17.5.2024 | Svátek má Aneta


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Harpyje 20.11.2006 11:35

Re: Re: Re: Výborný článek!

To je jiná otázka.

Jura Jurax 20.11.2006 14:48

Re: Re: Re: Re: Výborný článek!

Mýlíte se. Bohužel není.

Jenda 20.11.2006 12:32

Re: Re: Výborný článek!

To mate pravdu, to ma CR jeste hodne co dohanet aby dosahla evropskeho standardu politicko korektni predpriposranosti.

Harpyje 20.11.2006 13:01

Re: Re: Re: Výborný článek!

Nevím, co tento slovní paskvil znamená, ale moje poznámka se nějaké předpřiposranosti rozhodně netýká, jak byste mohl zjistit kdybyste pozorně četl.

MaR 20.11.2006 13:21

Re: Re: Re: Re: Výborný článek!

Neuvedl jste co ten evropský standard zanemná. Pro většinu diskutujících představuje zmíněnou připosranost :)

Harpyje 20.11.2006 13:33

Re: Re: Re: Re: Re: Výborný článek!

Já jsem jenom reagovala na argumentaci osoby, která si říká doktor, to je vše. Tu souvislost s nějakou předpřiposraností pořád nechápu.

doktor 20.11.2006 16:39

Harpyji:

Hádám, žejsem se vás dotknul kritikou amerických škol. Nevím, jak vy, ale já znám USA, kde mám příbuzné a přátele, poměrně dobře.I když jsem jen lékař, a vy zřejmě nebudete Harpyje (které prý mají těla orlů a hlavu a hruď ohavně vyhlížejících žen. Pro jejich ošklivost je žádná z inteligentních ras nemá ráda a vyhýbá se jim a harpyje se jim za to mstí, jak jen mohou. Jsou velmi vychytralé a tam, kde se objeví, nastane vždy brzy zmatek a pohromy. Říká se, že už jen vidět harpyji přináší smůlu) dovoluji si tvrdit, že území dnešního Turecka patřilo ve starověku a potom za Byzantské říše kulturně do Evropy. Ta dnešní je dědičkou starořecké, římské a byzantské civilisace. Způsobem argumentace (urážkami) se velmi hodíte do české politiky.Pokud v ní už nejste, zkuste to: bude vám sedět jako ušitá.

Harpyje 20.11.2006 20:54

Re: Harpyji:

To hádáte špatně. Rv Pokud vim, tak článek nebyl o amerických školách (?), nebo se mýlím? ;-D Vy máte také přátele v Mnichově, kteří jsou konformní s názorem bavorské vlády, že se integrace cizinců (Turků) zdařila? ;-D;-D;-D

Kobylka Lajda 22.11.2006 16:23

Re: Harpyji:

Jestli léčíte tak, jak argumentujete, bůh pomoz Vašim pacientům. Harpyje je jedna z nejslušnějších a nejvěcněji diskutujících. Nevím čím a koho urazila. Někomu stačí málo, a už vidí i v pravdě urážku...!!!!

MILA 20.11.2006 20:13

Re: Výborný článek!

jenze nedelni skola je jen ve nedeli, v tydnu chodi do skoly normalni, islamska skola je jenom islamska, nic jinyho se nenauci

Jakub S. 20.11.2006 9:19

Krásné shrnutí,

a se stanoviskem. Nelze nic dodat, v té stručnosti. Jenom ještě - a pro mě by to byla hrozba největší, a o tom se mluví minimálně: půldruhého tisíce kilometrů divoké většinou neobydlené hornaté hranice se Sýrií, Irákem a  Í r á n e m . No - ?!

Zdravím přítele FF, je dobře, že je i tady. Podívejte se na jeho vývody na Zvířetníku 17/11 - no teda, v tom věku - 1*.

Hacker Rudolh 20.11.2006 9:06

Kde končí Evropa

přece za Negrelliho viaduktem;-D

Jakub S. 20.11.2006 9:21

Re: Kde končí Evropa

No to  je pro nás z Moravy tak vtipné... Bože. To jsem se zasmál.

Jura Jurax 20.11.2006 9:31

Re: Kde končí Evropa

Jojo - a mně kdysi nějaký podnapilý tuzemec emigrovavší po osmašedesátém do Francie tvrdil, že Evropa končí kousek na východ za Paříží - dál jsou barbarští Germáni a pak už jen divoké hordy z východu ...

Sch.glosátor 20.11.2006 9:47

Jo, bývávalo.

Dnes už v Chebu.

Jura Jurax 20.11.2006 9:52

Re: Jo, bývávalo.

Mno - a pravíte-li, že Evropa končí dnes už v Chebu, na kterou světovou stranu se přitom díváte? Máte snad na mysli skutečnost, že na západ od Chebu žijí barbaští Germáni a dál stejně barbarští Galové? ;-)

Kobylka Lajda 20.11.2006 10:00

Re: Kde končí Evropa

A Ty bydlíš před nebo za? Poturčenec horší Turka.;-D;-D;-D;-D;-D;-D;-D;-D;-D;-D

Hacker Rudolf 20.11.2006 10:27

Re: Re: Kde končí Evropa

Já bydlím hodně na východ od negrelliho viaduktu:-D

Kobylka Lajda 22.11.2006 16:26

Re: Re: Re: Kde končí Evropa

Ježišmarjá, v Moskvě!;-D;-D;-D

Plzák 20.11.2006 7:48

Kde končí Evropa?

Nevím jak kdo, ale mne učili, že Evropa končí na Urale. Podle toho je vlastně Turecko hluboko v Evropě. Co se životní úrovně ruských mužiků západně Uralu týká a jejich kolegů na pláních Anatolie, bude to u těch Turků spíš lepší než horší.

Příklad: Ukrajinec, zde pracující, si ve své vlasti drží člověka, který obhospodařuje jeho majetek (zemědělskou usedlost) za 20$ měsíčně. To jsme na blízké Ukrajině a co dál, v Putinově ráji? Proč asi u nás nepracují místo Ukrajinců Turci? Turci patří do Evropy nejméně tak, jako Rumuni a Bulhaři, ne-li více. Otázka ale opravdu je, zda nám o to členství budou ještě v dohledné době stát.

Charlie 20.11.2006 7:59

Re: Kde končí Evropa?

To jse toho hodně zapomněl. Ural, to ano, dále vede hranice Černým mořem, Bosporem, mezi ostrovy v Ägejském moři a Tureckem,  Ten kousíček území ukradeného Řecku, které leží na západ od Bosporu, nedělá z Turecka evropskou zem.

"..Turci patří do Evropy nejméně tak, jako Rumuni a Bulhaři.."  to může říci pouze pitomec.

Finrod Felagund 20.11.2006 8:31

Re: Re: Kde končí Evropa?

Stejně tak do EU nepatří Albánci, i kdyby jejich země ležela na samém západě Evropy. Totéž platí pro Bosnu. A víte, co mají tyto země společného? Islám. Islám, barbarské zvyky a nekonečný bordel. Dost už že je muslimů plná EU už dnes díky našim multikultůrám, ještě k tomu zvát Turecko by byla pro EU sebevražda (což je přesně důvod, proč VK členství Turecka podporuje, nicméně konec EU by bohužel znamenal i velké ohrožení jejích národů)...

Jura Jurax 20.11.2006 9:32

Re: Re: Re: Kde končí Evropa?

R^R^

Kobylka Lajda 22.11.2006 16:29

Re: Re: Re: Kde končí Evropa?

No jo, ale co Rusko? To není islámské, a přesto nese znaky všeho, cos popsal - barbarské zvyky atd.atd. Podle mne ani Rusové nejsou Evropané v pravém slova smyslu, ale ASIATI:;-O

Harpyje 20.11.2006 9:16

Re: Re: Kde končí Evropa?

R^R^

moebius 20.11.2006 14:12

Re: Re: Kde končí Evropa?

Kousíček území ukradený Řecku? Tss, Turci obsadili nejmíň polovinu Řecka, celá Anatolie byla řecká.

Hranice Evropy na Urale a přes Bospor je naprosto umělá, není to ani čára na mapě, maximálně si jí odhlasovali nějací kartografové. Hranice Evropy jsou hlavně mentální

uriahheep 22.11.2006 9:25

Re: Re: Re: Kde končí Evropa?

Mentální hranice Evropy je u Břeclavi, ne-li u Kolína a Turecko patří do Evropy asi jako Angola do USA.

walter 20.11.2006 8:37

Re: Kde končí Evropa?

Co se týká geografie, tak to vyjasnil již charlie, co se týká Vašich představ o životě v Rusku, tak to se snad dá dnes zjistit. V Rusku se žije mnohem lépe, než na Ukraině. Ukrainci jezdí za prací i na východ. Je jich tam několik milionů - stavby, posluha...

Co se týká Turecka, tak nekompatibilita se zbytkem Evropy je tak velká, že bych je nepřijímal. Je to drobet alibistické, leč metoda postupného nasírání Turků, končící jejich odmítnutím vstupu se mi celkem líbí.

No... 20.11.2006 8:41

Správně :KDY skončí Evropa ?

Až úředníci dosáhnou svého a sešněrují předpisy a zákony všechny zúčastněné tak, že chcípnou a na místo šéfa přijde někdo méně byrokratický,více dynamický a s čínským a korejským přízvukem.

Jarda 20.11.2006 8:48

Re: Kde končí Evropa?

Nejspíš jsi někdy v Turecku byl, že?