Úterý 16. července 2024, svátek má Luboš
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

GLOSY: Nejenom o Ukrajině

Co to dnes znamená „stát na straně Západu“? Podporovat multi-kulti? Podporovat nesmyslnou imigrační politiku? Podporovat přiblblé pochody homosexuálů? Podporovat regulaci žárovek a vysavačů?
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
JV

3. 9. 2014 10:28
Tak demokrat? :-)))

B. Rybák Datum: 2.9.2014 15:42

Neexistuje větší ohrožení hyperzadluženého a vymírajícího "západu", než nyní už velmi reálná možnost jeho úplného ovládnutí morálně relativistickou (egoistickou), elitářskou (nedemokratickou), multikulturní, politicko- korektní, "zelenou (nehumánní)", o sociální a "pseudo-podnikatelský" parazitismus se opírající, konkurence neschopnou a při tom po světovládě toužící "novou levici"! Zápas s ní je morální povinností každého demokrata, každého vlastence a každého opravdového stoupence "západní kultury"!

0 0
možnosti
JV

3. 9. 2014 10:30
Re: Tak demokrat? :-)))

Tihle ,,demokraté" ovšem nesnesou jiný než svůj politický postoj. A v boji proti jiným názorům jsou schopni se spojit i s ďáblem. A říkají si Svobodní :-))))))

0 0
možnosti
JU

2. 9. 2014 22:42
Prů§er, Štěpánku! Ten prohnilý Západ

tj multi-kulti, hippies, gayové a lesby jsou pro Litvu, Lotyše, Estonce a teď už i Ukrajince přitažlivější než přiožralí ruští mužici. A v-vo-vo t-t-tom to je! Rusáci už jsou dnes jako kůl v plotě, bez jediného přirozeného spojence, do paktu s nimi musíte jiné národy nahnat jedině ohněm a železem. Navíc to těžké trauma z prohrané studené války - to se dá srovnat jen s výpraskem Německa Versailleským mírem. Proto ta nenávist, deprivace, agrese.

0 0
možnosti
BR

3. 9. 2014 0:30
Re: Prů§er, Štěpánku! Ten prohnilý Západ

Až vyjde najevo vo čem to opravdu je, bude to velký výprask pro všechny ty multi-kulti, feministky, homosexuály a lesby....!

0 0
možnosti

J. Šimek 066

2. 9. 2014 21:45
Tak Štěpánek je taky kremrole a asi za prachy.

Rusko vojensky anektuje krym, ale EU a USA jsou největší zloduši a blbci. Štěpánek dostává peníze nebo čte moc Protiproud.

0 0
možnosti
JS

2. 9. 2014 20:08
Pane Štěpánku, píšete,

Co to dnes znamená „stát na straně Západu“? Podporovat multikulti, gender, průvody gayů, stupidní imigrační politiku ...

Hm. A to si myslíte, že když jsme takoví slaboši že nedokážeme protestovat a zarazit vámi popsané agendy, protože jsme líní, rozhádaní, odmítajíci riskovat jedinou korunu - že nám "pomůže" Putinovo Rusko nebo snad islamistický ISIS? A i kdyby, to si myslíte, že až rusové zarazí teplejm "pochody" , že si zavýsknem a rusové nás budou poslouchat? Islamisti by taky nejspíš zametli s feministkama - pokud s nima nedovedeme zamést sami, proč si myslíte že nám islamisti / nebo rusové / "pomohou" vytvořit zdravou společnost a pak je zase vypakujeme? Co je to za blbost? Spíš bychom se měli vzchopit a vymést politiky, co podobnou eurohujerskou agendu tlačí než spoléhat na cizí nacionalisty nebo náboženské šílence!

0 0
možnosti
DP

2. 9. 2014 19:35
Ukrajinská armáda bojuje proti vlastním

občanům. Koho zájmy brání? Prostého Ukrajince? Kdepak! Těch, co si chtějí rozebrat Ukrajinu a pak Rusko. Drang nach Osten v novém vydání. Vlastně kdyby Hitler nebyl absolutní blb a a z německé armády udělal osvoboditelku Ukrajiny, dnes již mohlo být po Drangu a Ukrajina mohla být spolkovou zemí.  Je ale vidět, že politici se alespoň částečně poučili, jsou kapánek opatrnější.

