28.11.2022 | Svátek má René


Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
P. Brecík 5.10.2022 21:19

Kdyby takového Bidona zvolili v jakékoliv jiné zemi = za přispění tajných služeb a většinové meinstreemu + maximální podpory majitelů sítí ( F-book, Twitter .... ) tak ... !! USA by volby napadli, zmrazili = ukradli USD dané země ve světových bankách, podpořili stínovou vládu a tak dále. Když FBI podporovala Bidona proti Trumphovi, proč EU nevyhlašuje sankce ??? PS: V USA je film: Hunter, můj syn. Dá se i koupit na Nettu ;-D

D. Hrubý 5.10.2022 8:54

Americké ministerstvo vydalo v roce 2021 oběžník, ve kterém označilo jako potenciální teroristickou hrozbu občany, kteří šíří nepravdivé informace o průběhu voleb nebo o vládních protipandemických opatřeních. Podle ministerstva představují domácí pravicoví extremisté jednu z největších hrozeb pro demokracii. Několik zpráv z poslední doby o boji s extremismem. Kompletní zdroj na konci článku. /// A teď něco z historie KSČ - Ústřední výbor KSČ vydal usnesení o ochraně socialismu a jako hlavní cíl si vytyčil boj proti nepřátelům režimu. Takové osoby je třeba najít a označit je jako reakční živly. Je nežádoucí, aby se mezi lidmi šířily nepravdivé informace o socialistickém zřízení a takové šiřitele je třeba označit za dezinformátory. /// Ten článek je buď provokace nebo už rovnou varování, že s reakčními živly zatočíme. Tak si vyberte.

K. Novák 5.10.2022 11:23

Nepochopitelné pouze pro příznivce a členy Strany Pomocných Dělníků!!;-D;-D;-D

D. Hrubý 5.10.2022 11:49

Hele vy jste ten, co mu to politicky správně myslí, že jo? Vy si republiku rozvracet nedáte. A ti pomocní dělníci, to má být jako narážka na SPD? Nejste trochu alergik? Na pravdu třeba.

R. Brzák 5.10.2022 12:15

já se hlásím, sice nevolič SPD (pravidelně spíše ODS, nebo SSO), ale rád bych četl Vaši argumentaci, kterou srovnání předřečníka rozstřílíte.

R. Langer 5.10.2022 12:33

Tím myslíš pro komouše, jestli se nepletu? A ty tomu taky nerozumíš, co soudruhu? ;-D