19.5.2024 | Svátek má Ivo


Diskuse k článku

EVROPA: Můj „skandál“ s „evropskou hymnou“

Prvního července začal můj mandát evropského poslance. A začal prý skandálem. Tím „skandálem“ bylo, že jsem se otočil zády k předsednictvu, když začali hrát takzvanou evropskou hymnu.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
P. Scheck 7.7.2014 15:08

Re: Doufám

Z toho, co mám na výběr, je mi nejbližší TOP 09

O. Prochazka 7.7.2014 20:07

Re: Doufám

No tak dobře, respektuji. Jen nevím, čím by mne měli zaujmout oni. Ani pravičáci, ani levičáci, strana stojí na spícím předsedovi a bystrém místopředsedovi. Ostatní nikod nezná. Několik bývalých ODSáků, několik lidovců. Ničím mne nezaujímají, prázdné fráze. Jak jste na tom vy?

P. Scheck 7.7.2014 22:22

Re: Doufám

Na TOP 09 oceňuji, že se jim daří se vyhýbat korupčním skandálům, což je u tak velké strany dost složité. Taky si pečlivě vybírají své zástupce do médií, což je u ostatních velkých stran občas problém. Spící kníže sice podřimuje, ale pak evidentně ví velmi dobře, o čem se mluvilo. Taky dokáže velmi elegantně říct podstatné a přitom neurážet. Kalousek už je trochu jiný kalibr, ale často chápu, proč je tak ostrý nebo ironický. Řekl bych to častokrát stejně, takže mu rozumím.