Pátek 19. července 2024, svátek má Čeněk
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

PH

P33e91t80r 19H72a30n

21. 6. 2024 22:11

Dost bych se divil, kdyby to Barack Hussein Obama neschválil.

OR

Okenko proti antisemitiamu v amerických demokratů.

RL

Tak kdo vlastně podporuje ten Hamás? Putin, Biden, EU nebo VŠICHNI?

Není někde něco špatně? 8-o

MK

Kdyby někde nebylo něco špatně, svět by vypadal jinak.

MK

Každému z nás, kteří známe průběh bojů Izraele proti všem okolo sebe stačí nahlédnout do Wikipedie v české verzi a zopakovat si známá fakta ( těm mladým rychlokvaškám mezi námi se ani nedivím ) - stačí si do vyhledávače zadat "Válka Izraele s Hamásem" a tam to všechno je. A nic na tom nezmění ani poskakující tajtrlík Bidet a spol !!!!!!

FN

Dohoda jde na ruku islámským teroristů. Pokud se ptáte proč ji Biden a USA podporují, odpověď zní, že USA vede s Ruskem konflikt na území Ukrajiny a nemůže si momentálně dovolit další válčiště na Středním východě. Tím spíše, že Čína bedlivě sleduje marný zápas USA o udržení globální hegemonie a je připravena rozšířit svoji mocenskou zónu.

VC

Svět se netočí kolem Putina jako ten váš.

Odpověď zní Hussein a potroublá mládež a levičáci, voliči Bidena a Obamy. To je důvod proč Biden jde na ruku islámu.

27 října jsem byl v Brně a už tam vyblblená komunistická mládež, guru a jeho stádo následovnic demonstrovaly za Palestinu. Dodnes si vyčítám že jsem tomu blbovi s mikrofonem nerozkopnul sandál.

IS

I61v13o 40S25a77m36s80o79n

21. 6. 2024 1:11

Každý by mal vedieť (a aj prezident Biden to musí vedieť), že Irán, suplovaný svojím poskokom Hamas a spol. nijakú dohodu so štátom Izrael nedodrží. Lenže "Joe" chce vyhrať voľby s vencom mierotvorcu na Strednom východe. Mimochodom, neplatila pred "malým holokaustom" (7/10/23) tiež dohoda o prímerí?

Jeden z troch palestínsko-arabských štátov (Jordánsko, Gaza a "Západný breh" má vo svoje kvázi ústave ("charte"- kópii "Protokolu židovských mudrcov") zničenie židovského štátu. Je to iránska exkláva Gaza.

Ako chcete ako prezident USA garantovať dohodu židovského štátu s entitou, ktorá druhú krajinu neuznáva, odmieta prepustiť unesených rukojemníkov a netají sa programovým plánom zničiť "dohodový" štát a jeho obyvateľstvo vyvraždiť?

Ako by to vyzeralo vo veľkom sme videli v októbri minulého roka. A to Izraelčanov čaká ťažká vojna na severe krajiny s ďalším iránskym "proxy". Židia majú proste na dejiny smolu. Ale že by si len tak ľahko nechali zničiť vlastný štát, do ktorého ich svet nepríliš ochotne vohnal? Madagaskar alebo Ugandu by tak zanietene nebránili, tie by neboli ich.

Ivo Samson

FN

Chyba. Hamás je sunitská teroristická organizace, fianacovaná sunitskými ropnými monarchiemi a Bruselem. S šíitským Iránem má těžko překonatelné rozpory. Irán podporuje šíitskou teroristickou organizaci Hizballáh a jemenské Hútie. Situace je zde složitá, ale je potřeba se vyznat v mozaice zájmů. Upřímně řečeno, jedna teroristická organizace je za vosumnáct a jiná za dvacet bez dvou.

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz