19.5.2024 | Svátek má Ivo


Diskuse k článku

EVROPA: Můj „skandál“ s „evropskou hymnou“

Prvního července začal můj mandát evropského poslance. A začal prý skandálem. Tím „skandálem“ bylo, že jsem se otočil zády k předsednictvu, když začali hrát takzvanou evropskou hymnu.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Z. Baldova 7.7.2014 7:12

Kavu kazdy rad nema

Buresovic salku kavy

Z. Švrček 7.7.2014 7:38

Re: Kavu kazdy rad nema

Abyste se z kritiky EU pokaždé neosypala. To by byla tková permanentní kpřivka.  Když holt není co říci k věci, pak se "diskutuje" k osobám a o to tvrději, oč jsou oči zaslepenější.

Á propos, ostudu ČR lze udělat i bezmezným eurohujerstvím tak, kjak to vidáme třeba u socanů, či jeho jasnosti knížete Karla.

Z. Baldova 7.7.2014 7:11

Jasne jeste ze tam Macha mame?

Na co? aby nam delal ostudu cele CR?

Z. Bureš 7.7.2014 7:16

Re: Jasne jeste ze tam Macha mame?

Daleko větší ostudu dělají této zemi závistivci a bezmozkové.....Vašeho ražení !!!

Z. Baldova 7.7.2014 7:21

Re: Jasne jeste ze tam Macha mame?

To jste Vy na te fotce?  no romum na to stari mate   a tu cigaretu no presne Vas to odhaluje  Ja nikomu nic nezavidim,ale nemam rada burany co hrnou nam ve svete delat ostudy Uz jsme jednoho nahore meli  a co se tyka toho mozku,tak ten mate Vy a Gogo slepici ...

Z. Bureš 7.7.2014 7:37

Re: Jasne jeste ze tam Macha mame?

Debata s dezertérkou od škopku s nádobím, která nic nechápe.....je pod moji důstojnost !!!

Daleko větší cenu pro mne má.....psí lejno na podrážce !!!

M. Ilsner 7.7.2014 8:46

Re: Jasne jeste ze tam Macha mame?

Smrdíš na 100 honů, Bureš.

J. Mrázek 9.7.2014 6:20

Našlápl si Sohoro-Baldovou

A tak mu Žofinka z boty trochu zavání, no.... :-)

M. Malovec 7.7.2014 8:50

Re: Jasne jeste ze tam Macha mame?

Kde máš tu důstojnost?

V. Novak 7.7.2014 9:15

Re: Jasne jeste ze tam Macha mame?

V tom konci, který nepředvádí!

F. Vokurka 7.7.2014 7:49

Re: Jasne jeste ze tam Macha mame?

tak snad vam alespon udelali radost vasi panackuji eurohujeri.

V. Váňa 7.7.2014 8:50

Re: Jasne jeste ze tam Macha mame?

Vážená paní Baldová, poučte mě prosím!

To už znovu žijeme v době, kdy vyjádřit svůj názor, je ostudou?

Nebo je ostudou to, že se v ČR ZNOVU dostáváme do situace, kdy doma a v hospodách hovoříme jinak než ve školách a na veřejnosti? Že říci svůj vlastní názor je politicky nekorektní?

A tu korektnost neurčují obyvatelé našeho státu, nýbrž nevolení úředníci v Bruselu.

Vám se nezdá šílené, že když Norris u nás natáčel nevinné předvánoční reklamy, pochvaloval si mj., jak je to úžasné, že po TOLIKA LETECH zase jednou natáčel POLITICKY NEKOREKTNÍ reklamy? Co na nich bylo ve skutečnosti politicky nekorektní? Vy si nepřipadáte jako v blázinci? Já ano.

V. Novak 7.7.2014 9:18

Mach má samozřejmě právo na jakékoli vyjádření

názoru. Má taky právo krkat, smrkat a plivat na zem ve společnosti nebo se vytentovat do okenního výklenku, jak bývalo součástí bontonu v 16. století na francouzském dvoře.

A kdokoli má právo ho za to označit jak libo...

Nebo má práva jen Mach?

V. Novak 7.7.2014 9:12

MNE ostudu nedělá! Já ho nevolil.

A jsou-li jeho voliči stejní burani, jako on - tak JE správně reprezentuje.

P. Zeman 7.7.2014 9:46

Re: MNE ostudu nedělá! Já ho nevolil.

Jako buran se chováte spíše vy :-P

V. Novak 7.7.2014 10:31

Re: MNE ostudu nedělá! Já ho nevolil.

Prostě jsem si dovolil říci něco, co se Zemanovi s debilní ikonou nezamlouvá - to je jistě buranské...

P. Zeman 7.7.2014 9:46

Re: Jasne jeste ze tam Macha mame?

Vy se za něj stydět nemusíte. Vy jste jej evidentně nevolila (ostatně jako já se nestydím za loňská extempore nešeho Popelníčka). Já, jako volič SSO do Europarlamentu, naopak gesto docela chápu ;-)

P. Jansky 7.7.2014 7:09

jeste ze tam macha mame

tomu se da verit

Z. Bureš 7.7.2014 6:57

Byť Strana Svobodných není můj "šálek kávy"..........

.....tak jsem nucen suše konstatovat: Kdo nechápe.....a není schopen pochopit vysvětlení p. Macha.....a ještě ho nutí vzdát se "prašulí" - tak je přízemní Křupan, jako vyšitý !!!

P.S.: Tím Křupanem myslím především Malečka ......a Baldovic bučící kravičku !!!

Z. Baldova 7.7.2014 7:10

Re: Byť Strana Svobodných není můj "šálek kávy"..........

Co se muze cekat za odpoved  primitava Vaseho razeni bucici vole

P. Zeman 7.7.2014 9:50

Re: Byť Strana Svobodných není můj "šálek kávy"..........

A který demokratický kravín reprezentujete vy, milá Zito? ;-)

Z. Baldova 7.7.2014 6:41

Pane Mach

Vas clanek jsou jenom zvasty a vykrucovani z toho jak jste se strapnil Kdyz tuto hymnu neuznavate,tak jako slusny clovek jste si ji mel poslechnout a ne se otacet zady Nechapu lidi kteri takovemu cloveku jako Vy daji svuj hlas Je preci jasne ze se chovate uz na zacatku jako buran a ne reprezentant CR Mel byste slozit mandat a jit delat neco  co prospeje na CR

V. Váňa 7.7.2014 8:56

Re: Pane Mach

Vážená paní Baldová, nevím, zda chápete psaný text, ale z článku vyplývá něco jiného, než kritizujete.

Ta tzv. hymna není hymnou jiného státu, kdy nám velí slušnost, abychom ji důstojeně vyslechli. To jen bruselští úředníci prosazují své vize PROTI zemím spojeným do EU. Kdyby hráli cokoli jiného, tak se p. Mach neobrátí zády k představenstvu a klidně a důstojně vyslechne celou skadbu.

Co opravňuje úředníky v Bruselu, aby rozhodvali za členské státy?

V. Novak 7.7.2014 9:22

A to, že fanfáry z Libuše nebo

"Proč bychom se netěšili", nejsou hymny, znamená, že se při jejich provozování má posluchač chovat křupansky?

Křupan se tak chovat bude za všech okolností - a nekřupan bude jeho chováním zhnusen.

P. Zeman 7.7.2014 9:53

Re: A to, že fanfáry z Libuše nebo

Evidentně nechápete rozdíl mezi hudební skladbou a hymnou. Chcete říct, že když vám někdo zanotuje "Proč bychom se netěšili", postavíte se do pozoru s levicí na srdci :-D?

V. Novak 7.7.2014 11:46

Re: A to, že fanfáry z Libuše nebo

Když někdo zanotuje z jeviště Nrodního divadla "Proč bychom se netěšili",nebudu si stoupat - to nebudu ani když zanotuje "Kde domov můj" ve fidlovačce - ale zechovám se způsobem odpovídajícím situaci.

A totéž učiním v případě, že se ozve "Óda na radost".

Rozhodně se nebudu ostentantivn točit zády.

A jak vy?

J. Forman 7.7.2014 6:33

:-)))

Pane Machu, jste trapnější, než jsem čekal.

Z. Baldova 7.7.2014 7:13

Re: :-)))

Presne

P. Maleček 7.7.2014 2:50

Borec! Odmítl EU hymnu - a co EU prašule?

Vzhledem k tomu, jaký vztah má autor k instituci do níž kandidoval, předpokládám, že kromě hymny odmítne i veškeré příjmy z této pro něj odpudivé instituce pocházející. A kromě cestovních nákladů (svačinu má zajisté z domova) dá vše ostatní veřejně a prokazatelně na charitu.

P. Sulc 7.7.2014 2:54

Re: Borec! Odmítl EU hymnu - a co EU prašule?

Dalsi zavistivy cechacek.