V. Klause bych do toho nemíchal. Když člověk diskutuje, má sdělovat své názory na daný problém, a ne mudrovat kolem názorů někoho.  A když nemá svůj názor, ať nediskutuje.

0 0
možnosti
LK

2. 9. 2014 18:54
Ubohý Klausův poskok

A Svobodní nejsou nic jiného, než Klausovi dorostenci, tedy naprosto nevolitelná strana, něco jako 99 pragováků v 68 roce. Taky by sem nejraději pozvali jejich oblíbené Rusáky.

0 0
možnosti
JK

2. 9. 2014 18:53
Článok presne podľa môjho gusta

"Bože, kam jsme se to pětadvacet let po sametu propracovali, když nejrozumněji ve studiu mluví komanč." tak presne toto ma veľakrát napadlo, len som to nevedel tak trefne vyjadriť.

Mne tá atmosféra v EÚ pripomína stav v nejakej sekte, kedy nejaký Guru má absolútnu moc a jeho slová sú posvätné. A každý, kto s veľkým Guru nesúhlasí, si zaslúži len opovrhnutie a elimináciu.

0 0
možnosti

M. Štván

2. 9. 2014 14:50
Inču-čuna Štěpánek

"Události, komentáře – debata o Ukrajině – Schwarzenberg, Gabal, Kováčik. Bože, kam jsme se to pětadvacet let po sametu propracovali, když nejrozumněji ve studiu mluví komanč. Ach jo!"

To není pane Štěpánku tím, že by komanč opravdu mluvil nejrozumněji, ale to je tím, že Vy a Vám podobní (Klaus mladší, starší a další) jste se tak posunuli do extrému, že pro nenávist ke sjednocené Evropě je Vám Rusko dobré. Prostě podle přísloví "Nepřítel mého nepřítele...".

Kdysi mi jeden chytrý člověk řekl, že naše společnost komunismus vlastně chce, tedy když zkolaboval, tak si ho nějak zase vytvoříme. No a nyní vidím, že pravičáci se stáčejí do tak extrémna, až si podávají ruce s komanči i Rusy a levičáci zase poctivě přitakávají Bruselu v regulacích svobod, jako za komančů a Rusů. Ve stylu, když oni jeden vytvoří úřad, tak my dva a když oni jednu směrnici, tam my rovnou dvě.

0 0
možnosti
BR

2. 9. 2014 15:42
Re: Inču-čuna Štěpánek

Neexistuje větší ohrožení hyperzadluženého a vymírajícího "západu", než nyní už velmi reálná možnost jeho úplného ovládnutí morálně relativistickou (egoistickou), elitářskou (nedemokratickou), multikulturní, politicko- korektní, "zelenou (nehumánní)", o sociální a "pseudo-podnikatelský" parazitismus se opírající, konkurence neschopnou a při tom po světovládě toužící "novou levici"! Zápas s ní je morální povinností každého demokrata, každého vlastence a každého opravdového stoupence "západní kultury"!

Jistě si uvědomujete, že stejná odpověď (ano/ne) může mít a v případě jakým je Ukrajina bezpochyby má velmi různé (i zcela opačné) důvody. Pan V. Klaus ani pan Štěpánek ...(ani já) jsme se opravdu nestali socialisty (natož komanči)!

Rusko pro nás totiž nyní nepřestavuje žádné nebezpečí. Je to jenom strašidelná kouřová clona, která nás má nahnat do nového "protentokrátu"!

0 0
možnosti
MU

2. 9. 2014 12:57
Špatně!

Nikdo pro Putinovu popularitu neudělal tolik jako ruští novináři a někteří popletové ze západu.

0 0
možnosti
FM

2. 9. 2014 10:56
pan Zantovský

si to nejspís zehlí pro prípad, az Cesko obsadí rusové.

Nebude na seznamu zastrelených. Jinak si jeho blábol vysvetlit neumím.

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz