Pátek 19. července 2024, svátek má Čeněk
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Foto

T29o87m86á46š 65H25r54a74j

19. 6. 2024 12:37

Každý odstavec by zasluhoval separátní analýzu a komentář. Ještě podstatnější je ale uvědomit si společný jmenovatel, který všechny tyto události pouhého posledního týdnu(!) mají. Tj. ideologickou živnou půdu, ze které rostou. Postoj, který EU zastává k ilegální migraci, popírá samotný pojem státu. Argumentace, se kterou EU tlačí green deal, popírá ekonomické, ba i přírodní zákony. Postoj, který zaujímá EU k Izraeli, popírá samotný pojem spravedlnosti.

Všechny tyto postoje jsou extrémistické, dokonce řekl bych na hranici nihilismu. Přesto se stranám, které je zastávají říká "standardní", "umírněné", "slušné", "demokratické".

Foto

Po volbách mi je dobře, protože jsem nevolil. V každém případě vyšší účast o 10 % v ČR jasně Bruselu ukázala, že její politika má v ČR vyšší a vyšší podporu. Přesto děkuji 62 % voličů, který takovou podporu politice Bruselu nevyjádřili. Moc díky!

IB

I45a20n 16B90i70k18k26h86u

19. 6. 2024 13:33

To že jste nevolil znamená že schvalujete Green Deal a migrační pakt. Dáváte tím najevo že vám nevadí kam Uhnie směřuje a že vám nevadí když budou pokračovat dál s tím co už dělají. Oni to nepotřebují výslovně schválit, jim stačí když se neozvete proti. Takhle i díky vám Greeen Deal a migrační pakt vyhrál na celé čáře jak v EU tak v ČR.

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz