16.6.2024 | Svátek má Zbyněk


Diskuse k článku

EVROPA: Migrační krize je záměrný projekt pokrokářů

V posledních dnech se množí jasné důkazy potvrzující naši dávnou tezi, že migrační krize, která v Evropě eskalovala v roce 2015 a stále trvá, není výsledkem neodvratitelného přirozeného pohybu národů z Afriky a Blízkého východu do Evropy, ani zákeřnou islámskou invazí na Západ.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Anděl 11.11.2018 10:58

Re: Nebylo to tak dávno, co lidé a la Weigl psali

Psalo se o ajfounech a ty si za plat uklízečky na hajzlíku úplně snadno nepořídím.

Ale osobně mě tenhle argument nikdy nezajímal natolik, abych zkoumal záběry migrantů a studoval, zda mají všichni opravdu jablíčko.

D. Stirský 11.11.2018 9:52

Prosím, můžete mně někdo vyjmenovat

dejme tomu 20 EU elit. Jméno, příjmení, funkce, zdůvodnění, proč je EU elitou a kdy a jak a proč se podílela na cílené migraci? A co z toho měla?

J. Anděl 11.11.2018 10:21

Re: Prosím, můžete mně někdo vyjmenovat

Osobně elitami nerad argumentuji, ale jistě by šlo vyjmenovat dvacet představitelů EU a za přínos (co z toho měli) označit šíření ideologie.

Pak zde existuje argument, který není můj, ale leží na stole konspiračních teorií dlouho, tak byste ho mohl už znát: levná pracovní síla, snížení IQ evropské populace, nezbytné pro snazší ovládání mas.

Nemá cenu ptát se pořád na totéž, argumenty jsou známé. A jak to tak s konspiračními teoriemi bývá: co byste chtěl namítnout na tvrzení o záměru snížit IQ populace?

I. Mertl 11.11.2018 10:34

Re: Prosím, můžete mně někdo vyjmenovat

Výborně: pane Anděli! Už i Vy věříte takové ptákovině? Prosím o průkaz toho záměru: autor, cit.

J. Anděl 11.11.2018 10:40

Re: Prosím, můžete mně někdo vyjmenovat

Vždyť přece píšu, že nevěřím, ale okej, asi ne jednoznačně (argument, který není můj).

Ale znám argumenty názorové opozice a nemusím se na ně ptát. A konkrétně k záměru snížit IQ populace fakt nevím, co bych dodal. Můžu napsat, že se mi to jeví jako blbost. Máte lepší - podložený - argument?

J. Anděl 11.11.2018 10:43

Re: Prosím, můžete mně někdo vyjmenovat

Přeformuluji radši původní příspěvek: vždyť už jsme tu o tom diskutovali tisíckrát a všechny karty jsou na stole.

J. Kulheim 11.11.2018 10:59

Re: Prosím, můžete mně někdo vyjmenovat

Vyjmenovat 20 elit EU neumím. Neznám ani jednoho slušného polika a uý vůbec ne, státníka. Jsou to profesionální lháři.

Důkaz neznám, tak jak vy neznáte důkaz, že tomu tak nebylo. Pokud by situaci s imigrací řešit chtěli, tak by ji řešili. Jedná se o bezprecedentní akt, kterým sledují rozvrácení evropské civilizace.

Psychopatologie levičáícké osobnosti. "Pravice znamená osobní svobodu, levice řízení lidstva sociálními inženýry

Ale moment. Co že to Čapek napsal o komunistech? „Poslední slovo komunismu je vládnout a nikoli zachraňovat; jeho velikým heslem je moc a nikoli pomoc.“ Základní princip „Nové levice“? Že je potřeba ovládnout životy jedinců a ať chtějí či ne, aby božský zákonodárce zachránil své poddané před jejich svobodou. Na oltář „blaha společnosti“ obětovali svou svobodu, touhy, majetek i životy. Levičáci chtějí prostě přetvořit svět k obrazu svému, aniž by se kohokoli ptali a bez jakékoli úcty k těm, kterým chtějí násilně, z pozice moci, zasahovat do životů. Neomarxistické multikulturní levičáctví je nejvíce zákeřnou a destruktivníi deologií, s jakou se evropská společnost doposud setkala.

Základem původní marxistické teorie je konflikt, nejednota a boření stávajícího stavu společnosti. Marxismus vidí svět dialekticky, hledá ve společnosti rozpory a projevy "vykořisťování", aby mohl volat po revoluční "nápravě" dle svých představ a dostat se k moci." ATD.

J. Václavíková 11.11.2018 15:21

Re: Prosím, můžete mně někdo vyjmenovat

Vy už evidentně halucinujete! Kam na takové hámotiny chodíte? Telepatie? Křišťálová koule? Nebo soudíte ostatní dle sebe?

A co se týká vašeho tvrzení o neřešení situace, není to pravda, na řešení (obdobně jako dohoda s Tureckem) se intenzivně pracuje. Ale to vy stejně intenzivně odmítáte vzít na vědomí, protože by to narušovalo váš konspirologický náhled na svět.

V. Petr 11.11.2018 15:59

Re: Prosím, můžete mně někdo vyjmenovat

Dejte mi prapor Cizinecké legie, 20 Schnellbootů a VOLNOU RUKU a snížím migraci skoro na nulu!

J. Kulheim 11.11.2018 17:47

Re: Prosím, můžete mně někdo vyjmenovat

Paní Václavíková, to co vy považujete za řešení, tomu já říkám výpalné. Migranti přestupují hranice států a tím porušují zákony. Na Maďarsko byl nátlak, aby otevřelo své hranice. Nevládní organizace přivážely migranty z Líbie do Italie.

Vy máte svůj náhled já mám jiný. Na tom není nic zvláštního. Jenom potvrzujete to, co jsem napsal.

Já se k vašim příspěvkům vyjadřuji slušně a od vás žádám, abyste to dělala také. Jste zbytečně agresivní. Jenom dokazujete to, že levičáci chtějí přetvořit svět k obrazu svému, aniž by se kohokoli ptali a bez jakékoli úcty k těm, kterým chtějí násilně, z pozice moci, zasahovat do životů.

P. Grigar 11.11.2018 11:06

Re: Prosím, můžete mně někdo vyjmenovat

.. pro uspokojení vaší touhy po poznání elit vám doporučuji například magazín Forbes, pravidelně zveřejňující tabulky s takovými údaji. Navíc má hodnocení důvěryhodného zdroje, žádný Blesk nebo Aha.

P. Grigar 11.11.2018 11:25

Re: Prosím, můžete mně někdo vyjmenovat

.. určeno p.Stirskému.

I. Mertl 11.11.2018 13:19

Re: Prosím, můžete mně někdo vyjmenovat

O.k. A jak se ony osoby, např. A. Babiš, podílejí na organizování nebo alespoň iniciaci migrace? To taky uvádí Forbes? Jinak chápu jako bolševický argument, že každý boháč je a priori zloduch.

P. Grigar 11.11.2018 18:33

Re: Prosím, můžete mně někdo vyjmenovat

.. no tak s tím už si musíte poradit sám. Jinak já vám žádný bolševický argument nepodsouvám, chtěl jste elity, máte elity.. zbytek je na vás. Cogito ergo sum..

J. Balcar 11.11.2018 7:59

Je to jinak.

Masivní migraci před léty odstartovalo rapidní snížení cen "chytrých mobilů" a pokrytí mobilní sítě v zemích, odkud se migruje. Obojí umožnilo komunikaci a šíření informací o zaslíbených zemích v Evropě. Je s podivem, že vzdělaný člověk jako pan Weigel, hledá spiklenecké teorie pro něco, co je tak jednoduché a funguje samospádem. Představa, že by se podobná konspirace dala utajit ve světě, kde se všechno do pěti minut rozkecá, je mírně řečeno naivní.

J. Kulheim 11.11.2018 9:27

Re: Je to jinak.

Není možné, aby se lidé s Asie a Afriky dali na pochod směrem do Evropy, bez lidí, kteří to organizují. Dělají to organizace "bojující za lidská práva".

Před časem jsem napsal otázku, jaká lidská práva mám já. Dostal jsem odpověď od pana O. Kadlece Datum: 15.1.2016 0:16"Tak tohle právo vy nemáte, pane Kulheim.pokud sám chcete svobodu, budete muset dopřát svobodu i muslimům.Stejně musíte, to jsou jen plané řeči, co vedete. Takové právo nemáte, tudíž se ho ani nemůžete dovolat. Můžete ale o tom snít, i mluvit, i psát".

Polžil jsem si otázku,proč jsou levicově smýšlející lidé tak agresivní. Kořen sociálního inženýrství. "Základní problém sociálního inženýrství a levice tkví v přebujelé pýše. V tom, že si levičák osobuje právo řešit to, co vidí jako problém, aniž by se přitom zamyslel nad tím, jestli to ti, kterých se to týká, vůbec chtějí; zda se nemíchá do věcí, do nichž mu nic není; zda na to má právo; a zda jeho „řešení“ nepřinese pouze více problémů. Levičáci chtějí prostě přetvořit svět k obrazu svému, aniž by se kohokoli ptali a bez jakékoli úcty k těm, kterým chtějí násilně, z pozice moci, zasahovat do životů. Proto je velice snadné se stát levičákem, resp. se chovat levicově: stačí ztratit ze zřetele úctu ke druhým, úctu k jejich rozhodnutím a životům.

J. Anděl 11.11.2018 10:24

Re: Je to jinak.

Pane Kulheime, které "tohle" právo že to podle pana Kadlece nemáte?

J. Kulheim 11.11.2018 11:02

Re: Je to jinak.

Pan Kadlec je demagog. Měl by se řídit zásadou, že mluviti stříbro, mlčeti zlato.

J. Anděl 11.11.2018 11:08

Re: Je to jinak.

