17.5.2024 | Svátek má Aneta


Diskuse k článku

EUROPA: Sloboda slova v EP platí – ak poslúchate

Sloboda slova v Európskom parlamente platí, ale len pokiaľ poslúchate. Dôkazom je odvolanie poľského europoslanca Ryszarda Czarneckého z podpredsedníckej funkcie v zákonodarnom zbore EÚ.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Kubik 18.2.2018 12:25

Re: Blbenče !

To je promě ctí když troll ztratí nad sebou kontrolu a začne sprostě nadávat.

J. Kombercová 18.2.2018 12:31

Re: Blbenče !

Žádnou sprostotu nevidím. To "blbenče" mi přijde spíš jako lichotka.

J. Kubik 18.2.2018 12:38

Hurá do Babišovy náruče

Na rohu ulice prasečí police,

kdo to tam stojí, kdo to tam blije,

to soudruh Zeman z Moskvy přijel

J. Kubik 18.2.2018 12:39

Kremlohujeři to jsou frajeři

Kremlohujer krelohujera vždy podpoří

J. Kanioková 18.2.2018 13:44

Re: Blbenče !

Jen se nestyďte a uveďte svou aktivitu vůči minulému režimu.

M. Jandáková 17.2.2018 12:26

Padák

http://www.zwittau.cz/PICTURE/Padak.jpg

F. Netopil 17.2.2018 11:46

A ono už to došlo i k nám !

Chudáčka Japonečka Okamuru už chtějí odvolat z funkce za slova o táboru v Letech. Hrůza !

J. Berger 17.2.2018 11:40

Ad sesazení Czarneckiego:

Nevím o tom nic, ale příspěvky pí Netzer a p. Rudolfa mne přesvědčují, že to bylo nesprávné.

M. Prokop 17.2.2018 15:42

Re: Ad sesazení Czarneckiego:

Jo, spolehlivý indikátor, potvrzený Tolmanem.

J. Kubik 17.2.2018 10:37

Cirkus politicus

Ta kniha působí tak, aby její čtenář po jejím přečtení dostal chuť

spáchat sebevraždu.Podle autorů oligarchizace v EU a v západním světě pokrořila natolik, že hrozí zhroucení západních demokracií.

Vše skrytě řídí oligarcharchové, kteří tahají za nitky.Skeptický

čtenář si může položit otázku, který oligarcha řídí autory knihy.

P. Zinga 17.2.2018 11:47

Re: Cirkus politicus

Ano, není to optimistické čtení, ale o to pravdivější. Šašků, co nám mažou med kolem huby, je samozřejmě více.

J. Tolman 17.2.2018 10:28

Czarnecki

se zachoval jako lejno z hyeny a jeho odvolání z funkce podpředsedy je důkazem funkčnosti EP.

S. Netzer 17.2.2018 10:43

Re: Czarnecki

Ano, přesně.

Z. Čábelka 17.2.2018 21:40

Re: Czarnecki

Marxistický kroužek soudruhů z NSDAP, FDJ a SSM si zde sborově a krásně zapěl tu svoji EU Internacionálu. Soudruzi, skvělá scénka z lidového shromáždění svazáků v důchodu. :o)) Soudruzi bděte až do posledního z-dechu. :o) Už aby to bylo.

P. Rudolf 17.2.2018 10:51

Re: Czarnecki

Czarnecki označil svoji polskou kolegyni za "szmalcownika", což byl polský výraz pro člověka, který za německé okupace nejdřív vydíral skrývající se židy, a když je obral o všechny prachy a cennosti, udal je. Čili ten největší lidský hnus.

Já jsem článek nečetl, ale jestli se autor Czarneckého zastává, tak je mravně na stejné úrovni, jako on.

Ještě nutno dodat, že tento ubožák byl zbaven funkce (nikoliv poslaneckého mandátu) demokratickým hlasováním EP.

S. Netzer 17.2.2018 11:05

Re: Czarnecki

Není to nic jiného, než křečovitý pokus obhájit neobhájitelné.

Dříve býval Sulik pečený vařený v různých televizních žvanírnách, ale zájem o něj znatelně klesl. Asi konečně poznali, jaká je to dutá nádoba.

P. Rudolf 17.2.2018 11:20

Re: Czarnecki

Já jsem ho zaznamenal asi třikrát, čtyřikrát na různých talk show. Má docela slušnou němčinu s rakouským přízvukem. Vždy nad tím, co říkal, ostatní účastníci kroutili hlavou a měli z něj (včetně moderátorů) srandu. A jednou dokonce i moderátorka měla co dělat, aby uklidnila na plnou hubu se opakovaně nad jeho názory smějící publikum.

S. Netzer 17.2.2018 11:24

Re: Czarnecki

http://www.bild.de/politik/inland/talkshow/talks-show-gast-warum-ist-der-merkel-hasser-so-oft-im-tv-45873052.bild.html

P. Zinga 17.2.2018 13:08

Re: Czarnecki

Ha-ha-ha. zde se kreatura střelila sama do nohy: ten článek není vůči Sulíkovi vůbec hanlivý, spíše naopak, obdivný!

S. Netzer 17.2.2018 13:30

Re: Czarnecki

Pokud pokládáte dělání kraválu a flusání za hodné obdivu tak ano, stvůro.

P. Rudolf 17.2.2018 14:25

Re: Czarnecki

Byť je to bulvár, tak vůči Sulíkovi není hanlivý, jen konstatuje fakta. Z těch ovšem vyplývá, že Sulík je totální trouba.

Poproste někoho, kdo umí německy, aby vám ho přeložil.

P. Zinga 18.2.2018 11:09

Re: Czarnecki

Pane Rudolfe, mě nemusí nikdo němčinu překládat: ten článek je obdivný, protože se jedná o někoho, kdo plave proti proudu. A vy dva s Netzer můžete blábolit, co chcete.

J. Kombercová 17.2.2018 12:58

Re: Czarnecki

Stačí si to publikum dobře vybrat.

P. Rudolf 17.2.2018 13:15

Re: Czarnecki

V tom případě vám doporučuji, abyste mimořádně po letech opustila svou vesničku, krásnou, střediskovou, a zajela si někam do Bavorska (aby to nebylo moc daleko) a řekla to tam někde nějakému Němci do očí (teda přes tlumočníka, neb tou jedinou řečí, kterou vy mluvíte, tam moc nevládnou). Nebojte, nic se vám nestane, jen ten váš tlumočník bude muset nechápajícímu Němci dlouze vysvětlovat, co tím vlastně myslíte. Jeho úsměv či poklepání si na čelo berte s českým nadhledem. Vždyť jsou to přece všechno blbci, že?!

J. Kombercová 17.2.2018 15:16

Re: Czarnecki

To je řečí a nadávek pro jednu poznámku, kterou jste mi ale nevyvrátil.

P. Rudolf 17.2.2018 15:36

Re: Czarnecki

Vyvracet něco v Babovřeskách? No to snad nikoho alespoň trochu soudnýho nemůže ani napadnout. Já jsem vám dal jenom najevo, jak jste totálně mimo. Ale to neřešte.

M. Prokop 17.2.2018 15:43

Re: Czarnecki

Na vyvrácení čehokoliv jsou třeba argumenty, k argumentům schopnost myslet.

J. Kombercová 17.2.2018 16:03

Re: Czarnecki

"Argumentů" mi dodal fůru. Zvonku to sice vyzerá jako dehonestace a ponížení protivníka, ale z vnútra je to pravda. :)

D. Bystriansky 17.2.2018 23:33

Re: Czarnecki

Vy jste fakt trouba a kecal. Já Sulíka viděl v německé tv několikrát. Nejvíc jsem se nasmál, tuším to byl ministr Gabriel, když prosil publikum, ať mu netleskají. Nakonec to video je na Sulíkových stránkách.:-))))) Vy argumentační gigante.

J. Vintr 17.2.2018 11:16

Re: Czarnecki

Čerta starého záleží na tom, jak si poslanci v EP rozdeluji funkce. Podstatné je to, že odkývou EK jakoukoliv zhovadilost, která škodí všem občanům. EP absolutne nefunguje jako demokratická instituce. Je to jen nástroj na vytváření zdání, že autokratické direktivy, přicházející shora, mají něco společného s demokracií.