12.6.2021 | Svátek má Antonie


Diskuse k článku

EVROPA: Obětí je nejen Ukrajina

V našem komentáři ze dne 21. února (Politický komentář k situaci na Ukrajině) jsme varovali před tím, že "připustit střet o orientaci Ukrajiny a vést boj o její směřování na Západ či Východ, ignoruje realitu. Zemi to vede do neřešitelného konfliktu, který může skončit pouze tragédií…

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Mrázek 5.3.2014 6:05

Vždy dokážete přesvědčit...

...o své vlastní duševní nedostatečnosti. Nicméně i přes značnou skepsi, kam až můžete klesnout dokazujete, že to jde mnohem hlouběji. Stáváte se synonymem pro pojem "hloupá jako" a fialová Milka má oproti Vám doktorát z filisofie. To jste to dopracovala, chudinko...

Z. Sohorova 5.3.2014 7:59

Re: Vždy dokážete přesvědčit...

Copak soudruhu dedecku  copak se Vam nelibi ?kritika pacholka Klause?   Bodejt ano, kdyz jste  se svoji namrzlou hlavickou na jeho urovni blbej jako taaagggoooooooooo  burane

J. Mrázek 5.3.2014 9:59

Jako TO písmeno umíte udržet...

...i stolici a moč ? Nějak Vám to nevěřím ... :-)...O MYŠLENCE NEMLUVĚ....

S. Donát 5.3.2014 12:46

Re: Václav Klaus, Jiří Weigl Tyto dve trubky si rikaji demokrate

Nechceš už konečně chcípnout, ty vylízaná pí..?

S. Vaněček Šauerová 5.3.2014 1:30

No zaplať Bůh. Takový impuls jsme potřebovali.

Všechno zlé je k něčemu dobré, jak je dávno známo. Správně pan Klaus odhaduje, že nemálo lidí - a zdá se, že i politiků - právě prohlédlo : Vot demokratické, přátelské Rusko ! Čekista se svékl do naha a moskvofil, který obdržel Puškinovu medailu za šíření a studium ruského jazyka, toho roku shodou okolností spolu s prezidentem Guayany J. Bharratem, mongolským prezidentem N. Enchbajarem, chorvatským prezidentem S. Mesičem, býv. generálním tajemníkem Číny Ťiang Ce-minem, někdejším předsedou čínské vlády Li Pchengem a čínským ministrem obrany Cchao Kang-čchuanem (všichni šířili a studovali ruský jazyk !), roní krvavé slzy. Takové práce to dalo a všechno v pytli ... i ten Temelín ... jenže to by ještě bylo to nejmenší zlo, viďte, pane Klausi ??  :-)

R. John 5.3.2014 9:39

Zdravím :-)

S. Vaněček Šauerová 5.3.2014 17:02

Dobrý den, pane Johne,

tak se nám to zase hezky vyvrbilo, co ? :-) Zdravím do Prahy.

J. Mrázek 5.3.2014 10:05

Dokonalá Sohorová č.2

Vám to ale na rozdíl od Sohorová č.1 myslí. Sice nesmyslně, ale tím víc. Oponenti jsou potřeba, podle jejich bludů poznáte, že jiní mají pravdu, budiž pochválen každý trochu myslící kritk a oponent.Jen by to chtělo kritiku toho, co si to zaslouží ("Evropská dluhová unie", "americký dluh obrazem" a další v google nalezená nepříjemná fakta...). Hezký den a jen tak dál !

P. Rychetsky 5.3.2014 1:13

Nosit sukne znamena rict si o znasilneni

To je hezke rceni: "Postavit Ukrajinu před volbu Východ nebo Západ, znamená ji rozbít. To se, zdá se, bohužel děje." .... Kdo ma kratkou sukni, rika si o znasilneni. Kdo ma oblicej jako koblihu, rika si o ranu pesti. Jsme-li Putinem, radi jim vyhovime. Na nas to pak nehazejte, oni si o to rikali a postavili nas pred volbu.

"Normální lidé Ukrajiny, Evropy i celého světa nic takového, co se dnes děje na Ukrajině, nepotřebují".....Normalni lide nepotrebuji vojenskou invazi? To jsou novinky. A copak , ze se to deje na Ukrajine? Neni to ruska invaze a okupace? Bolelo by vas to rict, pane Klausi?

"i my jsme a budeme obětí dnešní situace na Ukrajině a toho, co ji vyvolalo." ....Toho co ji vyvolalo? Vy jste tedy neuveritelnym nestastnikem, pane Klausi. Vy tedy myslite, ze deni na Ukrajine ma zakonite vyvolat ruskou invazi? Ale ano, aspon jste konzistentni. Za okupaci Gruzie podle vas take mohli Gruzinci.

Oznamkuji vas. Za ustanoveni normalni ceske politiky skrze strany po r. 89 davam 5 kladnych bodu. Za pokojne a vcasne rozdeleni Ceskoslovenska - 3 kladne body. Za vzpecovani se samozrejmosti globalniho oteplovani - 1 kladny bod. Za upozornovani na budouci problemy s eurem a EU - 2 kladne body. Za mrtveho brouka pri rane korupci v ODS - 5 zapornych bodu. Za bankovni antithatcherovsky socialismus pri privatizaci - 5 zapornych body. Za neprivatizaci podniku, c omohly byt jako Skodovka - 3 zaporne body. Za tvrde rozsirovani prorusactvi - 15 zapornych bodu. Muze nas to totiz jeste hodne stat. Celkove 17 do zaporna. Do ruskeho toporna. A iIntelektualniho porna. Ktere ani neni schopno pojmenovat Voldemorta ruske invaze. Hanba.

S. Vaněček Šauerová 5.3.2014 1:32

Hezky !

:-)

J. Křivánek 5.3.2014 2:51

Re: Nosit sukne znamena rict si o znasilneni

Maminka tahkle zase přide ožralá domu a poblije schody. Tatínek říká hezky pííčooo hezkííí. Tak nějak bych to řekl k tomu tvýmu zvracení s. Rychetsky.

J. Veselý 5.3.2014 4:13

Re: Nosit sukne znamena rict si o znasilneni

Máte dost divné rodiče.....

J. Boleslav 5.3.2014 18:11

Re: Nosit sukne znamena rict si o znasilneni

:-)))

J. Huml 5.3.2014 4:09

Re: Nosit sukne znamena rict si o znasilneni

Opravdu ostudna reakce Institutu, fujtajbl. Invaze je invaze, kagebak Putin se boji sam o sebe. Nasili je nasledkem strachu. Kazdy diktator se boji obycejnych lidi.

Z. Sohorova 5.3.2014 4:27

Re: Nosit sukne znamena rict si o znasilneni

Ten Insitut by meli vyhodit do povetri a nehat u toho Klause u stolu:):) Klaus je ostuda naroda

J. Veselý 5.3.2014 4:11

Re: Nosit sukne znamena rict si o znasilneni

Dobrý :-)))

J. Šimek 5.3.2014 5:11

Re: Nosit sukne znamena rict si o znasilneni

Naprosto přesné! :-)