26.5.2022 | Svátek má Filip


Diskuse k článku

EVROPA: Města absorbují právo šaría

Když před dvěma lety dobyl Islámský stát v Libyi město Syrta, tak se v této pevnosti islamistů objevily téměř okamžitě obrovské billboardy, které nařizovaly ženám nosit pytlovité šaty zakrývající celé tělo a zakazovaly jim používat parfémy.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
V. Student 5.11.2018 11:25

Re:

Já jsem tu ironii pochopil, až když jsem zaregistroval toho dvojitého smajlíka. Oni totiž existují lidé, kteří něco takového myslí smrtelně vážně.

Ale všiml jsem si, že muslimská invaze, jdoucí ruku v ruce s neschopností politiků řešit to důležité, o to více však přicházející s řešením pseudoproblémů typu unizáchody, feminismus, práva na třetí pohlaví etc., začíná konečně vyvolávat žádoucí odpor. Aby nebyl atomizovaný, tu jakési ohnisko v Itálii, tu v Rakousku, měl by se najít jakýsi sjednocující prvek, možná státní útvar. Dostatečně silný, aby vydržel tlaky levicových pokrokářů.

Jestli neschopní evropští panáci žádné rozumné řešení nenabídnou, to Rusko z toho možná vyplyne jako přirozený lídr. Bývalá komunistická země s bývalým příslušníkem KGB v čele coby hráz destruktivního západoevropského levičáctví a agresivního islámu...to jsou paradoxy, co, pane Havel?:-))

J. Holíček 5.11.2018 14:33

Re:

:-))

J. Fridrich 5.11.2018 8:30

Ano, at to myslite jakkoliv, tak je to tak.. Ale my se niceho bat nemusime, nas Milos se odletel k cinskym soudruhum doucit v druhe lekci jak" stabilizovat spolecnost " - oni ti jeho mili pratele to umi i za pomoci tanku - a nas Zemanek je ucenlivy zacek.....

P. Grigar 5.11.2018 9:51

Re:

.. jo,jo, o kvalitách východních zbrojních systémů víte svoje, když jste je osobně pomáhal zdokonalovat v uzavřené oblasti.

J. Fridrich 5.11.2018 10:13

Ano, vim sve.. Ale hlavne vim - a nejen ja, kam to tahne naseho Zemanka s jeho Kremelskymi zrudickami - pardon poradci.... Srdci holt neporucis... Vychod je vychod - tam jsou ti hodni ( hezky ztvarneno vcera na TV1 mladym Svehlikem-pilotem na Zapade, ze s. GRIGARE ? No a Zapad je ten zlyyyyyy, ze vam to tak rikali politruci na zakladni vojenske sluzbe.. Jiste jste mel same jednicky.

P. Grigar 5.11.2018 12:01

Re:

.. o průběhu mojí ZVS nevíte nic, což vám ovšem nebrání ve spekulacích. Mě nechtěli v dobách socialismu pustit ani na organizovaný zájezd do CCCP, v obavách ža bych potom na plnou hubu mohl říct, co jsem opravdu viděl. Proto si dovedu celkem přesně odvodit, nakolik jste muel být socialistickým režimem prověřený a uznaný za spolehlivého soudruha, když vás vyslali do "zakryté oblasti" CCCP vylepšovat holubičky míru.

J. Fridrich 5.11.2018 12:26

Vy toho mnoho o spickove specializaci nekterych nenahraditelnych odborniku asi nevite... Tak napriklad Andrej Sacharov, otec ruske vodikove pumy byl fyzik takove urovne, ze mu museli ti jejich sileni bolsevici prominout i jeho neskryvane nepratelstvi k jejich zrudnemu rezimu, aby z nich udelal velmoc fifty-fifty s Amiky v nejsilnejsi zbrani planety - termojaderne pume.. On odhadl a zverejnil to nepredstavitelne cislo 20 000 000 nevine zabitych-umucenych nevinnych obcanu Ruska temi komunistickymi vrahy...

Do toho vaseho CCCP si zajedte, drzim vam palce...

P. Grigar 5.11.2018 13:56

Re:

.. vy jste byl pro sovětský zbrojní průmysl stejně nepostradatelný, jako s.Sacharov? Tudíž jste, stejně jako on, obdržel 3x medaili Hrdiny socialistické práce, 1x Stalinovu cenu a 1x chatu na moskevském předměstí? A do "zakryté oblasti" vás odvlekli v železech, při práci na holubičkách míru nad vámi svištěla knuta, příslušník NKVD si významně poklepával na pouzdro s pistolí, doma rodina třela bídu. Odmítnout se nedalo...?

J. Holíček 5.11.2018 14:36

Re:

Jste vtipný a vytrvalý.

Ale je to marný, je to marný, marný.... :-)))

P. Grigar 5.11.2018 14:46

Re:

.. půvabné ženy v mém životě mě přivedly k poznání, že naděje umírá poslední a "ne" nemusí znamenat nutně a definitivně "ne!"

S. Netzer 5.11.2018 8:28

Re:

Co říše-země Británie-Anglie, ta se ještě neprobouzí?