21.2.2024 | Svátek má Lenka


Diskuse k článku

EVROPA: Ukrajina si zaslouží pomoc Západu

Pokud jde o události na Ukrajině, našim hlavním cílem by mělo být zastavení bojů a dosažení míru. Ideálně trvalého. Ale abychom mohli racionálně uvažovat o tom, jak se k míru dobrat, jaké kroky podniknout, aby jejich výsledkem byl mír, musíme správně rozpoznat, proč na Ukrajině mír není, proč se na ní stále válčí.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
P. Bryndza 24.2.2015 23:32

KECÁ JAKO

VŽDY,JOCH

P. Bryndza 24.2.2015 23:29

Velká HLAVA

ROMANA JE PATRNĚ HLAVNÍM DŮVODEM,PROČ ŽENE DO VÁLKY JINÉ,ZATÍMCO ON BUDE HRDINĚ BOJOVAT NA NETU....

Š. Hašek 23.2.2015 20:13

Ukrajina,

pokud to je velká, schopná, jednolitá země (aspoň nám to tvrdí všeznalá média a kníže), nepotřebuje pomoc (protože s neschopným CCCP si poradí za tři dny).

Nebo je to úplně jinak???????????

B. Hamáček 23.2.2015 18:37

Bohužel většina politiků se bojí

Bohužel většina politiků se bojí veřejného mínění , aby byla příště opět zvolena. Ale světové veřejné mínění již desítky let ovlivňuje rudá propaganda řízená z Moskvy. Za přispění levičáckého společenského odpadu. Jenom co je u nás proruských serverů.

V. Čermák 23.2.2015 18:48

Re: Bohužel většina politiků se bojí

Já tedy světové veřejné mínění moc nesleduji, ale do vlastních uší mně tady už delší dobu buší úplně jiná propaganda, proamerická. Ta asi z Moskvy nevychází.

M. Salkovsky 23.2.2015 19:25

Re: Bohužel většina politiků se bojí

Ty sledujes len svoju spinavcu sluzbu, chudacik.

J. Kulheim 23.2.2015 19:59

Re: Bohužel většina politiků se bojí

Prosím vás, pane M. Salkovsky, diskutujte k věci nebo běžte tam, odkud jste přišel.

V. Čermák 23.2.2015 21:38

Somáriku, už se upokojte

a nechte se odvést do stáje, ve které je sice smrádek, ale teploučko. A problémy světa se už raději neřešte, ať se Vám zdá něco pěkného, třeba o dobré šlichtě, kterou vám nachystají ke snídani.

V. Čermák 23.2.2015 17:03

O Ukrajinu panu agitátorovi vůbec nejde.

On je zkrátka jedním z těch, o kterých řekl jejich noblesní guru, že by chtěli dát Putinovi na kokos. Spíše by ale chtěli, aby Putinovi na kokos dal místo nich někdo jiný, protože, co jim brání tam jít a zaválčit si. Domnívám se, že většina z těch rozhněvaných pachatelů dobra z PaL má protekční modré knížky a nikdy ani na vojně nebyli, neboť je to nepříjemné a nepříjemnostem oni se vyhýbají a vyžadují, aby je za ně dělal někdo jiný. Oni by rádi pouze cokoli řídili, inu elita, dnes nepochopená a proto taky patřičně rozhněvaná.

M. Prokop 23.2.2015 17:44

Re: O Ukrajinu panu agitátorovi vůbec nejde.

Pachatelé dobra jsou hlavně socani.

A Putina časem bude muset někdo zarazit, takže, proč prskáte?

V. Čermák 23.2.2015 18:42

Re: O Ukrajinu panu agitátorovi vůbec nejde.

Putina nikdo nezarazí, zastaví se sám. Pachatelé dobra jsou hlavně v TOP09, socani jich taky pár mají, ale nepřevažují tam. Prskání to určitě není, ale pouhé vyjádření mojí nelásky k laciným agitkám a hlavně k agitátorům, kteří sedíc v teple, posílají do boje druhé.

