26.5.2024 | Svátek má Filip


Výpis zvoleného vlákna.
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
H. Lukešová 26.3.2024 17:01

Teroristé připouštějí, že školy a nemocnice jsou jejich úkrytem

Teroristé Hamasu a Islámského džihádu zajatí v nemocnici Shifa podrobně popisují, jak teroristické organizace nemocnici převzaly a využívaly.

Zpravodajské ředitelství IDF zveřejnilo videozáznamy výslechů teroristických agentů Hamasu a Islámského džihádu, které provedla jednotka 504. Teroristé, kteří byli oba zadrženi v oblasti nemocnice Shifa, podrobně popisují, jak Hamas a Islámský džihád operují uvnitř nemocnice a uvedli, že "V nemocnici se skrývá 600 až 1000 agentů Hamasu."

Teroristé odhalili podrobnosti o teroristické infrastruktuře Hamásu, která je hluboce zakořeněna v nemocnici, kterou využívají vysocí agenti Hamásu k plánování a řízení teroristických útoků. Při jednom výslechu terorista z Islámského džihádu vypověděl, že „operativní pracovníci jsou ve všech budovách, rozptýleni všude“.

"Takže Shifa nebo školy nebo podobná místa jsou naším úkrytem," uvedl agent Islámského džihádu.

https://www.israelnationalnews.com/news/387404

L. Stejskal 26.3.2024 17:55

Děkuji za tento příspěvek, sám píšu o nemocnici Šífa v Gaze dnes na Blogosvětě na Echu24 (zbrojní arzenál v porodnici apod.).

H. Lukešová 26.3.2024 18:24

No tak by bylo dobré, kdyby se Váš článek objevil i zde na Neviditelném psu, serveru, kde by si ho mohlo přečíst více lidí než na blogu. Já upřímně moc blogy nenavštěvuji.

L. Stejskal 26.3.2024 19:58

Dobré by to možná bylo, ale jednak o tom nerozhoduji já a jednak NP není pouze pro mě. Rozhodně nechci, aby zde bylo "přestejskalováno".---Jinak si myslím, že občas zamířit do blogerských prostorů není od věci. Ono jich zase tolik není a člověk si snadno vybere už podle nadpisu. A občas tam nacházím užitečné texty, byť hlavní zdroj informací nacházím jinde, to je pravda. Díky za příspěvek.