Středa 17. července 2024, svátek má Martina
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

EVROPA: Mysleme taky na sebe

Ohledně terorismu a masové muslimské migrace do Evropy platí v mezinárodních vztazích jedno velké tabu. Země jako Česko, Polsko a Maďarsko se navzdory vlastní imigrační strategii zdráhají říci, že jde o společný evropský bezpečnostní problém, který je smrtelně ohrožuje.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
IB

20. 4. 2017 19:02
Souhlas se Souhlasem!!

V Evropě, v Euroamerice je PEKLO, normálně: Zuří tam terorismus, kapitalismus a demokracie, prostě BEZUZDNÉ vykořisťování člověka člověkem. To ví každý roduvěrný Čech a Rus.

Proto si opět vzájemně pogratulujme k NESMÍRNĚ potěšitelnému faktu: Česko je nedílnou a VĚČNOU součástí Západní Asie. Dnes jsme sice ujařmeni EU a NATO, ale to se brzy změní; nejpozději po Milošově referendu o odchodu ČR z obou vražedných paktů.

Bude sice válka, protože EU a NATO nás nenechají jen tak snadno uprchnout ze Žaláře národů, ale nepřemožitelná Armáda Ruské federace přijde včas, jak legendární vojska z dávných kronik, jak v letech 1945 a 1968. A pak budeme opět humánně odsouvat a znárodňovat.

A potom – díky obnovení ženijně-technických opatření na hranicích + dočasné přítomnosti ruských vojsk - už budeme mít klid po práci, a po práci legraci. Vážně se už nemohu dočkat.

Volte šťastnou budoucnost našich dětí – volte ANO a KSČM!

0 0
možnosti
JJ

J. Jurax

20. 4. 2017 17:44
Souhlas!!!

Je na čase starat se taky o sebe a nebýt ve vleku čtvrté říše přezdívané EU. Její (pro)imigrantská politika z ní činí entitu smrtelně pro Evropu nebezpečnou.

Nicméně soudím, že pro zamuslimené země typu Francie, Německa atd. je už pět minut po dvanácté. Zavinili si to sami a není v našem zájmu se solidárně s nimi propadat do muslimského pekla neboli džehenny, které jim zřejmě velmi vážně hrozí.

0 0
možnosti
VB

20. 4. 2017 17:40
Statistiky

Pane Franku, dejte sem odkaz na vámi uváděné německé statistiky, když už jste jej nedal do článku.

0 0
možnosti
LD

20. 4. 2017 17:29
Výborný článek, mám jen dvě připomínky:

1) Není dnes už formálně správné se ptát, zda chceme sousedit s křesťanskou zemí. Německo, ale také Rakousko už dávno křesťanskými zeměmi nejsou. Kdyby jimi byly, už dávno by migrační otázku řešily odvážně jinak. Na jejich adresu bych hovořil spíše o hedonistických bezvěreckých zemích.

2) Naše záměrné urážky na migrační téma mohou západoevropské země sice provokovat (to je asi tak vše) nikoliv ovšem vést k jejich záchraně. Vždyť autor článku sám dokládá, jak islám zachvátí a zničí západní Evropu jako požár už v brzkých létech.

My bychom se opravdu ještě mohli zachránit, pokud bychom o p r a v d u mysleli sami na sebe a činili za tím účelem patřičné kroky. Bohužel je těžko neco takového očekávat od Bohuslava Slabotky a jeho squadry.

A že snad u nás po podzimních volbách nastoupí nová a lepší garnitura? Ctěl bych tomu věřit! Ale než se chlapci a dívky někdy do vánoc vyhádají o to, kdo urve jaké ministerstvo, než se páni ministři vůbec rozkoukají, může taky už být na nějaké řešení migračního problému pozdě.

0 0
možnosti
ZS

20. 4. 2017 14:59
I. Bagáre veselej to hochu

Ze si delas ze vsech rad legracku vid? Nebo ses opravdu tak potrhlej? Ja tomu neverim:):):)

0 0
možnosti
JJ

J. Jurax

20. 4. 2017 17:47
Re: I. Bagáre veselej to hochu

Ehm ... já naopak docela věřím tomu, že Vy račte být opravdu tak potrhlý, jak Vaše reakce naznačuje, a že si srandu neděláte.

0 0
možnosti
JM

20. 4. 2017 13:56
Realisté zveřejnili program !

Povinný vojenský výcvik, rovná daň z příjmů, odmítnuní nelegální migrace. Realisté zveřejnili svůj program...

To vypadá opravdu realisticky !

0 0
možnosti
IB

20. 4. 2017 14:45
Program k ničemu

Chybí v něm okamžitý odchod naší vlasti z EU a NATO, obnovení ženijně-technického zabezpečení našich tisíciletých hranic, obnovení trestu smrti, odstranění nesmyslného omezení výkonu funkce prezidenta republiky na pouhá dvě období, uzákonění povinnosti pracovat, obnovení zákona na obranu republiky atd. apod.

Prostě: Proč chodit za kováříčkem, když můžeme za kovářem, že. Volme tedy jako obvykle ANO a KSČM.

Ať žije tisíckrát tisíc let Veliký Putin, BJJP, nejvěrnější přítel našeho národa!

0 0
možnosti
AA

A. Alda

20. 4. 2017 11:48
Ano, pane.

Je třeba obnovit železnou oponu a znovuvybudovat pohraniční ploty, strážní věže a oraništní pás a znovuvytvořit Pohraniční stráž se psy a samopaly. Jen už nebudou hlídat, aby nikdo neodcházel od nás, ale naopak budou hlídat, aby nikdo nepřicházel k nám mimo řádné přechody a s platnými a pravými doklady.

0 0
možnosti
IB

20. 4. 2017 12:51
Za naši svobodu, samostatnost a spojení s Velkým Ruskem!

Přesně tak, občane Aldo! Soudruh Husák správně řekl na adresu kontrarevolucionářů z r.1968: „Chceli urobiť z našich hraníc korzo.“ Tehdy nás zachránili naši starší ruští bratři, v hodině dvanácté. V r. 1989, vinou Gorbačovovy podlé zrady, jsme byli sami proti celé Euroamerice. Důsledky dočasného ústupu našeho typicky slovanského společenského zřízení vidíme dnes všude kolem sebe: Teroristické útoky na našich náměstích, rozvrácené národní hospodářství, bídu, hlad.

Prostě: Obnovení naší plné svobody, samostatnosti a pevného spojení s Velikým Ruskem bude zajištěno teprve tehdy, až naše tisícileté hranice budou opět pečivě střeženy, jako v dobách našeho prvního šťastného budování.

Ať věčně žijí naši národní Vůdcové, náš Miloš a náš Babiš!!

0 0
možnosti
BR

20. 4. 2017 10:58
Jakoby praotec nemohl zastavit někde v norských fjordech,

dřepěli bychom na šelfové ropě a mohli na EU dělat dlouhý nos. Místo toho se nás tu v pupku Evropy už přes tisíc let pokouší permanentně někdo sežrat, případně udržet v žaludku. Div, že se to nepovedlo tak úplně a zatím jsem byli vždy vydáveni.

To, že bude v Německu a dalších zemích zasažených migrací stoupat sociální napětí je jasné. Jak to dopadne, jasné není. Že je to hrozba pro všechny v okolí, je jasné také. Otázka, co s tím - tedy vlastně odpověď na ni, jasná není. Pochybuji, že by se sousedé chtěli odstěhovat a ani u nás to na nějaký Nový Říp nevypadá. Tak asi jako obvykle se musíme snažit vypadat tak nepoživatelně, aby nestálo za to nás sežrat a lavírovat mezi Ruskem a EU (tvl, to bych před dvaceti lety fakt nečekal). A patrně začít chystat zásoby drátů.

0 0
možnosti
IB

20. 4. 2017 11:09
Opuštění národního prostoru - nejhorší chyba našeho národa!

Občane Rameši, Praotec Čech měl zůstat v kaspických stepích, místu zrození našeho národa. Dnes bychom byli čistokrevní Rusové, a byli bychom šťastní.

Leninu žel, naši praotcové se rozhodli k pochodu na Západ, zavedli naše prapředky příliš daleko od Moskvy, až na samou hranici Evropy – a z toho pošlo naše národní neštěstí.

Nu, už jsme zde, a zpátky ni šaga. Tudíž musíme hájit nejzápadnější hranici naší rodné Západní Asie, a to třeba PROTI VŠEM!

Až bude nejhůř, přijde nepřemožitelná Armáda Ruské federace jako legendární vojska z dávných kronik.

Světu slovanský mír!

0 0
možnosti
RM

R. Morava

20. 4. 2017 10:51
Souhlas a z toho vyplývá

Že nelze dál volit Sobotky, kteří si v EU ani nežblebtnou, ani Babiše, kteří mají své zájmy a nechápou a dokonce ani Bělohrádka, který nejde do konfliktu. Potřebujeme politiky do nepohody, kteří jasně řeknou to co se v článku píše, že nás politika Německa a Francie významně bezpečnostně ohrožuje a že tomu nebudeme ustupovat. A je úplné chucpe nám sem ještě migrant cpát!

0 0
možnosti

J. Šimek 066

20. 4. 2017 9:10
Vláda to dělá blbě? Kolik máme přerozdělených imigrantů?

0 0
možnosti
JD

J. Dusitko

20. 4. 2017 9:31
Re: Vláda to dělá blbě? Kolik máme přerozdělených imigrantů?

Nazdar západko! Naše neschopná vláda nic nepřerozděluje, oni se ti imigranti přerozdělují jaksi sami...

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz