabové snaží Izrael zničit celých 72 let života Izraele, nikdy neuspěli, ani s podporou arabských států a eurobolševických potentátů. Nezbývá než dodat Am Yisrael Chaj.