22.5.2024 | Svátek má Emil


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Dolly 29.4.2009 13:44

Transfer 5 milionů

lidí do pouště? To by asi nebylo nemožné (alespoň podle příručky s názvem Bible).

Vítek 29.4.2009 13:32

Všimli jste si jedné věci?

Pokud na takové téma přispívá nějaká ženská, vždy napíše hroznou kravinu. Většinou je to sice proti násilí, ale spíš mírotvůrcovskou nesmyslnost. Většina žen to myslí dobře, ale jsou mimo realitu a vůbec si neuvědomují, že islamisté je nepovažují za člověka,ale za věc s kterou si mohou dělat co chtějí. Pak si neuvědomují i to, že pokud chce někdo, většinou muži válčit nebo páchat násilí, tak se nebude ohlížet na prosby, přemlouvání nebo nějaké dohody a prostě vraždí a to přesně dělají islamisti a palestinci. Tady pomůžou pouze sankce nebo tvrdý přístup, případně vymazání násilníků z povrchu země, jinak se to prostě nezastaví.Tohle však ženy nepochopí a proto se svět neustále potácí v v těchto konfliktech. Chce to prostě radikální řešení,když to nejde mírovou cestou a nabídkou příměří. Stačí se podívat, jakou tragédii zavinila v armádě ta naše zpěvanka a co s ní udělal.Je nebojeschopná.

kopretina 29.4.2009 13:37

Re: Všimli jste si jedné věci?

No já jsem žena a obávám se nebezpečí islamistů. Jsem si vědoma, že až islám zvítězí v Evropě, bude to pro nás ženy znamenat otroctví, zahalování do burek, povinnost být muži sexuálně povolné. To by se jistě mnoha mužům líbilo, aby byly ženy sexuální otrokyně. Jinak nevzevšeobecňujte, já jsem žena a jednoznačně stojím na straně Izraele. To, že nějaká pája vykládá promuslimskou propagandu o ženách nic nevypovídá. Na Neviditelného Psa přispívali také Juchelka z Jutahu a Janeček ze Siettlu. Oba byli ze Psa vyhozeni kvůli antisemitismu a předpojatosti.

Vítek 29.4.2009 13:44

Re: Všimli jste si jedné věci?

jsem přesvědčen i o tom, že existují vyjímky a logicky uvažující ženy. Napsal jsem to jen proto, že mnoho žen lituje islámské ženy, jejich děti atd., ale vůbec si neuvědomují, že tohle způsobují jejich muži a mnohdy ty svoje ženy používají, jako živé štíty.Taky bych nechtěl, aby se z žen staly onuce a bezmozková stvoření, která budou dělat jen to, co jim muži nařídí. Proto taky mnozí muslimové bojují, aby tohle bylo u nich zachováno a měli navch. 

kopretina 29.4.2009 13:52

Re: Všimli jste si jedné věci?

Děkuji. Máte velmi moudré o uvážlivé smýšlení. Nyní dodávám židovskou anekdotu. Jde muslim s ženou, která jde ve předu. Potkají imáma a ten se ptá, bratře, proč necháš jít ženu vepředu, vždyť šaria říká, že žena musí být několik stop za mužem,muž odpoví, pane, to nevíš, že tady je vše podminované.

JoJo 29.4.2009 15:48

Re: Všimli jste si jedné věci?

Tak za to by byl v léčebně tvarohový koláč, stejná kvalitka, jako odvoz Ivana do porodnice těhotnou ženou před slehnutím. Jen tak mimochodem, vzpomenete si, kdy římskokatolická církev přiznala ženě duši? Možná mně rovněž osvěžíte vysvětlením toho, proč mají synagogy oddělená místa pro muže a ženy?

kopretina 29.4.2009 16:30

Re: Všimli jste si jedné věci?

To nevím, kdy římsko-katolická církev uznala ženě duši, jsem evangelička. Co se týče synagog, jen ortodoxní synagogy mají oddělené místo pro ženy a muže, stejně jako mešity, ty mají taky oddělené místo pro ženy a muže. Jinak konzervativní a reformaované synogy mají místa pro ženy a muže společná.

Sigmund 29.4.2009 17:35

Re: Všimli jste si jedné věci?

Vy jste koukala na zprávy z Afgánistánu,co?  ;-)

No nic. Ale musím Vás pochválit. I když jste si informace moc nedoplnila,alespoň už neurážíte víru jiných a necitujete z nesmyslných zdrojů. (To že lidé s jiným názorem jsou muslimští propagandisté již nevnímám) :-)

Takže děkuji,Kopretino.

Harpyje 29.4.2009 13:37

Re: Všimli jste si jedné věci?

Děkuji.

Karl&Egon 29.4.2009 13:44

Re: Všimli jste si jedné věci?

Pravda, az daj Arabaci zenam stejna prava, jako maji oni, nebudou zadne problemy, ty zensky si je srovnaji  :)

Vítek 29.4.2009 13:52

Re: Všimli jste si jedné věci?

jste presvědčen, že se vzdají své víry. Tohle je totiž základ koránu a mnozí duchovní bojují s demokracií jen proto, aby se to stát nemohlo a raději povraždí vlastní lidi-nevěřící,než by se mělo něco změnit.

Charlie 29.4.2009 12:58

Problém nevyřeší A-bomba

Problém bude nejspíš vyřešen takto:

1. Ve světě se objeví prasečí (nebo jiná) chřipka.

2. Israel rychle očkuje své obyvatele.

3. Chřipka sníží počet Arabů na desetinu.

4. Israel daruje vakcinu vybraným (přátelským) zemím.

Harpyje 29.4.2009 12:41

Israel's population grows by 1.8% to 7,411,000

Několik aktuálních statistických údajů, týkajících se Israele: http://www.jpost.com/servlet/Satellite?cid=1239710800974&pagename=JPost%2FJPArticle%2FShowFull

linda 29.4.2009 13:08

Re: Israel's population grows by 1.8% to 7,411,000

z teto statistiky jasne vyplyva ze zide jsou pristehovalciR^ v Izraeli!!!!!

Harpyje 29.4.2009 13:20

Re: Israel's population grows by 1.8% to 7,411,000

Božíčku... ;-D ;-D ;-D

Vítek 29.4.2009 13:23

Re: Israel's population grows by 1.8% to 7,411,000

takto to dopadne,když k PC pustíte hloupou blondýnu.Někdy může být i přebarvená,ale tupost jí zústane. Lindo,nechápu,proč žijete stále tady a neemigrujete do Palestiny,abyste mohla dělat třeba živou bombu.

Jakub Roth 29.4.2009 13:31

Re: Israel's population grows by 1.8% to 7,411,000

A tohle tele má volební právo. Ach jo.:-P

kopretina 29.4.2009 13:34

Re: Israel's population grows by 1.8% to 7,411,000

To teda nevyplývá. Většina židovských Izraelců jsou Sabrové (tzn. narodili se v Izraeli). Židů je 75,5 % (5 593 000), Arabů je 20,2 % (1 498 000), zbytek jsou "ostatní".

Vítek 29.4.2009 12:33

Plně chápu a podipisuji

vše,co jste napsal. problém vidím také v EU, která neustále podporuje Palestinu a přitom nemá žádné požadavky,které by zastavily jejich agresi.Problém je v tom,že Evropa se stále potýká s problémem od II.světové války a snahou židy prostě zlikvidovat a v mnohých i europoslancích je to stále zakořeněno. Neustálé potyčky mezi Izraele a Palestinou jsou však nekonečné, protože Palestince podporují i mnohé islámské státy typu Irán atd.kteří popírají jak holokaust, tak vytvoření Izraele po válce, ikdyž tohle území v minulosti židům patřilo pod názvem Judea.Palestinci jsou prostě nepoučitelní, provokují a pak se diví, že dostanou nakládačku.Smutné je i to, že mnohé státy Evropy pak litují hlavně Palestinské maminky a děti.Přitom si neuvědomují,že tyto hodné maminky ty děti na smrt posílají. Je to prostě nekonečný příběh.Každopádně stojím na straně Izraele, protože je mi bližší než arabáči a islamisti.

kopretina 29.4.2009 13:41

Re: Plně chápu a podipisuji

R^R^R^

brok 29.4.2009 12:29

problém má jednoduché řešení:

za každou palestinskou raketu vystřelenou na Izrael snížit podporu EU a USA pro Palestince o 1%. Do roka vymřou na hladomor nebo se sami mezi sebou povraždí.

