29.11.2020 | Svátek má Zina


Diskuse k článku

EVROPA: Rozpoutá Německo další evropský konflikt?

V chování našeho souseda totiž pozoruji to, co velice přesně popsala baronka Thatcherová ve své knize Umění vládnout: „Němci jsou kulturní a talentovaný národ, ale v minulosti se u nich projevovala výrazná neschopnost omezovat vlastní ambice či respektovat své sousedy.“

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
B. Hamáček 5.1.2016 17:22

Re: Zajímavé

Dokonce je mi nepříjemné , že Zeman má byť velice zřídka ( na ty trojské koně) stejný názor.

Kromě jeho životosprávy si myslím , že jeho ovládací kabely končí v Kremlu.

Bohužel ta ostuda je obrovská.

V. Němec 5.1.2016 12:41

Do třetice

EU = Říše Evropská německého národa.

Diktát pod vedení sukní Angely Merklové.

Buď nám Bůh milostivý.

A zachránci nikde!

J. Myslivec 5.1.2016 13:13

Re: Do třetice

Bohužel, máte pravdu! I když jste Němec. Článek sám je perfektní! No, ale co budeme dělat???

V. Hejdak 5.1.2016 12:35

Situace tady

Tady je to furt jako u toho skokana z mrakodrapu: už je na úrovni padesátého patra a říká si "ještě je to dobrý".

J. Šimek 5.1.2016 11:53

Že autora nenapadne verze naší vlastní zkušenosti

z let války na Balkáně. Je u nás byly desetitisíce uprchlíků z dotčeného regionu a po skončení války se naprosto drtivá většina z nich vrátila domů ...

Navíc němci nejsou idioti :

http://www.lidovky.cz/otazky-a-odpovedi-migracni-krize-a-nemecko-kdo-ma-sanci-dostat-azyl-10x-/zpravy-svet.aspx?c=A150904_114039_ln_zahranici_msl

A podotýkám, že imigranti NEMAJÍ v Německu všeobecné volební právo.

J. Kombercová 5.1.2016 12:20

Re: Že autora nenapadne verze naší vlastní zkušenosti

Tady vidím trošku rozdíl v tom,že, jak jsem alespoň četla, Německu docházejí pracovní síly, populace stárne a připrchlíci mají být spásou německého hospodářství (stručně).

J. Fridrich 5.1.2016 12:27

Re: Že autora nenapadne verze naší vlastní zkušenosti

Vy myslíte, že oni chtějí pracovat ? A i kdyby někteří chtěli, jejich použitelnost je velmi malá. Oni jdou Evropu zničit.......

R. Morava 5.1.2016 12:36

Re: Že autora nenapadne verze naší vlastní zkušenosti

Tak proč jsme ještě před pár lety měli problém dostat v Německu povolení k práci? Byli jsme snad teroristé, negramotní? Pokud opravdu potřebují pracovníky, Poláků je dost. Pokud je i tak potřeba víc pracovníků, ať přesunou fabriky do Sýrie. Nebo si opravdu myslíte, že se má vše vyrábět jen v Německu a Číně a všichni se tam mají nastěhovat. To je přece nesmysl!!!

J. Kombercová 5.1.2016 12:37

Re: Že autora nenapadne verze naší vlastní zkušenosti

Ano. Jsou to paradoxy. Taky tomu nerozumím.

A. Alda 5.1.2016 14:13

Tak jest.

Nám po vstupu do EU na několik "karanténních let" své pracovní trhy uzavřeli, ale zcela nekompatibilní cizince z jiných světadílů tam lákají. Podivné.

R. Morava 5.1.2016 12:27

Re: Že autora nenapadne verze naší vlastní zkušenosti

Němci idioti asi nejsou. Z Vašeho odkazu však vyplývá opak. Co se týká válek na Balkánu, nepamatuji si že bychom proti uprchlíkům protestovali. Jste vůbec celkově mimo, protože v Němcku už teď odhadem 5 milionů muslimů je a mám pocit, že velká část už volební práva má. Vy asi opravdu uvažujete jen na konec talíře s knedlikama. Současný 1 milion migrantů by kromě bezpečnosti a momentálních ubytovacích kapacit problém nebyl, ale demografický stav a odhad říká, že nejde o 1 million ale už dnes o 5 milionů a místo redukce dochází k velké explozi! Takže i člověk velmi podprůměrně inteligentní odhadne kam to spěje. Ono už teď najdete na Západě zajímavé čtvrtě, tak tam běžte ať tu jen nepíšete teoretické kraviny.

J. Šimek 5.1.2016 15:29

Re: Že autora nenapadne verze naší vlastní zkušenosti

Vy taháte zajíce z klobouku bez jediného relevantního čísla, ale určitě se máte za chytrýho. To vaše "odhad říká" je ale typicky pavlačové žvanění, ale mistrujete mě slovy o teoretických kravinách - jste šašek :o)

P. Vaňura 5.1.2016 13:24

Němci jsou idioti! Přesněji, trpí omezenou racionalitou

ve větší míře, než jiné národy. Hitler a Merkel jsou nejviditelnější příklady, Merkel je snad ještě pitomnější, než ten Hitler, protože její blbost přímo bije do očí!

Hitlerova představa že GB strpí hegemonii Německa na kontinentu je přece ponědud méně naivní než si myslet že primitivové z Afriky spasí německou ekonomiku.

A. Alda 5.1.2016 14:14

Hitler byl Rakušák.

Státní občanství německé získal až snad v roce 1930. Tedy naturalisovaný přistěhovalec.

P. Vaňura 5.1.2016 15:47

Re: Že autora nenapadne verze naší vlastní zkušenosti

Migranti ALE zůstanou v Německu i když azyl nedostanou, případně se tam znovu vrátí. Ono se jim za totiž nic nestane, není to jako starý český patent z r. 1726 o řezání uší (první nelegální vstup, vyhnání a jedno ucho pryč, druhý nelegální vstup, vyhnání a druhé ucho pryč, dopaden ilegál bez uší, popravit).

S. Netzer 5.1.2016 11:49

Tento článek

je nehorázná snůška podlých lží a sprostých výmyslů.

Vrchol je údajné vyjádření Aimana Mazyeka, předsedy Centrální rady muslimů, (podle lháře Vaňka "Matyeka"), které nikdy neučinil, a které je v přímém rozporu s jeho zásadním postojem.

Němcobijství je momentálně u vlastenčících eurofobů východoevropské provenience velice en vogue, a tak ani NP nesmí zůstat pozadu. :-(

J. Vobr 5.1.2016 12:28

MERKELOBIJSTVÍ JE ZCELA RACIONÁLNÍ REAKCE

!!!

J. Vobr 5.1.2016 12:30

10 MINUTOVÉ FANATICKÉ APLAUSY MĚL HITLER

!!!

S. Vaněček Šauerová 5.1.2016 13:58

A víte, co mně na tom přijde nejsmutnější ?

Že se vlastně nenajde už skoro nikdo, kdo by se proti takovému blábolu vymezil. Na to sem musí přijít dvě ženské, které, pochopitelně, okamžitě sklidí od zdejší ch myslitelů nadávky. No, nechť si poslouží,, třeba je to uklidní. :-)

M. Prokop 5.1.2016 14:07

Re: A víte, co mně na tom přijde nejsmutnější ?

Proč nadávky, mne jen bavíte, obě.

Nadává obvykle Netzer, viz třeba zde:

Autor: S. Netzer Datum: 4.12.2015 16:34 Taky známá filmová postava, že blbečku? Autor: S. Netzer Datum: 6.10.2015 15:18

Hnus je ve vašem případě eufemismus, dědku smradlavá.

S. Netzer 5.1.2016 16:23

Re: A víte, co mně na tom přijde nejsmutnější ?

Smutné možná, ale rozhodně nepřekvapující.

S. Vaněček Šauerová 5.1.2016 11:33

Tohle že zplodil zastupitel za ODS ?

Není to nějaká mýlka ? A který list že dal takové slátanině prostor k publikaci ? Nebyly to náhodou Parlamentní listy, stoka všech stok ? NP Ondřeje Neffa ovšem také jede ... blahopřeji panu Wagnerovi. :-)

M. Prokop 5.1.2016 11:38

Re: Tohle že zplodil zastupitel za ODS ?

Nikoliv, není to mýlka, autor je skutečně členem ODS, zastupitelem ve středočeském kraji a jeho názory jsou velmi rozumné, jak konec konců dokazuje i vaše reakce.

Z. Bureš 5.1.2016 11:53

Re: Tohle že zplodil zastupitel za ODS ?

Soudruhu Vaněčku...a soudružko Šauerová - kdyby debilita nadnášela, tak jste se nikdy v životě nedotknuli nohama matičky země !!!

.....a mýlka to není.....

J. Kalina 5.1.2016 10:54

jak bych to odhadl já

- bude se na nás tlačit z různých stran i zevnitř, abychom přijímali rádi a vesele nebo aspoň přijímali - můžeme jenom DOUFAT, že v západní Evropě propuknou takové věci, že to umlčí alespoň vnitřní přátele imigrace a probudí pár schopných politiků. - je třeba vybudovat regulérní hranici a to hlavně s Německem: a) od nás se do Německa nedostanou a půjdou jinudy b) až z Německa začnou prchat, k nám se nedostanou. A že se to v Německu obrátí a začnou se honit po ulicích , je jisté. Otázka jak to bude muset být kruté, jak dlouhé a kdo to povede, než to tam (se souhlasem okolí) vyčistí. Případně tam vzniknou islámské a neislámské enklávy s nějakým statutem - právy alá islámské město Duseldorf apod.

- Pokud bychom udrželi po dobu cca 10ti let podobné poměry u nás jako nyní, mohli bychom začít splácet náš "dluh" západním státům resp jejich domorodým občanům za předchozí přijímání našich emigrantů. Jak to vypadá uvnitř? Z Francie se zatím stěhují občané židovského původu a to do IZRAELE, kde je furt nějaké zabíjení!!. Asi dávají přednost zemřít když tak mezi svými, než mezi těmi kreténskými tlučhuby - Zdá se mi, že nakonec budu muset být rád, že jsme byli 50 let v Sovětské zóně a to bych brečel. Naši socialisté si své sny zkusili splnit a prd a nyní si to zkoušejí nadržení socialisté ze západu a přivedou to do průšvihu jako ti naši. Zatím je to furt sranda.

V. Javora 5.1.2016 15:27

Re: jak bych to odhadl já

Odhadujete dobře.

M. Malovec 5.1.2016 10:37

Bohužel,

bude to asi tak. Jsem rád, že jsem natolik "mlád", že se toho nedožiji. Dětem však, a to mne děsí, nebude pomoci. Ať jsme žili jakkoliv, byť pod jhem bolševika, prožili jsme ve druhé polovině 20. století asi nejlepší léta svého života.

M. Prokop 5.1.2016 11:39

Re: Bohužel,

V druhé polovině dvacátého století? Pokud míníte devadesátá léta, tak ano, tehdy se věci až na vyjímky pohybovaly vcelku správným směrem. Dlouho to nevydrželo.

P. Novotný 5.1.2016 10:31

Tak mě napadlo,

nevím proč, ale nějak mi to pozvání uprchlíků a následné přerozdělování připomíná draft hokejistů do NHL. Němci vyzobají kvalitu a s lemplama šup pryč. Blbý je, že v tom draftu NHL umí hrát hokej všichni, mezi uprchlíky skoro nikdo. Co pak nastane, až i Němcům dojdou prostředky na sociální podporu těch, co si ani neumí nazout brusle, ví Bůh, pardon Gott.

Lupen

P. Novotný 5.1.2016 10:27

Tak měn