To bych rád mohl posoudit a možná máte pravdu, ale z citace není zřejmé, o kterém právu je řeč. Čistě mi nesedí otázka "jaká mám práva?" a odpověď "tohle právo vy nemáte."

Nedává mi to smysl.

J. Balcar 11.11.2018 11:26

Re: Je to jinak.

Je jisté, že lidé z Afriky a Asie si svůj pochod na Evropu zorganizovali sami, svépomocí. Ústní podání, první zavolal svým přátelům, ti svým a máte pavouka přes celou Afriku.

I. Mertl 11.11.2018 13:41

Re: Je to jinak.

Omlouvám se za formulaci, ale je to čirá blbost! Lidé v bídě nebo ohrožení života i postavení vždycky putovali za lepším nebo bezpečím: v předminulém i minulém století Irové, Italové, Slováci, Poláci, Židi, Slováci i Češi a soiusta dalších, o těch starších od počátku lidstva ani nemluvě. O nějakém levičáctví, sociálním inženýrství, natožpak jakési organizované agresivitě nemluvě většina z nich nic netušila. Žádné přetváření světa k nějakému obrazu! Jistě, často se na tom někdo přiživil, "dobrodinci" se vždy najdou, ale organizovaná, záměrná podvratná činnost? Samozřejmě, Vy i IVK si to máte právo myslet i to psát, i o jakémsi spiknutí. Nic to ale nemění na tom, že je to nesmysl. Pan Kaldec má v tom pravdu. Jako popud k migraci z bídy a nebezpečí dnes navíc přispívá i televize - Afričani, i když nemají co do úst, nebo čekají, kdy dorazí nějaká vražedná bojůvka, mají k dispozici TV. A vidí, jak se za západě máme jako prasata v žitě. Zdravé logice se říká třeba Occamova břitva.

V. Petr 11.11.2018 16:19

V minulosti znamenal pokus o migraci TOTÁLNÍ VÁLKU!!!

Jen zřídka někdo přijímal migranty, pokud potřeboval pracovní síly. V případě USA šlo ovšem o osidlování půdy, sebrané Indiánům! NIKDY NIKDO ale nepřijal migranty, které by musel živit!!!!

Pokud byl Řím při síle, byly kmeny, které by se chtěly usadit na jeho území nakonec pobity, i jdyž třeba za cenu velkých ztrát. Když už to degenerovaný Řím nedokázal, nastalo několik set let temna!

J. Sinnreich 11.11.2018 5:13

Makedonska hranice

Cesti policiste jsou dobrovolnici (podobne jako Chorvati, Madari, Slovaci a Rakusani). Za dva roky zadrzeli na svem useku asi 12 000 migrantu, vetsinou Syranu a Afgancu. Makedoncum je to v podstate jedno, protoze vsichni tito migranti smeruji stejne do Nemecka, takze jim to naopak za penize jeste umoznuji.

V. Student 10.11.2018 23:14

Ani slovo!

Ani jedno konkrétní slovo, ani jeden konkrétní argument nezazněl na vyvrácení toho, co píše pan Weigl. Jen urážky, posměšky, ironie a psychiatrické diagnózy, přesně jako mainstream. Jak dlouho tohle ještě budeme snášet?!

M. Prokop 11.11.2018 0:02

Re: Ani slovo!

Dost dlouho, až věčně. Zatím se nestalo, že by nějaká civilizace byla bez blbců.

V. Braun 11.11.2018 7:26

Re: Ani slovo!

Bohužel v tomto máte pravdu, pane Prokope.

V. Braun 11.11.2018 7:25

Re: Ani slovo!

No, hlavně v článku není jediný konkrétní argument, který by dokazoval páně Weiglovu konspirativní teorii, že "migrační krize je záměrný projekt pokrokářů". Není tedy co vyvracet.

Taky se divím, že lidé podobné články snášejí.

S. Netzer 11.11.2018 8:04

Re: Ani slovo!

Musím Vám odporovat.

Autor uvedl celé 2 (slovy dva) "argumenty" ve prospěch svého názoru, že migrační krize je projekt liberálních levicových západních elit. Důkazem je 1. tzv. pakt OSN o migraci a 2. seriál ČT o české policejní pomoci Makedonii.

A kdo nevěří, že migrační krize je projekt liberálních levicových západních elit, je a. "blbec" (Prokop) nebo b. "vůl" (Vaňura), nebo působí utrpení institutuvěrným čtenářům, kteří musí "snášet" nesouhlasné názory.

V. Církva 11.11.2018 13:35

Re: Ani slovo!

A kdo tedy ten pakt OSN o migraci napsal a prosazuje?! Konzervativci, Trump? Samozřejmě že termín "pokrokáři" je hodně obecný, stejně jako neomarxisti a proto nepřesný. Ti pokrokáři jsou navíc ve skutečnosti zpátečníci protože vytahují z popelnice dějin komunu.

Tak jim říkejme třeba Netzer Braun, Stirský klub, abychom to konkretizovali.

S. Netzer 11.11.2018 14:13

Re: Ani slovo!

Neberte si mé jméno do vašich nevymáchaných úst, primitive.