M. Salkovsky 23.2.2015 19:26

Re: O Ukrajinu panu agitátorovi vůbec nejde.

A hlavne by sa dotkli tvojej svoloce a sanci v okupacii, hajzle.

V. Čermák 23.2.2015 21:34

Somáriku máte sice velkou hlavu,

ale v té velké hlavě máte jen to seno, které celou dobu žmouláte.

V. Mlich 23.2.2015 16:35

Zcestné návrhy řešení

Když člověk nepochopí příčinu, nemá šanci dobrat se jakéhokoliv návrhu řešení.

L. Kubeš 23.2.2015 16:49

Re: Zcestné návrhy řešení

Viliame, Viliame, když ovšem někdo nechápe vůbec nic, tak by taky neměl nic komentovat!

E. Erat 23.2.2015 15:45

Slovo zaslouži vychází ze slovního

základu zasloužit se o něco.Tedy zasloužilý voják,doktor atd.,který něco významného,bohulibého atd. vykonal.Ovšem o co se zasloužila Ukrajina ? Co dobrého pro Západ udělala ? Nějak jsem si ničeho takového nevšiml, za těch cca 23 let její samostatnosti.Akorát teď stojí s umaštěnou bekovkou, a žebrá o pomoc Západ.

E. Erat 23.2.2015 15:59

Re: Slovo zaslouži vychází ze slovního

No,možná jsem to chybně pochopil a autor myslel,že Ukrajina si zaslouží výprask jako nevycválaný fakan.Tak s tím by se dalo souhlasit.I v tomto kontextu se dá slovou zaslouží použít.

L. Kubeš 23.2.2015 16:50

Re: Slovo zaslouži vychází ze slovního

Ovšem tenhle příspěvek vypadá na nevycválaného fakana, tak co s tím ?

E. Erat 23.2.2015 16:58

Re: Slovo zaslouži vychází ze slovního

A vy jste vycválaný fakan, a proto fandíte Ukrajincům,kteří prohnojili těch cca 23 let.Poslední rok je poslední rok,ale to že se Ukrajina nebyla schopna postavit na vlastní nohy,není chyba Ruska.Měli stejnou šanci jako ostatní státy v roce 92,Měli druhou šanci v roce 2004 při tzv.oranžové revoluci.A nikde nic,fakan se stále na někoho spoléhá,že vyřeší jeho problémy,kterou jsou vnitřního rázu.Oligarchové,masová korupce,nemakavost,zhroucená státní správa,nefunkční policie a armáda atd..Jistě fakan si nikdy svůj díl viny nepřipustí,vždy za to může někdo druhý.

M. Prokop 23.2.2015 17:47

Re: Slovo zaslouži vychází ze slovního

Tak rozdělme to na dvě záležitosti: Bordel a korupce na Ukrajině, s kterým se budou muset Ukrajinci vyrovnat převážně sami, a obrana před ruskými imperiálními choutkami, s kterými by bylo záhodno jim trochu pomoci, aby za chvíli nebyla ta pakáž zpět zde.

M. Salkovsky 23.2.2015 19:27

Re: Slovo zaslouži vychází ze slovního

Nepochybujemm, ze svina ako ty len caka na zaberanie dalsich uzemi..nedozijes, smrade.

V. Novák 23.2.2015 15:13

Když si blbě zapnete první knoflík, máte i ostatní

špatně. No - a vy se sice tváříte, že logicky vyvozujete, ovšem základní předpoklad máte špatně.

J. Boleslav 23.2.2015 15:49

Re: Když si blbě zapnete první knoflík, máte i ostatní

Který to podle Vás je? Základní axiom, z něhož je třeba vycházet, zní: Rusáci - swiňáci.

L. Kubeš 23.2.2015 16:52

Re: Když si blbě zapnete první knoflík, máte i ostatní

Pokud vás někdo ovládá knoflíky, tak jsou zřejmě pro jistotu všechny červené.

L. Kubeš 23.2.2015 15:10

Díky za perfektně napsaný článek!

Ustupování před diktátory nikdy žádné válce nezabránilo. A pokud by například Putin nedodával separatistům průběžně střelivo, tak by bylo do týdne po válce, protože to co se na Ukrajině děje, je regulerní válka Ruska proti jinému samostatnému státu.

J. Boleslav 23.2.2015 15:41

Re: Díky za perfektně napsaný článek!

Připojuji se. Ukrajině je proti hnusným rusáckým agresorům třeba pomoct všemi dostupnými prostředky. Minimálně zbraněmi.

J. Kulheim 23.2.2015 15:07

Pan Joch je šťasný člivěk. Ví kdo jsou ti dobří a ví také co

Ukrajina potřebuje. M.j. píše."Příčinou bojů na Ukrajině je zasahování Ruska a ruská podpora tzv. separatismu na východě Ukrajiny".

Známé skutečnosti. Nepokoje na Ukrajině vypukly po 21. listopadu 2013,kdy proruská vláda prezidenta Viktora Janukovyče zastavila přípravy podpisu asociační dohody s EU. 21. února prezident Janukovyč a opoziční předáci Jaceňuk, Kličko a Ťahnybok podepsali dohodu o ukončení politické krize. Podepsali ji i 3 ministři států EU. Ta neplatila ani 24 hodin.Parlament zvolil současného prezideta bez poslanců z východu Ukrajiny. Těm ukázali, Jacenjuk, Kličko a spol, vztyčený prostředníček.V dubnu vypukly na východě Ukrajiny boje mezi proruskými separatisty a ukrajinskou armádou, které trvají dodnes.

Proč bych měl EU věřit víc než Putinovi? Protože on je Rus a oni jsou Francouzi, Němci, Poláci, atd.? Se všemi máme historické zkušenosti. Myslím, že dívat se na politické události prizmatem, mám rád nebo nemám rád, není dobré. Politika nemá z láskou nic společného. Putin není o nic lepší ani horší jako skvadra socialistických politiků v EU. Hájí nebo prosazují si svoje zájmy, bez ohledu na důsledky. Jak to dopadlo se svobodou a demokracií v Líbii, víme. Jak je to se svobodou v socialistické EU, víme také.

Socialismus nacionální i internacionální jsou stejné zlo. Tito lidé, bez vize, schopnosti odhadnout důsledky svého jednání, jsou schopni rozpoutat v Evropě válku, tak jak to udělali Hitler a Stalin. Západoevropský a Moskevský socialismus má stejné kořeny, jenom prostředky k prosazení svých zájmů jsou jiné. Bruselský socialismus je sofistikovanější. Oba berou lidem svobodu.

Nebylo by od věci dát zbraně lidem podobným, jako pan Joch a vyslat je na Ukrajinu. Ať tito válečníci, kteří si představují válku jako počítačovou hru, jdou bojovat za pravdu. Ve válce jsou mrtví a strádající lidé. Pravdu kterou chtějí hájit, si mohou vybrat. Jestli si někdo myslí, že se Rusko nechá zatlačit do kouta a začne tančit podle not z Bruselu, tak se mílí.

L. Kubeš 23.2.2015 16:45

Re: Pan Joch je šťasný člivěk. Ví kdo jsou ti dobří a ví také co

Tolik keců a tak málo rozumu =))

J. Kulheim 23.2.2015 16:57

Re: Pan Joch je šťasný člivěk. Ví kdo jsou ti

Napište něco k diskusnímu příspěvku. Rád se poučím. Lidi, kteří mají ve všem jasno obdivuji.

M. Salkovsky 23.2.2015 19:28

Re: Pan Joch je šťasný člivěk. Ví kdo jsou ti

Len svine zavyjaju za svinami a svolocou..uzi si to.