29.9.2023 | Svátek má Michal


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Sven Australan 12.10.2007 4:04

nepozijes kuzle....

Pochazim z Prahy, pokrten jsem byl v kalisnickem kostele Ceskoslovenske Cirkve, ale do kostela nechodim (zadneho) i kdyz v Pana Boha verim.S uplnou hruzou zjistuji, ze mnozstvi krajanu, ma uplnou nenavist k Zidum, i kdyz ji nedokazi logicky vysvetlit. Pripada mi to, jako zavist, ze Zide drzi spolu a my Cesi ne. Vzdycky jim rikam, Zide nam dali nejet toho smejda Marxe, ale i Einsteina a mnozstvi jinych vedcu, umelcu, statniku atd. O nacistech a jejich theoriich se neni treba zminovat, zato nenavist komunistu k Zidum (a hlavne ke statu Izrael), si vysvetluji tim, ze pri vzniku doufali, ze jim na Stradnim Vychode vznika socialisticka zakladna) a tim vice je rozcilil dalsi vyvoj Izraele, ktery se logicky priklonil k civilisovanemu svetu. Pred ctvrt stoletim jsem tam byl a tehdy mi kamarad rekl, ze Izrael ma troje hlavni nepratele : 1. muslimske terroristy, kteri vrazdi zenske a deti, 2.vlastni, ortodoxni obcany, kteri nechti pracovat, ani slouzit v ozbrojenych silach (IDF) a pak mnozstvi nezidovskych, ruskych pristehovalcu, kteri, nejsou-li rovnou agenty KGB, nemaji k Izraeli loyalitu. Nevim, jak je to v soucasnosti, ale jsem rad, ze USA (i Australie) je spojencem Izraele, ktery je JEDINA Demokracie na Strednim Vychode, obklopena vrazednymi "Ragheads" !  To je muj nazor. Ahoj, Sven.

kopretina 12.10.2007 15:56

Re: nepozijes kuzle....

Naprosto s Vámi souhlasím, až na jednu poznámku, musíte rozlišovat mezi ortodoxními Židy a ultraortodoxními Židy. Ortodoxní Židé normálně chodí pracovat, slouží v armádě, jen někteří ultraortodoxní Židé se vyhýbají službě v armádě.

Vážný 11.10.2007 14:37

Proč je mám rád

No vidíte, já jsem křesťan a jsem tak vlastně Žid.

Věřím v jednoho Boha, který je Bohem Abraháma, Izáka a Jákoba. Spasil mne židovský Mesiáš, Ježíš, o němž je psáno, že ho ještě Židé poznají a přijmou. Napsal to jako celé základy křesťanké věrouky židovský farizeus, apoštol Pavel, původně stoupenec nejpřísnějšího směru židovství. My křesťané z národů jsme naroubováni proti přirozenosti na ušlechtilou olivu židovských praotců na místo ušlechtilých výhonků, synů Izraele, které byly na čas vylomeny (epištola sv. Pavla Římanům).

Proč bych tedy nemiloval Izrael, když ho miluje sám Hospodin. (A koho miluje, přísně ho vychovává, v případě Izraele obvzlášť přísně...)

kopretina 11.10.2007 17:39

Re: Proč je mám rád

R^R^R^

matra 11.10.2007 23:30

Re: Re: Proč je mám rád

R^V

Pamětník 12.10.2007 9:38

Re: Proč je mám rád

Asi to nebude jenom tím Bohem. Muslimové uznávají téhož Abraháma a Izáka...

Jara London 12.10.2007 13:38

Re: Re: Proč je mám rád

A Krista jako důležitého proroka.

kopretina 12.10.2007 15:53

Re: Re: Proč je mám rád

Muslimové neříkají Bohu Abrahama, Izáka a Jákoba, ale říkají mu Bůh Abrahama, Izmela a Ezaua.

Inka 15.10.2007 3:40

Re: Proč je mám rád

Hezke, moc hezke R^

johana 10.10.2007 18:28

článek hezký

ale pod ním nablito...

S/kepticus M/aximus 10.10.2007 18:40

Aby ne, když se těm židovským úchylům muselo zakazovat vařit kůzle v mléce jeho vlastní matky!!!

;-(

oz 10.10.2007 19:55

Re: článek hezký

jen to mliko nemuseli brat od matky, ale mohli  od tety ze sousedniho chliva  a hlavne nemuseli to kuzlatko s Olserem  matce   sezrat

JK 10.10.2007 17:44

No dobře,

měli bychom mít ty židy rádi, i kyž jsou tak příliš skvělí a výjimeční a tolik jsme jim ublížili, protože stojí v naší první linii a pak budeme na řadě my. Za komunistů bylo pár antisemitů historicko-akademických, dost mezi staršími, kteří ještě měli osobní zkušenost, u mě vzbuzoval vzácně se projevivší žid zvědavost a pobavení – důvod ke sblížení. Vědělo se, že drží spolu, ale to patřilo k věci a s těmi „echt“ člověk stejně nepřišel do styku. Kde se vzalo tolik antisemitů teď? Až trapno opakovat, někdo to řídí a Arabové to asi nejsou. Takovéhle články židy nezlidští a navíc někde sklouzávají příliš blízko k hranici pavědy, za níž je skryta jejich zranitelná nadřazenost s potenciálem zkázonosného výbuchu. To chvástání, to chvástání!. Přesně tak by mluvil rafinovaný nepřítel. Méně by bylo více, ale v pozadí Psa lze tušit síly jemné a cílevědomé – o co jde?

scorpion 10.10.2007 20:21

Re: No dobře,

Za Židovským Psem stojí přesně ty jemné síly na které je zacílen antisemitismus. Nejsou to ani ti, kteří přinášejí poznání jako třeba vědci ani ti neškodní mudrlanti celý den se klátící nad Torou. Ale bezskrupolozní, bezcitní intrikáři kráčící dějinami a sledující jen svůj prospěch. Ti kterým nezáleží, že za jejich prospěchem a ziskem jsou miliony mrtvých (dokonce i vlastních sic!!), rozvrácené společnost a státy a neustále se schovávající za utrpení "svého" lidu.

scorpion 10.10.2007 17:07

A docela by

mě zajímalo kolik ze současných židovských nositelů Nobelových cen podporuje agresivní stát Izrael případně křesťansky fanatickou a destruktivní politiku současných protestansko-fašistických USA.

scorpion 10.10.2007 16:56

TI Židé, kteří byli uspěšní

v získávání Nobelových  cen byli úspěšní v prvé řadě proto, že se jednalo o lidi, kteří se rozešli z náboženskou ortodoxií a stali se tak skutečně svobodnými. Evropská i americká populace byla v době největších židovských úspěchů ještě v úplném zajetí křesťanského tmářství podobně jako je dnes arabský svět v pasti své víry. Žádná bigotní víra vzdělání nepřeje a nepřála. Stejně kvetoucí bylo období helénismu, kdy řeckou literaturu a vědecké objevy obdivujeme dodnes nebo vědou kvetoucí rané období islámu. Tenkrát ovšem žádné nobelovky nebyly. Čím více se budou národy zbavovat temnoty náboženského fanatismu tím víc bude prosperovat vzdělání.

joe 11.10.2007 0:17

Scorpione, jsi úplně mimo

Max Planck (1858-1947, zakladatel kvantové teorie, Nobelova cena za fyziku 1918):

"Náboženství ani věda se neobejdou bez víry v Boha. V prvním případě je Bůh na počátku, v druhém na konci jakéhokoli uvažování. Pro věřícího je Bůh základem a východiskem, pro vědce vrcholem a výslednicí každého světonázorového uvažování."

další - viz Einstein, Edison atd. - všichni věřili v jednoho Boha

Q 10.10.2007 16:04

...

?!!!R^RvVVV:-D:-P;-);-P;-D:-(:-/;-(:-)8-o;-€;-O(Y)

kopretina 10.10.2007 16:46

Re: ...

???

Harpyje 10.10.2007 13:48

Fujtajksl, Hledající

tolik nenávisti a tak blbé argumenty se málokdy najdou. Opět lituji, že zde není blicí smajlík.

Karl 10.10.2007 10:01

Neměl by se Neviditelný pes přejmenovat?

Neměl by se Neviditelný pes přejmenovat na Židovského psa? :))) Každej den články o židech... Nepřestoupil snad Neff k pejzatejm? :))

Hledajíci 10.10.2007 11:04

Re: Neměl by se Neviditelný pes přejmenovat?

