15.7.2020 | Svátek má Jindřich


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
S. Rehulka 9.5.2011 12:24

Re: Kecy

Co se týče názvu Národní Socialisté v ČSR, máte pravdu, ale ta strana vznikla brzy po 1.světové válce, tedy rozhodně nikoliv stejná parta s nácky.

Ovšem, já jsem Vám vytknul ty fašisty, protože to byl a je termín používaný pouze komunisty, tak, jak jsem psal.

A že u Dederonů, či v Polsku a Madarsku si říkali jinak ? -

- Éto maskírovka !- aneb : Different smell, but same shit !

J. Šejnoha 8.5.2011 20:46

Re: Proč musí Araby podporovat Evropa ?

Izrael je  důležitý  ale  eliminace  Bruselksých  zlořádů ještě  více.

H. Lukešová 8.5.2011 16:04

Re: A kteří to jsou, ti bruselští zločinci ?

Vážený, Izrael žádné území nikomu nezabral. Jsou to palestinští Arabové, kteří si nárokuje něco, co jim nepatří. A s nacisty čile spolupracovali muslimové, konkrétně palestinští Arabové. Palestinským Arabům v Izraeli nepatřil ani centimetr země.

P. Beránek 8.5.2011 14:19

Re: Kecy

Von fašismus je příliš spjatý s kapitalismem, proto ta dnešní snaha o obhajobu fašismu.

Prezident Beneš a Horáková byli národní (nacionální) socialisté. Snad je nechcete taky dávat do stejné party?!:-(

Kdybychom si takhle hráli na slovíčka, tak například v NDR, Polsku a Maďarsku komunisté (dle této logiky) nikdy nevládli. Nevládla tam totiž strana, která by se jmenovala komunistická.

S. Rehulka 8.5.2011 11:39

Re: A kteří to jsou, ti bruselští zločinci ?

pane Beránku (ne)boží, němečtí byli nacisté, nikoliv fašisté.

Tato chyba v názvosloví, Vás jasně staví do komunistické bandy. Jestlipak víte, proč sovětští komunisté (a po nich jejich českoslovenští slouhové) raději říkali "fašisté", místo "nacisté" ? Protože název "naci", příliš připomíná socialismus, který měla v titulu i NSDAP (Nazional Socialistische Deutsche Arbeiter Partei), tedy svoloč původem ze stejné zkumavky !

Fašisté byli v Itálii, v Madarsku,na Slovensku, i pár směšných v Protektorátu Bohmen und Mahren, ale v Německu byli náckové !

S. Rehulka 8.5.2011 11:18

Re: A kteří to jsou, ti bruselští zločinci ?

Čest, bývalý doktore ! Nejvíce peněz dostává Izrael z Ameriky a to od Američanů židovského původu. V Evropě těch Evropanů židovského původu, přičiněním soudruhů nacistů, tolik nezbylo, proto těch "euro" do státu Izrael nejde tolik.

Zato ale, díky "Hitlerovým vnoučatům" a idiotským zákonům EU, i přemnožení muslimských nemakačenků, jdou velké sumy odtud do Gazy. Samozřejmě, není to tolik, jako z pokrytecké Saudi Arabie, ale stačí to financovat všechny antisemity a jejich bandy terroristů !

V. Kain 8.5.2011 8:10

Re: Proč musí Araby podporovat Evropa ?

Moje řeč.Nejdříve musíme odstřihnout od moci takové ptáčky jako  je Barroso a jeho kumpány.Evropská komise přerozděluje naše peníze.Ono to je málo,že musíme živit dost parazitů doma,to ještě přispíváme na tlusté palestince.

P. Beránek 7.5.2011 22:22

Re: A kteří to jsou, ti bruselští zločinci ?

Němečtí fašisté také nadávali partyzánům do teroristů..

A jinak vážená, pletete si příčinu s následkem. Nejsou to Palestinci kdo zabral a zabírá cizí území, ale někdo jiný. Hádejte kdo.:-(

A co se týče JůEsEj jako světového gangstra No. 1 - jistě čtete noviny. S tím nemá Filip nic společného.... Filip nedával příkazy na vraždění v Jugoslávii, Iráku, Afganistánu, teď v Lýbii a Pakistánu. Tolik byste snad ještě mohla pochopit.:-) Při Vašem věku.

H. Lukešová 6.5.2011 23:31

Re: A kteří to jsou, ti bruselští zločinci ?

Velmi velmi vtipné, jak komunistické. Pan Svoboda je rozumný muž a má přehled. Teroristi jsou tady palestinští Arabové, ne Izrael. Okupace? Jakápak? USA gangster? Jako Vojta Falmer Filip a rudé Haló noviny... Neječím. USA podporuje i palestinské Araby a to velmi, ale je to věc Američanů, já v USA nežiji, neplatím daně.

Kdežto v Evropě žiji, odvádím daně teroristům. A to mi vadí.

P. Beránek 6.5.2011 23:10

Re: A kteří to jsou, ti bruselští zločinci ?

"Kam dávají peníze Američani, to je mi jedno,".... hehe, jedno pokud je dávají Izraeli, že. Kdyby je dávali okupovaným Palestincům, to byste ječela.

Jinak Svoboda mě překvapil. Nemile. Považoval jsem jej za vcelku rozumného chlapa. Že se nerozčiluje nad podporou izraelských teroristů ze strany světového gangstra No 1 ?!?

I. Fencl 6.5.2011 21:10

A

Absolutní souhlas, p. Svobodo.

H. Lukešová 6.5.2011 20:06

Re: A kteří to jsou, ti bruselští zločinci ?

Od EU nedostal Izrael ani cent! Izraeli pomáhají jen USA. My Evropané podporujeme palestinské Araby... Kam dávají peníze Američani, to je mi jedno, ať si investují peníze, kam chtějí...

J. Láníček 6.5.2011 20:03

A kteří to jsou, ti bruselští zločinci ?

Rozjela jste to opět ve velkém stylu, ale na okraj byste nás mohla při svém přehledu třeba poinformovat, kolik těch love dostal za léta své existence Izrael, jen tak pro porovnání. Ty atomové zbraně asi za své prachy nemají. To jen tak, ať v tom máme úplné jasno !

J. Mrázek 6.5.2011 17:37

Re: Proč musí Araby podporovat Evropa ?

Trchu komplexnosti Vám chybí....ale závěr a jeho výsledek bych nepřeceňoval, podpora JIM může přicházet zvenčí....Saudové mají dost...

H. Lukešová 6.5.2011 17:32

Re: Hnusná diskuse na serveru aktuálně!

Přesně, když byly zde na NP diskuse ještě neregistrovány, tak mě mí oponenti nazývali buď jako "židobolševik" nebo jako "sionfašista"...

M. Koutný 6.5.2011 16:23

Re: Autore, vyrazil jste mi dech!!!

Svoboda není komouš, je to salonní levičák, nicméně slušný člověk, který KSČ shledal nereformovatelnou a po krátkém extempore se s ní rozešel.

M. Koutný 6.5.2011 16:21

Re: Hnusná diskuse na serveru aktuálně!

Znám bohužel pár takových mudrců i z osobního kontaktu. Kdysi jsem s nimi měl shovívavost, a protože se v jiných ohledech chovali jako inteligentní lidé, vedl jsem s nimi disputace o Osvětimské lži, pravosti Protokolů či spiknutí 11/9. Časem jsem ale zjistil, že to nemá smyslu. Racionální argumenty nefungují, neb je buď propustí durch makovicí, aniž by se jim tam z nich něco zachytilo, eventuálně je s blazeovaným úsměvem označí za podvrh, spiknutí, a oponenta za hlupáka, který věří židoamerické propagandě. Sami pak berou za autoritu blba z Hornej Lehoty, který na youtube blábolí o nálezu Termitu (nespletl si ho s termity?) v troskách WTC, odvolávaje se na neexistující webové stránky (Jistěže neexistují, Židé je dali zrušit a jejich autory nejspíš ohavně zhubili, že) Takže jsem s těmito troupy rozvázal veškeré styky a od té doby se cítím mnohem lépe.

M. Koutný 6.5.2011 16:09

5 mio dolarů?

Použil bych jedno půvabné slovenské prohlášení: FIGU BOROVÚ!!!!

H. Lukešová 6.5.2011 14:24

Re: Upozornění ! ! !

Levice v Izraeli dělá nepořádek. Spojuje se s palestinskými Araby a podvrací židovský národní charakter Izraele, špiní a pomlouvá své židovské věřící, nenávidí židovské náboženství jako celek... Takoví grázlové jako Amon Os, Uri Avneri, Israel Šamir, Mordechaj Vanunu, Richard Falk, Noam Chomsky, Amira Haas, Norman Finkelstein... Připomíná to jako protektorátní novináře a jiné aktivisty... Hlásali připojení pod ochranou 3. Říše. Nyní izraelská levice chce splynout s arabským světem...

H. Lukešová 6.5.2011 14:18

Re: Co chtěl autor

To je bezvadné. :-)

H. Lukešová 6.5.2011 14:14

Re: Proč musí Araby podporovat Evropa ?

Proč? Protože zločinci z Bruselu chtějí zničit evropské hodnoty, evropské národní jazyky, všelidské evropské hodnoty, to je nejhorší, kálet si do vlastního hnízda. No a jeden představitel Západu se jmenuje Izrael, statečný a bodrý státeček v moři nenávisti... No a jelikož bruselští zločinci nenávidí naše hodnoty, tak nenávidí Izrael. A duševně vyprázdněnou Evropu nahradí islám... Muslimové dobudou Evropu ne zbraněmi, ale porodností. Zatímco rodilí Evropané musí pracovat, dřít, obstarávat si obživu sami, muslimští imigranti pobírají dávky a parazitují na evropském sociálním systému. Stačí totiž jedno jediné. Odstřihnout muslimské imigranty od dávek. Ať si dámy a pánové obživu obstarávají sami.

J. Kanioková 6.5.2011 13:06

Ď

S. Rehulka 6.5.2011 13:02

Re: Upozornění ! ! !

Kopretino, Izrael nepotřebuje podporu sionistů, kteří jsou zároven komunisty ! Podívejte se na KS Izraele, jak v Knesetu podráží státní politiku !

Když stát Izrael vznikl, měl podporu SSSR a jeho kolonií (i ČSR), protože se domnívali, že to bude další komunistická země, protože mnoho předválečných Židů-komunistů, bylo z nacistických koncentráků (většinou na polském území)osvobozeno Sovětskou armádou. Když po válce viděli tradiční antisemitismus a neochotu nežidovských spoluobčanů vrátit nacisty uloupené majetky, viděli, že by přišli z deště pod okap ! Začali tedy budovat na SVÉM území stát Izrael a zařadili jej do Svobodného Světa, tedy Západu !

A od té doby se datuje komunistická nenávist k Izraeli, pouze maskovaná t.zv. antisionismem !

J. Kanioková 6.5.2011 12:58

ahoj Kopretino,

v zájmu svého zdraví na diskuze na Aktuálně jsem rezignovala už dávno. Poslední dobou je to podobné už i na Parlamentních listech, občas i na iHned či Novinkách. To jsou žumpy

J. Kanioková 6.5.2011 12:54

Režisér Jiří Svoboda už dááávno není komouš,

sleduji jeho blog dost často. Je to velice racionálně uvažující pán, kterého si docela vážím.

M. Varadinková 6.5.2011 12:02

Re: EU dělá to samé co Josef Tiso,

Čeho se bojíte, paní Netzerová? Že si paní Lukešová nedokáže udělat svůj názor sama? Chováte se jako svého času komunisti, ti taky bránili lidem ve svobodném přístupu k informacím, aby je to náhodou nesvedlo z té jediné správné komunistické cesty.

M. Varadinková 6.5.2011 11:59

Re: Díky za odkaz, docela zajímavý,

IE to udělá sám, když vkládám odkaz. Například Firefox to neumí a pomocí tagu se mi to v něm taky nedaří. Tučné písmo v IE dosáhnu tak, že zmáčknu CTRL-B a přišla jsem na to náhodou:-) Podobně CTRL-I dělá kurzívu.

K. Křivan 6.5.2011 11:34

Proč musí Araby podporovat Evropa ?

Proč to nedělají Arabové sami ? Peněz mají, že nevědí co s nimi. Proč  zločinci v Bruselu defraudují takhle naše daně ?

J. Tejkl 6.5.2011 10:54

děkuji za odkaz

No jo. Jinak to asi ani dopadnout nemohlo. Ale je to stejně výkon: začít porušovat vlastní smlouvu už den po jejím podepsání! Článek v podstatě dává za pravdu p. Lukešové, že Fatah i Hamas jsou jeden za osmáct, a druhý bez dvou za dvacet...a to nejen pokud jde o dodržování smluv. Evropa i USA jsou hodně naivní, pokud těmhle lidem chtějí umožnit řídit vlastní stát: Kdyby mezi Gazou a tzv. West bank neležel Izrael, už dávno by se vzájemně požrali..   

  

S. Netzer 6.5.2011 10:08

Re: Výčet známých skutečností

Opakuji se, ale ještě jednou odkaz o "smíření" znepřátelených bratrů 

http://www.jpost.com/MiddleEast/Article.aspx?id=219363