17.2.2020 | Svátek má MiloslavaDISKUSE K ČLÁNKU

Upozornění
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.


EVROPA: Muslimské no-go zóny jsou mýtus?Řazeno podle času sestupně, seřadit podle času vzestupně
počet příspěvků: 38, poslední: 25.7.2015 21:42, přehled diskusí

Jak souvisí neexistence no-go zones v evropských městech:
Autor: V. Novák Datum: 23.7.2015 14:22

(na rozdíl od měst amerických) s islámským nebo jiným terorismem?

Kdo činí závěry, že když FOXNews lhala o no-go zones, pak neexistuje žádný islámský terorismus? Já nikoho takového neznám - a už vůbec ne intelektuála, který by tak činil.

FOXNews je známá prolhaná stanice, která dokáže zcenzurovat i interview v přímém přenosu, když se jí nelíbí směr, jímž se ubírá - ale to vypovídá výhradně o ní a jejích divácích, ne o problémech o nichž referuje.

Jak se chovají imigranti v Evropě?:
Autor: H. Lukešová Datum: 23.7.2015 13:46

http://euportal.parlamentnilisty.cz/Articles/14030-dopis-zoufaleho-obcana-azylanti-ubytovani-v-telocvicne-gymnazia-svrab-rvacky-zharstvi-vzbourili-se-protoze-nedostavali-dvakrat-denne-teple-jidlo-a-hazeli-talire-a-jidlo-na-bezpecnostni-sluzbu.aspx

takže:
Autor: J. Mannheim Datum: 23.7.2015 12:40

"klimatolog" začal fušovat do etnografie? čeho se ještě od toho ideologického pitomce dočkáme? připomíná mi to jednoho odborníka na všechny disciplíny, mimochodem nejchytřejšího pod sluncem... a jedna poznámečka pro pana zástupce šéfredaktora - nemusíte kopírovat virtually, fragmenty, euportál ani protiproud

Re: takže:
Autor: B. Rybák Datum: 25.7.2015 21:42

Je nám všem jasné, že nejchytřejší jste VY! Nemáte ještě nějaké typy na to, co by do NP nemělo být kopírováno? To bylo o Vás velmi mazané (ty fragmenty jsem neznal)!

To nám to pan Kremlík zase nandal:
Autor: Holcman Datum: 23.7.2015 10:56

Že? :-))

Re: To nám to pan Kremlík zase nandal:
Autor: V. Kain Datum: 23.7.2015 11:31

To snad ani není možné,že se vyskytují takoví demagogičtí kreténi jako je Daniel Pipes.Zblblý Američan.

Re: To nám to pan Kremlík zase nandal:
Autor: S. Netzer Datum: 23.7.2015 11:34

:-)))))

Že vy jste inteligent?

Re: To nám to pan Kremlík zase nandal:
Autor: R. Tichý Datum: 23.7.2015 11:51

? Lidi jako vy jsou vodou na mlýn sluníčkářům.

Kremlík solidně, v klidu bez emocí vysvětlil problematiku.

Sluníčkáře je třeba utloukat věcně nenapadnutelnými argumenty, jakákoliv hysterie jim hraje do karet.

Nějak mi uniká logika článku.:
Autor: V. Novák Datum: 23.7.2015 10:33

Jeden americký orientalista, po americkém zvyku posuzující vše z Ameriky, předpokládal, že poměryna chudých cizineckých předměstích evropských měst jsou podobné - ne.li horší - jako v amerických ghettech. Načež zjistil z vlastní zkušenosti (připisuji mu bod), že tomu tak není a dokonce to zveřejnil (další bod).

Ale co z jeho prozření odvodil pan Kremlík - resp. JAK - je mi záhadou...

Hmhmhmmmm:
Autor: R. Gramblička Datum: 23.7.2015 10:13

Přečetl jsem si už v květnu souhrnné články pána Zbořila, které Kremlík překvapivě cituje, kde je z mnoha zdrojů dostatečně doložené, jak to tam chodí, zatímco celý Kremlíkův článek je len o svědectví jednoho člověka, shodou náhod, autora termínu no-go zones. Čili, smyslem článku je nám říci, že no-go zóny vlastně neexistují, resp. nepředstavují problém, protože nějaký pan Piper se spletl. hmmm, zajímavé

Nět čelověka, nět problema !!!!:
Autor: P. Vaňura Datum: 23.7.2015 10:03

My tady muslimy ani primitivy ze subsaharské Afriky NECHCEME a to i za cenu, že bychom si na obranu proti nim museli najít nějakého nového Hitlera.

Jedinou "solidaritu," kterou jsem ochoten Italům poskytnout, je vyslání bitevníků L-159 které by lodě s invazory potápěly ještě dříve, než dosáhnou italských břehů.

Italové by měli být ze Schengenu VYLOUČENI a nová, dokonale hlídaná hranice (ostnatý drát, strážní věže s kulomety, minová pole) by měla být zbudována na jejich hranicích.

Proboha, nač si přidělávat problémy a vyhazovat peníze jen proto, že alternativně inteligentní jedinci na západě nejsou ochotni odrazit PLÍŽIVOU AGRESI silou zbraní!

Re: Nět čelověka, nět problema !!!!:
Autor: V. Lacina Datum: 23.7.2015 18:52

Co se arabské části muslimů týče, těžko postavíme jakéhokoliv "Hitlera" proti lidem, kterým předčítají Mein Kampf od osmi let jako součást svatých textů.

Jinak koncept alternativní inteligence mě upřímě zajímá. Prosím pokračujte...

Hitler je jen příkladem politika s diktátorskou mocí,:
Autor: P. Vaňura Datum: 23.7.2015 22:31

ale zároveň nacionalisty.

Já ho jako příklad uvádím schválně, protože pak nikdo nemůže použít argumenty jako "hnědnutí" apod. Ostatně od Hitlera se částečně distancují už i neonacisté, ač je to pro ně obtížnější než bylo pro komunisty zavrhnout oficiálně Stalina a nahradit ho v propagandě Leninem, který nebyl o nic lepší, Čeku založil už v prosinci 1917. Já Stalina pamatuji a tak vím, že v médiích bylo skoro pořád Stalin,

Stalin a jen občas Lenin. Za Husáka bylo ovšem Lenin, Lenin, Lenin...

Nevím zda znáte Hitlerovu "nauku o rasách a národech," je to snad největší pitomost z celého Mein Kampfu a Arabové si nijak dobře u něj nestojí. Veškerý pokrok je dle Hitlera dílem Árijců, nechápu, jak mu tam mohla např. vypadnout celá Čína...

Kdo jsou:
Autor: S. Netzer Datum: 23.7.2015 9:15

oni nejmenovaní "intelektuálové", kterým autor podsouvá onen nebetyčně stupidní sofismus "Protože termín „NO-GO ZONE“ je mylný, tak problém islámského terorismu prý neexistuje"?

Říká se tomu "straw man argument". :-P

Re: Kdo jsou:
Autor: V. Lacina Datum: 24.7.2015 4:32

NO-GO zóny existují. Jen to nejsou ani tak konkrétní místa, jako spíš díry v kulturních a represivních institucích. Nevím proč do toho musí autor plést za každou cenu terorismus, když i bez něj je to dost velký průser.

Problém není ani tak v imigrantech samotných jako ve fanatismu jejich apologetů. Aneb každý, kdo s námi nesouhlasí, je rasista.

Takové znásilňovací kauzy v Rotterhamu a Rochdale jsou samozřejmě především záležitostí konkrétních viníků -jejich dlouhodobé neřešení jde ale na vrub politickou korektností motivované neochotě ukázat na ně prstem.

V zásadě nemám problém z uprchlíky per se, jen nechci, aby imigrační politiku nastavovali zbabělci a zrádci. Je to špatně? Budeme schopni nastavit jasná pravidla? A rozbít kmenové struktury imigrantů, místo toho, abychom je ještě sponzorovali?

Byl jsem v Paříži, :
Autor: D. Polanský Datum: 23.7.2015 9:13

je tomu asi šest let. Bydleli jsme u severního nádraží. Večer se mi nechtělo spát a vyrazil jsem do ulic. Francouzů pramálo, většinou se zde potloukali černoši a arabové. Policajta jsem neviděl. Koukali tak divně na mě, ale nic, dokonce jsem vlezl do jedné kavárny a objednal si pivo. Byl jsem tam jediný bílý, kromě obsluhy. Na druhý den se ptám recepční, proč takové divné poměry? Odpověď zněla: Protože v nočních hodinách je tu nebezpečno, buďte rád, že vás neokradli. Asi vás považovali za fízla nebo práskače.

Re: Byl jsem v Paříži, :
Autor: S. Netzer Datum: 23.7.2015 9:27

Na zlomu 19. a 20. století, v období zvaném Belle Epoque, to nebyli muslimové, nýbrž legendární zločinci zvaní "apačové", kteří terorizovali Paříž https://fr.wikipedia.org/wiki/Apaches_%28voyous%29#/media/File:Apachesvspolicebastille.jpg

Re: Byl jsem v Paříži, :
Autor: J. Jurax Datum: 23.7.2015 18:05

Tempora mutantur :-)

Re: Byl jsem v Paříži, :
Autor: B. Hamáček Datum: 23.7.2015 21:04

Mám podobnou zkušenost od severního nádraží z roku 2010, bylo asi osm hodin ( v květnu, tudíž ještě nebyla zdaleka tma) , nějak se po mně divně dívali a okukovali. Vzal jsem kramle co nejrychleji . naštěstí se mi nic nestalo , ale je to poučení. Islám u nás NE !!!!

Islám ~ nacismus:
Autor: Z. Frys Datum: 23.7.2015 8:59

Škoda, že proti islámu (a nejen islámu) není očkování jako proti vzteklině nebo neštovicím.

Re: Islám ~ nacismus:
Autor: R. Langer Datum: 24.7.2015 12:57

Bohužel, rozum není v pilulkách... :-(

islamofobové zase přehánějí:
Autor: B. Volarik Datum: 23.7.2015 7:24

V čem? Uříznutá hlava znovu nepřiroste, kdybyste se Alláhem zaklínal celý den!

Evropa musí být:
Autor: L. Křivan Datum: 23.7.2015 6:45

NO-GO-Area pro muslimy.

Re: Evropa musí být:
Autor: S. Netzer Datum: 23.7.2015 7:43

Pokud jsem vám správně porozuměla, tak chcete Evropu neger- & muslimfrei.

Tak jaképak no-go areas pro muslimy?

Až spolu s Kopretinou Evropu vyčistíte, tak nebudou zapotřebí.

Re: Evropa musí být:
Autor: L. Křivan Datum: 23.7.2015 8:21

neger- & muslimfrei. Přesně tak !  Přidal bych ještě socialismus-frei.

Re: Evropa musí být:
Autor: V. Kusý Datum: 23.7.2015 8:29

Drobný technický problém, museli bychom totiž učinit Evropu v první řadě politiker-frei.

Politici nejsou úplně hlavní příčinou, tou jsou:
Autor: P. Vaňura Datum: 23.7.2015 10:08

salonní levičáci, včetně papeže.

Ti zasluhují pověsit pro zradu za nohy na benzinovou pumpu. Italové by si měli vzpomenout, jak naložili jejich předkové s Mussolinim a spol., tedy s politikem, který se ke konci své vlády také stal pouhou loutkou, řízenou z ciziny!

Re: Politici nejsou úplně hlavní příčinou, tou jsou:
Autor: S. Netzer Datum: 23.7.2015 11:23

Mussolini byl diktátor.

Papež není politik a teprve ne diktátor.

Politici v parlamentních demokraciích jsou řádně zvoleni, a i když se vám jejich ideologická orientace nelíbí, tak to jediné, co Křivan a vy můžete udělat, je trhnout si nohou.

Řádně zvolen byl i soudruh Hitler, což zcela jistě víte.:
Autor: P. Vaňura Datum: 23.7.2015 15:45

Hitler geniálně rozpoznal, že "parlamentní štěnice" ho nakonec samy udělají kancléřem, což mu dokonale vyšlo.

Jako důkaz naprosté politické ignorance bych uvedl fakt, že jeden politický blok vyměnil r. 1932 toleranci ze strany NSDAP za odvolání zákazu SA a SS!

Mussolini byl diktátorem asi jako Perón v Argentině a jeho korporativismus se moc nelišil od toho, jak funguje dnešní EU. Ze své funkce byl r. 1943 odvolán naprosto legální cestou, na základě hlasování Velké fašistické rady. Následně byl internován.

Jenomže Hitler poslal parašutisty, vedené Skorzenym, aby ho osvobodili a Mussolini pak už byl do konce války jeho loutkou. Dal popravit ty členy Velké fašistické rady, kteří hlasovali pro jeho odvolání a padli mu do rukou. Podporoval brutální teror, který páchali Němci v severní Itálii v rámci boje proti partyzánům. Nakonec, když Němci ustupovali, připojil se se svými věrnými k jejich koloně. Jenže partyzáni řekli těm Němcům (byl už konec dubna 1945), že je nechají projít, ale Mussoliniho a spol jim musí vydat, na což Němci přistoupili. Za nejasných okolností byl pak Mussolini se svými věrnými a svou milenkou partyzány zastřelen a následně pověšen za nohy na benzinovou pumpu na náměstí v Miláně, náměstí kde byli předtím popraveni zajatí partyzáni. Italové v podstatě drží kontinuitu s režimem před r. 1943 (ještě v 60 letech měl potíže italský úředník, o kterém se z jedné knížky dozvěděli, že za války pracoval pro Brity). Nebýt Mussoliniho osvobození, téměř určitě by nebyl popraven. 

Myslím, že většinu toho víte.

Re: Řádně zvolen byl i soudruh Hitler, což zcela jistě víte.:
Autor: S. Netzer Datum: 23.7.2015 16:22

Ano, samozřejmě. Na gymnáziu jsme měli profesora dějepisu, který nám události, o kterých se zminujete, líčil velmi plasticky s patřičným nadšením a jižanským temperamentem. :-))))

Ale jaksi nechápu jaký účel sleduje Váš plaidoyer. Určitě víte, že výkon spravedlnosti náleží ústavou definovaným orgánům a ne zastydlým pubertákům, kterým by se toho zachtělo.