9.5.2024 | Svátek má Ctibor


Diskuse k článku

EVROPA: Houser bruselský

Předseda Evropské komise Jean-Claude Juncker prý má housera. Tak zní vysvětlení pro zvláštní motanici, kterou předvedl na posledním summitu EU. Vyhledáte-li si na YouTube „Juncker drunken“, vypadne na vás toto video od Associated Press jako první, leč nikoliv jediné.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
S. Netzer 14.7.2018 10:41

Re: Stát se to Zemanovi,

To co "předvedl" v Bruselu ale taky nebylo marné: http://forum24.cz/tak-se-zeman-konecne-setkal-s-trumpem-samozrejme-to-nebylo-bez-ostudy/

Poslední doba je vůbec bohatá na státnicke vystupování.

"Frajer" Trump (© Lukešová) nechal ve Windsoru na sebe čekat královnu celých 13 minut, a pak jí pozdravil v nezapnutém saku.

H. Lukešová 14.7.2018 12:05

Re: Stát se to Zemanovi,

No a. Trumpovo "nezapnuté sako" v žádném případě neomlouvá ožralu Junckera, ožralu, který se chová jako hovado. Ale Juncker je fajn, je vítač muslimů, neomarxista, vyznavač Marxova kultu, odpůrce vlastenectví...Takže je naopak pro vás frajerem Juncker.

J. Kombercová 14.7.2018 12:32

Re: Stát se to Zemanovi,

Nemám ani jeden důvod omlouvat Zemana, ale také ani jeden důvod omlouvat Junckera. Na rozdíl od vás.

S. Netzer 14.7.2018 13:19

Re: Stát se to Zemanovi,

Zaostáváte za Lukešovou.

Ta má na rozdíl od vás jasno a zdůvodňuje, proč Junckera omlouvám: "je vítač muslimů, neomarxista, vyznavač Marxova kultu, odpůrce vlastenectví...". :-))))

Já ale společně s mluvčím Ovčáčkem tvrdím, že „každý, kdo si utahuje ze zdravotního handicapu, je prachobyčejný šmejd“. Lumbago je svinstvo a bolí.

H. Lukešová 14.7.2018 13:57

Re: Stát se to Zemanovi,

No a že vy nebo nějaký jiný neomarxista jste se vysmívali postižení mladého Klause, který má křivá ústa. Holt není postižení jako postižení a rovněž je rozdíl mezi postiženými. Některý postižený zaslouží soucit, jiný opovržení. Vy a jiní neomarxisté/náckové jste postižené dusili plynem, ještě před spácháním holocaustu, masové vraždy židovského obyvatelstva.

S. Netzer 14.7.2018 15:23

Re: Stát se to Zemanovi,

Vám jebe? (© Tesařík)

P. Grigar 14.7.2018 22:19

Re: Stát se to Zemanovi,

...fuj, Sibylle, jděte si vypláchnout tlamku.

J. Cimbálník 14.7.2018 14:37

Kdyby ho něco bolelo, tak by se nezúčastnil gala, kde neměl žádnou funkci. A vy jste viděla na nemznamky

J. Cimbálník 14.7.2018 14:40

Vy jste na něm viděla nějaké známky bolesti? A kdyby ho něco bolelo, tak by se gala nezúčastnil, byl tam jen jako host, bez funkce..

M. Bouček 14.7.2018 12:02

Re: Stát se to Zemanovi,

Stále jsou opomíjeny okolnosti, za nichž se Zeman nakazil virozou - den před slavnou scénkou u korunovačních klenotů, která dodnes představuje strašlivé trýznivé trauma pro paní Němcovou, se Zeman účastnil oslav konce válkuy na ruském velvyslanectví. Tam zůstat nedotčen alkoholem by byl nadlidský výkon, kterého jsou z načeho národa schopni jen někteří, opravdu výjimeční - napadá mne M. Němcová, T. Fišerová, J. Janda, J. Pehe, M, Fendrych, M. kalousek - a to je asi všechno.

P. Grigar 14.7.2018 22:17

Re: Stát se to Zemanovi,

..pěkná sbírka exemplářů typu "jeden z cimry..". Měl jsem možnost dlouho, předlouho pozorovat vývojová stadia jednoho alkoholika, kterého shodou okolností taky pořád bolela záda. Ještě než ho ta bolest dokázala zabít, uchlastal se v požehnaném věku 64 let. Mezitím dokázal zničit "na co šáhl", včetně vlastní rodiny. Alkoholici i jiní závislávi jsou pro mě jenom bezohlední slaboši, kteří si nechtějí říct ne.

P. Lenc 14.7.2018 7:32

Na housera

holt Zeman nemá.Na to jsme příliš malá zemička.

B. Volarik 14.7.2018 5:05

Mně se zdá, že to byla lehká viróza.

Pan präsident Zeman by to asi uměl vysvětlit. Má s tím přece nějaké zkušenosti.

F. Kusák 14.7.2018 7:22

Re: Mně se zdá, že to byla lehká viróza.

Nevím do jaké míry byl Miloš Zeman alkoholikem. Pravdou ale je, že stál v čele významné strany, byl předsedou vlády i parlamentu a nijak jsem nezaznamenal, že by měl nějaké problémy s alkoholem. Jediné co je zdokumentováno, bylo jeho vrávorání před sejfem s korunovačními klenoty. Že má cukrovku a neuropatii je fakt, ale takových je v Česku 10 procent populace. Ne, nechci se Zemana zastávat, mám k němu mnoho principiálních výhrad. Jen bych si přál, aby se měřilo všem stejným metrem.

J. Svoboda 14.7.2018 9:51

Re: Mně se zdá, že to byla lehká viróza.

Já chci taky stejný metr.

Jestli Junckerovi nevěříme housera a je to ožrala, tak nemůžeme Zemanovi věřit virózu nebo neuropatii a máme ho taky nazývat ožrala.

J. Nový 14.7.2018 11:05

Re: Mně se zdá, že to byla lehká viróza.

Eurohujeři si nenechají na svého boha sáhnout a budou ho bránit do roztrhání těla!

J. Jurax 14.7.2018 12:13

A proč?

Nejsem příznivcem Zemanovým, nicméně Vaše logické dovození je kouzelné ... :-)

J. Cimbálník 14.7.2018 4:13

Z diskuze pod článkem

https://www.welt.de/politik/article179288410/Trotz-Gesundheitsproblemen-Juncker-fuehlt-sich-fit-fuers-Amt.html,ve kterém tiskový mluvčí JCJ vysvětluje,ze JCJ měl záchvat křečí pri akutním ischiasu, přesto se cítí fit pro práci ve vedení EU a bude nadále tvrdě pracovat,jak to dělá od začátku své politicke kariery:" nevadí mně ani tak,co se stalo,jak to, jaké blbce z nás dělají",konstatuje diskutující. JCJ příští týden poletí za EU do Japonska a pak do Španělska, říká mluvčí. Zkuste si sednout s akutním ischiasem či těsně po něm na osm hodin do letadla..

Hrozné je to, že nikdo sí netroufne říct, že král je nahý.. Podobně při jednomyslné volbě (600 delegátů!) Martina Schulze do čela SPD - po pár měsících zmizel ze scény - a nenašel se tehdy ani jeden delegát, který by řekl - tak v tomto nejedu, vždyť je to hňup...

Vlastně se nyní našel- generální sekretář rakouské FPŌ Vilimsky požaduje odstoupení Junckera po tomto extempore a schytal to ze všech stran a je po něm vyžadována omluva (http://orf.at/#/stories/2446850/).. V tomto článku je citován mluvčí JCJ, že některá media využívají bolestí JCJ k jeho napadání..

Co všechno musí politik v dnešní době udělat aby se historicky znemožnil...

F. Žůrek 14.7.2018 4:40

Re: Z diskuze pod článkem

Kult osobnosti je kult osobnosti a na tom je založena "Unija" a kdysi se něčemu podobnému říkalo "Sojuz". Páni jsou páni a veškerá média je kryjí. Tak to zkrátka funguje. A nikdo se potom nedivte, že západní společnost je v úpadku.

Sankce se vyhlašují nejen na Putina, což by nám nějak ani nevadilo, ale "sankce" se vyhlašují přímo proti nám, obyčejným lidem. Brexit je zcela v pořádku. Tam mají asi ještě lidé nějaký rozum a možnosti do něčeho mluvit.

J. Svoboda 14.7.2018 10:10

Re: Z diskuze pod článkem

"veškerá média je kryjí" jste napsal pod článek, který z Juncera dělá ožralu, vy hlavo :o)

Pěkný den.

P. Han 14.7.2018 11:39

Re: Z diskuze pod článkem

Ožralu ze sebe dělá sám. Média mu to do hlavy nelijí, hlavo.