Zeptejte se pana Neffa, proč tiskne články o židech a Israel.

Napřiklad : Zlé jazyky tvrdí, že pan Fleming Rose, redaktor dánského časopisu Jyllands-Posten, před zveřejněním karikatur na Prophet Muhammad navštívil známého USA proti-islámistu pana Daniel Pipes, který mu poskytl interview o islámské hrozbě.  Zlé jazyky dále tvrdí, že pan Pipes toto interview doprovodil finanční částkou, protože prý Jyllands-Posten byl před krachem. Pan Pipes je znám, že velmi rád podporuje bojovníky za práva židů a Israel. Komické na to je, že sám se do Israel stěhovat nemíní, i když je synem bývalých ruských židů, také bojovníků za jejich práva. Asi se mu v USA vede lépe než v Israel, a tak bojuje jako mnozí jiní pouze hubou. A nechá za svoje fantastiské ideologie a sny o židovském státě trpět jiné.

Rostislav Zídek 10.10.2007 11:25

Re: Re: Neměl by se Neviditelný pes přejmenovat?

zlé jazyky tvrdí..., říká se.... aneb jak lhát a přitom se tvářit, že to meříkám já.

Hledající, vždyť vy už jste našel - z Vašich příspěvků čiší nenávist k Židům, obhajujete každého diktátora a zastáváte silně levicové až komunistické myšlenky. Není Vaše přezdívka také lež?

Hledajíci 10.10.2007 11:38

Re: Re: Re: Neměl by se Neviditelný pes přejmenovat?

Podívejte se na odkazy o panu Daniel Pipes. Jsou ale napsány v angličtině.

Prosím vás nevkládejte do mých projevů své myšlenky. Já žiji většinu svého života mimo území nyní se nyzávajíci ČR. A z tohoto území mi bylo doporučeno odejít lidmi, kteří mě nazvali individuem štítícim se poctivé práce dělnických rukou. A že mě nedoporučují mít děti, protože i moji potomci budou za mé myšlenky pronásledováni (tak mi to sděliĺ komunistický vedoucí v ČSSR před mojim odchodem). 

Je jaksi komické, že jsem za svoje myšlenky byl komunisty v ČSSR pronásledován jako zrádce dělnické třidy, a za stejné myšlenky jsem nazýván vyvrhelem nynějšimi budovateli kapitalismu v ČR. 

Kobylka Lajda 10.10.2007 14:06

Re: Re: Neměl by se Neviditelný pes přejmenovat?

Hledajícímu:

S Tebou to jde dolů kopcem,  mrtvolu máš pod poklopcem/ Radš se věnuj více sexu, potom budeš bez komplexů!/ Nemůžeš-li sehnat babku, tak si hupni na Arabku!/ Umíš jenom hanět rasu, za to vysloužíš si basu./ Nevšímej si Izraele, než tě kopnem do (Y)!!!!

Úroveň příspěvků Hledajícího je tak sprostá, nízká, ubohá, že se s ním nedá diskutovat, ale přesto jsem mu věnovala aspoň báseň.;-O(Y)Rv

Skeptic/us Max/imus 10.10.2007 14:47

Říká udavačka Kobylka Lajda, co tu sprostě nadává každému, kdo nadšeně nehýká nad židovskými svinstvy :-(

;-€(Y)

Kobylka Lajda 10.10.2007 15:49

Re: Říká udavačka Kobylka Lajda, co tu sprostě nadává každému, kdo nadšeně nehýká nad židovskými svinstvy :-(

Ahoj, diskusní šašku! Tvá slova jsou jen bzukotem mouchy u mé hlavy!;-D;-D;-D (arabské přísloví).;-D;-D;-D

Egon 10.10.2007 16:02

Re: Re: Re: Neměl by se Neviditelný pes přejmenovat?

ty nic jinýho než urážky neumíš, vi ď židovská couro???

Harpyje 10.10.2007 16:10

Re: Re: Re: Re: Neměl by se Neviditelný pes přejmenovat?

Und Du, alte Nazisau, Karl-Egon?

Egon 10.10.2007 16:15

Re: Re: Re: Re: Re: Neměl by se Neviditelný pes přejmenovat?

Já si jen nepamatuju, že bych tu někoho urážel... A německy neumím:((, tak mi to napiš česky. Díky.