29.5.2024 | Svátek má Maxmilián, Maxim


Diskuse k článku

EVROPA: O nenásilné invazi...

Ve svém posledním příspěvku k tématu imigrační krize nadnesl Roman Joch otázku, jak by si Evropská unie asi vedla, kdyby právě probíhající „invaze“ do Evropy neměla nenásilnou povahu.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Schwarz 7.9.2015 7:55

Re: Přesně !

A to zdaleka není konec patálií - alespoň podle eurohujerských článků každý utečenec nechal doma rodinu - ženu, děti, rodiče, bratry, sestry, sestřenice, různé ujce a strýce ... ti všichni budou mít podle smluv o "slučování rodin" též nárok na příjezd do Evropy. A přijedou, o to se už postarají aktivisté lidskoprávních neziskovek a Evropský soud pro lidská práva. Tož, mnoho štěstí Německo! Ona euforie z toho jak jsem lidský a úžasný a jak mne všichni milují je hezká, asi jako dávka pervitinu nebo litr rumu, ale ta kocovina druhý den ráno!

L. Severa 7.9.2015 11:43

Re: Přesně !

Možná by se k nám utečenci také více hrnuli, kdybychom je srdečně vítali chlebem a solí. Němci a Rakušané svými vítacími projevy jen vzkazují dalším muslimům že na ně všichni čekají. Cifix, copak ti blázni nevidí, že ten příliv utečenců neustane a že při jejich rozmnožovacích schopnostech v krátkém období naprosto okupují Evropu!

Z. Jaromír 7.9.2015 4:01

Re: Já teda němce

O Němcích se říká, že nedělají malé chyby...

R. Langer 7.9.2015 14:05

Re: Já teda němce

Hm, velmi trefné...

O. Zuckerová 7.9.2015 0:27

Angela mi připomíná tu holku, co

na facebooku oznámila datum oslavy svých narozenin, ať přijde, kdo má chuť,  a pak se hrozně divila, když k nim domů přišlo 2000 lidí. Poučení: žranice zadarmo se nemá veřejně inzerovat.

J. Kanioková 7.9.2015 1:20

:)))))))))

J. Vintr 7.9.2015 3:30

Re: Angela mi připomíná tu holku, co

Jenomže v jednom bytě z domu, kde žijí Němci, bydlíme i my a až je ti jimi zvaní hosté vyjedí a vypijí, přesunou se i k nám ...

P. Vaňura 7.9.2015 10:06

A ještě se divíte Zemanovi, že

se zajišťuje pro případ podobné katastrofy hledáním spojenců mimo EU???

J. Vintr 7.9.2015 14:14

Re: A ještě se divíte Zemanovi, že

Spojenci nepomůžou, to bychom se museli vystěhovat někam na jiný světadíl.