18.5.2024 | Svátek má Nataša


Diskuse k článku

BLÍZKÝ VÝCHOD: Varování ministerstva zahraničí a bezpečnost na Sinaji

Česká televize tlumočila důrazné varování ministerstva zahraničí před cestováním na Sinajský poloostrov a do tamějších letovisek, ale i do dalších oblastí Egypta a měst jako Káhira nebo Alexandrie. S typicky českou bohorovností, přezíravostí až výsměchem na zprávu reagovali představitelé cestovního ruchu a kanceláří, z nichž jeden například prohlásil, že "ministerstvo ví zřejmě něco víc, než víme my".

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
F. Matousek 11.6.2012 16:21

Re: Cestovky kallkulují s českou lakotou a sklonem k hazardu

No, jestli vám nevadí, ze jste v hotelovém ghetu, kde se na vás usmívají jen a jen pro vase penízky, protoze arab a muslim, je ta nejfalesnejsí kreatura v lidské podobe, tak tam jezdete dál.

Pripomínám, ze hned za plotem mozná práve nucene vdávají 12.letou holku, kamenujou jinou, uz starsí, protoze je mozná lesba ? Na jinou si bráchové ostrí nuz, protoze se zakoukala do krestana a ceká jí "vrazda ze cti ".

Jiná particka se chystá na vypálení krestanského kostela, moc jich tam uz není, rozhodne méne, nezli mesit v Evrope. V jiné ucebne hustí do malejch chlapecku korán, a ze vás mají nenávidet. Jeste vás ale tolerujou, protoze ty vase penízky potrebujou, a taky aby jste zustal ve své naivite a jezdil k nim kazdej rok co rok.

Takhle znám muslimy já, tak prominte, ze jsem asi z jiného sveta a a jinak vnímavý.

S. Landa 11.6.2012 17:23

Re: Cestovky kallkulují s českou lakotou a sklonem k hazardu

Projel jsem většinu muslimských zemí a nikdy jsem ještě nebydlel v hotelovém ghetu. Muslimy a zejména Araby znám velmi dobře, ale hádat se s Vámi nebudu, shledávám to zbytečným. Za chvíli by tu byly odkazy na Blesk a Eurábii a to mi za to nestojí.

Přeji hezký den

H. Lukešová 11.6.2012 19:48

Re: Cestovky kallkulují s českou lakotou a sklonem k hazardu

Lando jenom hloupě kecáte. To, co jste takzvaně viděl je pouze "Potěmkinova vesnice", divadélko pro turisty. A že se stýkáte s Araby? Alespoň chápu vaši židonenávist.

S. Landa 11.6.2012 21:33

Re: Cestovky kallkulují s českou lakotou a sklonem k hazardu

Je roztomilé, jak víte, co jsem viděl. Husička, která v životě ani neviděla "stát", kterého se tu tak zastává... :-)

Nevím, kde jste u mne narazila na "židonenávist". Já jsem proti existenci Izraele, proti Židům nic nemám. Ale podle sebe soudím tebe, že? To právě Vy si ve své nenávisti nezadáte s islamisty...

H. Lukešová 11.6.2012 22:19

Re: Cestovky kallkulují s českou lakotou a sklonem k hazardu

To je to samé, Židé mají právo na stát, pokud to odmítáte, jste stejný jako militantní muslimové...

S. Landa 11.6.2012 22:34

Re: Cestovky kallkulují s českou lakotou a sklonem k hazardu

Kulový, Lukešová, kulový... Můžete tu psát ty svoje nesmysly pětkrát denně, ale pravda to nebude..

H. Lukešová 11.6.2012 23:01

Re: Cestovky kallkulují s českou lakotou a sklonem k hazardu

Houby s octem Lando, kecáte, kecáte a zase kecáte. Jste na straně muslimů, obhajujete je, obhajujete korán atd.atd.

S. Landa 11.6.2012 23:31

Re: Cestovky kallkulují s českou lakotou a sklonem k hazardu

Obhajuji Korán? To jsou věci... A jak jej obhajuji? :-)  Nebo myslíte, že když napíši, že jste úplně blbá, protože Korán kritizujete, aniž byste ho četla, že je to obhajoba?

T. Valek 11.6.2012 18:02

Re: Cestovky kallkulují s českou lakotou a sklonem k hazardu

Hanko a nekde jsi si zjistila, jak se zidi chovaji k zenam? Tady mas neco jen malo, ono toho v Isr. novinach najdes, az te z toho rozboli hlava.

Hasidic newspaper Der Tzitung ran the iconic White House Situation Room photo, with just one teensy change: There were no women in it. The paper removed Hillary Clinton as well as..

Woman''s picture removed from mikveh Poster promoting breast cancer awareness torn off wall at Jerusalem ritual bath due to ''immodest'' photo

 Jerusalem mayor battles ultra-orthodox groups over women-free billboards. Female models erased from advertisements across city after religious lobby brands the images as offensive.

Tony.

H. Lukešová 11.6.2012 19:47

Re: Cestovky kallkulují s českou lakotou a sklonem k hazardu

Tony, děkuji, ultraortodoxní charedim jsou stejně hnusní jako ortodoxní muslimové, také vím o tom, že někteří z nich nadávali izraelské vojačce do prostitutek. Ale těch Charedimů je menšina, tedy zatím...