Sobota 13. července 2024, svátek má Markéta
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

J50a10n 96Č30e41r89n58ý

2. 7. 2024 16:20

Lékaři bez hranic už nejsou ti dobří. ? Co se to stalo.?8-o

VK

V50. 92K39u59h98a61j

2. 7. 2024 10:46

No to víte, zdravotnický pracovník, hlavně doktor, je dneska bůh. Takže zabili boha! Že se ten bůh věnoval terorismu, to zase není tak důležité. Bohové přece můžou všechno.

FN

Islámští teroristé s oblibou využívají pseudohumanitárních organizací pro své cíle. Je to výborné krytí jak pro teroristy, tak i pro mediální krtky. Jistě si vzpomínáte, jak tyto tzv. humanitární organizace zahlcovaly média informacemi a videonahrávkami o teroru Srbů v Kosovu a Bosně nebo vládního vojska v Sýrii. Někteří lehce ovlivnitelní jedinci tomu věří dodnes. Nejsmutnější na tom je, že těmto organizacím poskytují evropské státy miliardové příspěvky pro jejich činnost poznamenanou terorismem, pašeráctvím a dezinformacemi.

TP

Mengele byl taky doktor, že. A určitě někdy někomu jako lékař skutečně pomohl. Omlouvá to ale jeho další činnost?

MP

Tzv. Lékaři bez hranic jsou už dostatečně profláklí. Ti žádné hranice už opravdu nemají:-/

JP

R^ Ono stačilo když se proflákla jejich úloha při transferu připrchlíků, takže Nihil sub sole novum.

JM

Asi nebude sám,v těch organizacích bude rádobypomahačů,čti.skrytých teroristů mnoho,je třeba je vykořenit,sláva Izraeli!!8-o

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz