Sobota 13. července 2024, svátek má Markéta
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

JL

U složitého systému (např. enomika, ekologie, stát, rodina...) je jedna věc "co chci", druhá "co udělám" a třetí "co se stane". Dosti často se stane opak toho co chci. Takže "dobré úmysly = cesta do pekla". Probatum est. J.L. end

OK

Hi, žádné progresivní síly - progresivistické, a to je setsakramentský rozdíl

Foto

Podívejte jak naše vlády spokojeně fedrují mzdy v státním sektoru. Že prý inflace není nikdy dost. Holt není nad populismus.

PD

Inflace vzniká trochu jinak. Souvislost je, ale ne přímá.

FN

Problémem není existence minimální mzdy, ale chybně nastavená výše. Pokud minimální mzda pouze dohání tržní hodnotu mzdy, je to jen opatření proti podvodným zaměstnavatelům, kteří zneužívají závislosti pracovníků. Například dovezené nekvalifikované pracovní síle.

MK

Blbost. Problém je právě ta minimální mzda. Někteří "pracovníci" jsou prostě drazí i za tu minimální mzdu a proto je nikdo nezaměstná.

Oni nejsou schopni odvést pracovní výkon, který by té minimální mzdě odpovídal.

RL

Mimochodem, první, co bych zavedl, je samostatný prodej chleba. ;-)

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz