Pondělí 22. července 2024, svátek má Magdaléna
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

DOPIS: Milé Německo…

Milí čtenáři, dnes jsem se rozhodl přeložit vám otevřený dopis, který německé vládě adresovala skupina světových intelektuálů. Jeho originál vyšel 13. října 2021 v deníku Die Welt.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
Foto

T50o81m87á73š 22H56r63a64j

26. 10. 2021 8:38

Povšimněme si, že v dopise (ani v jiných podobných výzvách), který má být apelem na rozum, není požadováno udržení úrovně stability dodávek elektrické energie, neřku-li přijatelnosti její ceny. Ekonomika, konkurence schopnost, životní úroveň - nic z toho už dávno nejsou pádné argumenty. Tak tedy alespoň pro to snížení emisí CO2 to udělejte! Vždyť to vám je na světě nejdražší! Nebo...?

Btw, Nevěděl jsem, že Steven Pinker je také "zachránce klimatu". Připadal mi většinou celkem rozumný. Nebyl on svého času i součástí Intellectual Dark Web?

0 0
možnosti
Foto

Kdopak v dnešní době asi potlapkává po rameni a žoviálně chytá za bradu ty nadšené ekologisty, jdoucí s Německem i s Evropou na smrt, jako to před cca 77 lety puberťákům s panzerfaustem dělal jeden chlápek s knírkem?

0 0
možnosti
JN

Němci opět propadají šílenství a budou šířit zkázu okolo sebe. Jsem rád, že jejich moc zatím není moc ozbrojená. Tak jen aby náš nový premiér nešel ve stopách Emanuela Moravce. Jist si tím nejsem.

0 0
možnosti
JV

J25i32r29i 58V45r45a24b81e56c

26. 10. 2021 8:52

A přesto budou vždycky dál než Čecháčci. Ti budou rádi, že smí pro ně makat ;-D

0 0
možnosti
RD

Němci nedělají malé chyby...

0 0
možnosti
RT

Je dulezita lecba-odpojit Nemecko od nasi prenosove soustavy.

Nemci jsou jako paraziti a pokrytci.

0 0
možnosti
Foto

Já jsem pro, ale ve vládě nenajde nikdo dost odvahy

0 0
možnosti
JP

Ten návrh je tak rozumný a logický, že nemá šanci uspět. Hlavní důvod je ten, že skutečným nepřítelem Zelených Greténů není CO2, ale technická civilizace, která jim umožňuje pohodlný život.

Matematika, fyzika, vědomosti vůbec, to je přece všechno balast, který brání duši v rozletu!

Pryč s kouřícími fabrikami, pryč s otrockou prací ! Skutečné hodnoty totiž vznikají spravedlivým rozdělením bohatství (někoho jiného)

0 0
možnosti
VM

Je to marné, je to marné, je to marné ... budou muset padnout na hubu, tak jako 2 x v minulém století. Holt to jsou Němci.

0 0
možnosti
RL

Ano, jak je vidět, Německo evidentně plánuje svůj rozvoj tak, že musí minimálně 2x za století totálně rozjebat celou Evropu. :-/

0 0
možnosti
SK

Řešením kresleného dilematu je, Bohu žel, pravé tlačítko. Mělo by ale být nakresleno vlevo, neb je to řešení zcela levé! :)

0 0
možnosti
JS

Populace Afriky, dnes priblizne 1.3 miliardy, se do roku 2050 zvysi dvojnasobne. Z tohoto pohledu ja naprosto lhostejne co udela Nemecko se svymi jadernymi elektrarnami a zlikviduje i kazdy uhlikovy zdroj energie.

0 0
možnosti
Foto

Sotva se da najit nezodpovednejsi (a sobectejsi) skupinu nez ti kteri se takto rozmnozuji. Nicmene o tom se nemluvi protoze se mnozi boji ze budoue oznaceni jako rasistiy. Je zajimave ze v Americe, diky chtenym potratum, se cernosska populace drzi uz mnoho let na 13%.

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz