1.6.2020 | Svátek má LauraDISKUSE K ČLÁNKU

Upozornění
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.


ESEJ: Donald Trump nevinný prolhanýŘazeno podle času sestupně, seřadit podle času vzestupně
počet příspěvků: 26, poslední: 15.5. 2019 20:53, přehled diskusí

Charakterovo čistý politik je chiméra...:
Autor: V. Liptovský Datum: 15.5.2019 16:53

...kto ho nájde, mal by dostať Nobelovu cenu. Alebo ten politik... Do nadregionálnej politiky sa taký človek nemôže dostať, už dávno predtým by ho stranícke mafie eliminovali. Čo, nemáme skúsenosti?

Dvě věci:
Autor: M. Valenta Datum: 15.5.2019 13:55

Vyšetřování ukázalo (potvrdilo) sílu americké demokracie, což je potěšitelné.

Už méně pochopitelná a hlavně zbytečná je Trumpova snaha mařit vyšetřování, když v tom byl nevinně a podobné je to s jeho neochotou dát na stůl své daňové záležitosti.

Re: Dvě věci:
Autor: J. Vintr Datum: 15.5.2019 14:14

Jestli jste si nevšiml, tak to "vyšetřování" přineslo dost značné "vedlejší škody". Obtěžovalo a poškodilo řadu lidí, kteří byli s prezidentem nějak spojeni. Zastavit tento nesmyslný hon na čarodějnice bylo v zájmu každého normálního člověka. Předhazovat veřejnosti, které po tom nic není, záležitosti soukromé firmy taky není nic normálního.

Re: Dvě věci:
Autor: M. Valenta Datum: 15.5.2019 14:48

Že jich dost (těch spolupracovníků) bylo odsouzeno jste nezaznamenal.

Re: Dvě věci:
Autor: V. Církva Datum: 15.5.2019 15:33

Tak jednak ta sranda nebyla zadarmo. A ani poslední. Toto je špička ledovce, ale představte si co USA stojí záchodky pro 3 pohlaví, pozitivní diskriminace ale hlavně ty hony na čarodějnice jako MeeToo. Jejich důsledkem je zatím ne očividné ale zaostávání USA.

A hlavně je tu lidský aspekt. Chtěl by jste aby, Vás a Vaši rodinu sledovali, a propírali Vaše soukromí? A ještě si nejste zcela jistý, jestli na Vás něco nenarafičí. Nezapomeňte, jsou to pohrobci neomarxistů, tedy těch, co udělali šťáru v klášteře, dali samopal do zpovědnice a za chvíli přišli udělat šťáru druhou, kde samopal našli.

Článek to popsal hezky, Trump není charakter, ale má proti sobě lumpy nejhorší. Dávejme si na neobolšany velký pozor.

Re: Dvě věci:
Autor: J. Vintr Datum: 15.5.2019 20:53

To odsouzení bylo účelové jako prostředek vydírání, aby práskli nějakou špínu na prezidenta. Za normálních okolností by si jejich "zločinů" nikdo ani nevšiml.

Vyšetřování ukázalo jediné.:
Autor: V. Student Datum: 15.5.2019 13:28

Že novináři se neštítí vůbec ničeho.

Jedním z výsledků:
Autor: I. Štípek Datum: 15.5.2019 12:05

Demokratické Hysterie je, že se Dems posunuli hodně doleva, jsou vyhraněnější, nesnášenlivější, ochotní obětovat vlastní principy za "pomstu". Ten komoušský dědek a ty barevné pipiny, to je přece taková ostuda! A bude jich víc, protože šéfové anti-trumpkampaně z řad Dems (jména jsou jasná), prostě neznají míru a klidně zničí celou Ameriku. Škoda, obě silné strany a jejich určitá vyváženost jsou užitečné i pro ostatní svět. Takhle můžeme s obavami čekat, co ten Schumer a rozpadající se kostra potažená zmalovanou kůží Pelosi zase vyvedou.

Dokázat, že jste něco udělal, obvykle jde:
Autor: J. Vintr Datum: 15.5.2019 11:45

Mnohem obtížnější až nemožné je dokázat, že jste něco neudělal. Proto také v právním řádu civilizovaných zemí (dosud) existuje princip presumpce neviny.

Je úplně jedno, jestli Trump koketoval s Rusy:
Autor: M. Hoblík Datum: 15.5.2019 9:36

Je úplně jedno, jestli Trump koketoval s Rusy, nebo ne! Naše milé bratry, občánky USA je potřeba pobavit a nakrmit.

Trump je čím dále, tím lepší. Učí se rychle. Zejména jeho :
Autor: K. Janyška Datum: 15.5.2019 9:21

tlak na funkci a svobodu národních států ve spontánním řádu lidského světa je příkladný... Dzp.

Souhlas.:
Autor: A. Alda Datum: 15.5.2019 9:58

Pane Jochu,:
Autor: J. Pokoutný Datum: 15.5.2019 9:14

tak jsem se domníval, že citování Alinského pravidel, resp. jejich připisování Stoneovi, je pod vaši úroveň. Evidentně není. Takže jen doufám, že až zavládne ten Brave New World, ke kterému jako NeverTrumper tak hezky přispíváte, přijdou si pro vás za hate speach nikoli v pět ráno, ale ve tři. Hezký den, plný uspokojení za dobře vykonanou práci.

Víte - i bez důkladného a dlouhého vyšetřování Roberta :
Autor: J. Fridrich Datum: 15.5.2019 7:42

Víte - i bez důkladného a dlouhého vyšetřování Roberta Muellera a jeho týmu nějak lidem nesedí to spojení Trump-rusáci.. V den voleb v USA jsem napsal :

Jaromír Fridrich, Adamov

Středa, 9. listopadu 2016, 06:20:35 |

Skvěle, skvěle, skvěle.. Amerika, Evropa a Svět dostává šanci na to " být dán do pořádku ".. Americká, ale i naše media, která jsou prolezlá levičáckými demokraty manipulovala celé měsíce průzkumy v Americe směrem ke Clintonce - ale nic jim to nepomohlo.

Někteří naši - a nejen naši - levičáčtí komentátoři rozčilením úplně blekotají.. Nevyhrála jejich ikona - ta co by Ameriku, Evropu a celý svět dorazila. Také v Berlíně, Bruselu, Paříži kvičí.. Také " ekonomičtí analytici " opět strašili pádem cen akcií na Americké burze - po 3-4 hod zhoupnutí dolů končily hlavní indexy nahoře. Ale od ekonomie a hloupých levičáckých mediálních mágů k PODSTATNÉMU - hodně popletených " odborníků " na vztahy velmocí si myslí, že Trump bude kamarád s Putinem - a to se mýlí v tom hlavním - Trump dá brzy Putinovi najevo, kde jsou jeho meze a kde je " Ruské hřiště "..

Pan Joch se nepoucil a prijal levicove mysleni za ...:
Autor: T. Pansky Datum: 15.5.2019 6:20

... vlastni. Jak a kde? Kdo pozorne sleduje Trumpovo vystupovani a jednani, musel byt na zacatku Trumpova vstupu na prezidentskou kampan znacne zmaten, rozladen, pripadne nazloben. Trump ma uplne jiny system vystupovani a jednani, tak dukladne odlisny od nablyskanych politiku ala Obama. Obama mel plna usta krasnych slov, ale co dokazal? Nic a za posledni dva roky o nem nikdo ani nestekl, ba dokonce demokraticti kandidati ho zadaji, aby se s nimi nestykal. ... Ze byl Trump znacne nazloben z Mullerova vysetrovani? ANO, byl. Slo mu o krk. Jak mnoho pozorovatelu ukazovalo, Muller, jako zvlastni vysetrovatel, mel velke pravomoce. Trump mohl jeho vysetrovani ukoncit zcela legitimne. Jenze tim by spachal politickou sebevrazdu. Proc se tedy bal??? Protoze prestoze mluvite pravdu, pokud se vase vypoved neshoduje s jinymi vypovedmi, okamzite se vysetrovani uvadi do zcela jine polohy a muze prejit do soudniho preliceni, ktere by v konecne fazi vyustilo v nemoznost znovuzvoleni, prestoze jste nevinni a mluvite pravdu !!!! O to Demokratum slo, tedy o jiny zpusob, jak Trumpa vykolejit. Muller byl jen jedna stredne velka figura na sachovnici.

Re: Pan Joch se nepoucil a prijal levicove mysleni za ...:
Autor: T. Pansky Datum: 15.5.2019 6:33

Proto mel za zady vynikajici pravniky, kteri ho drzeli na uzde, protoze kazdy normalni smrtelnik (a nepolitik jako Trump) byl spadl do pravnickych klicek a pasti. Tohle by frustrovalo kazdeho normalniho cloveka, natoz cloveka, ktery kazdy den nese zodpovednost prezidenta. A v tomno chaosu je Trump schopen posouvat svou administrativu kupredu. Jak je to mozne? Je schopen si vybirat vynikajici lidi kolem sebe a vyslapat z nich maximum. Vsechny nazyva svymi prateli, ale pokud nedelate maximum, pak uslysite "you're fired". Takze posuzovat Trumpa podle slov je naprosto zcestne a ukazujici nepochopeni praci "noveho serifa" v uradu. Pojdme ale Trumpa posuzovat podle jeho cinu. To dohani Demokraty k silenstvi. Trumpa se boji a proto se vice a vice radikalizuji a utikaji na krajni levici !!! ... Podle slov pana Jocha bych rekl, ze autor clanku Trumpa zrovna nemiluje. Priznam se, ze Trumpa videt nemusim a jeho styl prace jsem dlouho nemohl pochopit. Jenze vysledky rikaji neco uplne jineho - Trump navazuje na praci jineho velkeho nepolitika v prezidentske funkci - Ronalda Regana.

Re: Pan Joch se nepoucil a prijal levicove mysleni za ...:
Autor: J. Holíček Datum: 15.5.2019 7:03

Já myslím, že Joch Donalda miluje, a proto jsem to čís nemusel. :-))

Pomlouvacny Institut:
Autor: S. Hora Datum: 15.5.2019 2:20

A jeho reditel soudruh Joch Jsem zvedav kdy budu cist z tohoto institutu neco noveho :) Zatim ctu jen pomlouvani a zpravy ktere uz znaji i deti v materske skolce :) Praci cest

Re: Pomlouvacny Institut:
Autor: T. Kohout Datum: 15.5.2019 5:39

Kde -konkrétně- je něco "pomlouvačného", tedy nepravdivého?

Re: Pomlouvacny Institut:
Autor: V. Patkoš Datum: 15.5.2019 8:39

Ale nekecejte, vy jste ten článek nečetl, jinak byste nemohl tvrdit tohle.

Re: Pomlouvacny Institut:
Autor: S. Stoklásek Datum: 15.5.2019 9:39

Výborně - zase jeden diskutující co oponentu místo konkrétního argumentu odpovídá obecnou frází, ve které je skryta urážka. Úroveň alá Netzer a její parta.

Re: Pomlouvacny Institut:
Autor: J. Kombercová Datum: 15.5.2019 9:47

Přečtěte si více poznámek nicka Hory (nebo Kroutílka, Sohorové, baldové a dalších nicků jednoho jediného autora) a seznáte, že jeho "argumenty" za jinou odpověď nestojí.

Re: Pomlouvacny Institut:
Autor: S. Stoklásek Datum: 15.5.2019 10:13

Omlouvám se všem, ve svatém rozhořčení jsem přehlédl, že pan Patkoš reaguje na příspěvek pana Hory a nikoliv pana Kohouta. Prostě je mi taková argumentace bez argumentů a skrytě ad hominem, která se sem v poslední době zavadí, hodně nepříjemná.

Re: Pomlouvacny Institut:
Autor: S. Hora Datum: 15.5.2019 13:00

Ale pane Donate ---Skupliku === Vlcku kolik tech jmen zde jeste mate? Vy me znate urcite ne ,ale ja vas znam a az moc dobre Zemanovce Me pripadnete jako Ovcacek ten taky kazdeho napada pod jinym jmenen vemeno a taky jste tak chytrej jako on U nas v Praze ted jede premiera zivot s blbcem tak ani jsem nevedel ze vy tam hrajete toho blba ta role vam slusi a sekne vam goodbye asshole

Re: Pomlouvacny Institut:
Autor: P. Han Datum: 15.5.2019 14:45

U vás v Praze? Hele, Žofka, nepsla jste kdysi, že jste z Brna? A jindy zase něco o Austrálii, Inu, blbec je doma všude, že?

Re: Pomlouvacny Institut:
Autor: S. Hora Datum: 15.5.2019 15:01

A jake je tve P. Han? co psala nejaka Zofka me nezajima a pise nejakej potrhelj co se jmenuje P. jako picu...s Han me taky nezajima tak ze ty debilku mas asi tech nicku jako nasranej..ch ty chces neco psat o blbcovi? trapnej ubozaku