JoJo 29.4.2009 12:34

Re: problém má jednoduché řešení:

Za každé mrtvé dítě z pásma Gazy snížit americké injekce Izraeli o 0,1%. Do pěti let bude Izrael spláchnut do moře, nicht wahr?

Jakub Roth 29.4.2009 12:41

Re: problém má jednoduché řešení:

Za každé skutečně prokázané dítě? Nebo podle Pallywoodu, kde jedno používají víckrát? A mimochodem - za každé mrtvé, nebo za každé zabité? :-P

Harpyje 29.4.2009 12:47

Re: problém má jednoduché řešení:

Nesčetněkrát prokázaný obscénní recycling dětských mrtvolek, ale i přesto se pořád najdou jedinci, pro které je to pouze sionistická propaganda.

brok 29.4.2009 13:18

Re: problém má jednoduché řešení:

Mám zkušenosti s Araby. Když rozdám mezi skupinu arabských kluků po 1 euru, ochotně si lehnou kamkoliv a nechají se polít kečupem. Mrtvé palestinské děti dokážu touto cestou vyrábět po tisících.

JoJo 29.4.2009 13:42

Re: problém má jednoduché řešení:

Mám zkušenost s Čechy. Když jim rozdáte předvolební guláš a trošku upatláte hubu medem, nechají si na hlavu nasr.. od kohokoliv. Co z toho? Znamená to, že použití tanků a fosforu na civilní obyvatele, byť sebevětší názorové pitomce volících ve "svobodných" volbách Hamas, a jejich děti upatlané následně kečupem je naprosto korektní a v pořádku? Terazky se mi chce zvracet, majore.

kopretina 29.4.2009 13:53

Re: problém má jednoduché řešení:

Vy vidíte vše příliš jednoduché. Hamas pálil rakety na Izrael. Izrael měl právo odpovědět.

JoJo 29.4.2009 15:20

Re: problém má jednoduché řešení:

Vy jste prostě jako malé, prosté dítě. Stejně se do určité doby dohadoval s kamarády na písku můj syn, nejfrekventovanější bylo :"On si začal". Základní problém totiž dnes není v tom, kdo si začal, ale jak z toho ven. Jednoznačné řešení totiž existuje pouze jedno v tom, že svět nebude jako doposud dělat nic, časem ty palestinci pochcípají sami. Velkohubá prohlášení počínající v boží předurčenosti a končící v humanitárním multikulturismu totiž nepomůžou ani jedné straně a celý svět má jediné štěstí, že Ruské impérium už před časem přestalo existovat. Izrael má jistě právo odpovědět, jenom mi pořád hlava nebere, proč pořád odpovídá především "svobodným" voličům Hamas a ne Hamasu samotnému.

Co se týče mého fanatismu a propagandismu. Já nepopírám pálení rachejtlí na Izrael ani arabský terorismus, Vy nejste schopna nastudovat ani krátkou historickou exkurzi dějin Palestiny a neustále cpete nesmysly o existenci Izraelského státu až  do našeho věku, židovský terorismus nikdy neexistoval apod. Je mi u zadku propaganda ať už Davidovy hvězdy či půlměsíce, tak jako pro Vás je mi podstatnější v naší lidské přízemnosti vepřová se zelím na sporáku. Jenom pořád nemelte o boží předurčenosti, to už tady v několika obměnách bylo. Jenom pro zajímavost, všimla jste si, že používáte stejné argumenty, jako ti druzí? Pouze stačí zaměnit bůh za Alláh atd.

Tomáš Fuk 29.4.2009 15:28

Re: problém má jednoduché řešení:

Svatá pravda ;-)

kopretina 29.4.2009 17:05

Re: problém má jednoduché řešení:

Ale ano, já nepopírám násilí na obou stranách a psala jsem paní výše, že jsem pro dvoustátní řešemí konfliktu Izraele a Palestiny. Jen odmítám dogmata, že palestinští Arabové mají nárok na vše a Židé na nic. To odmítám. Židé byli v Zemi Izraelské před Araby, vytvořili si stát, zrodil se zde hebrejský jazyk a hebrejská kultura. Toto popírat je zločin. I palestinští Arabové mají nárok na stát, žili zde také, tak mají na něj nárok. Já to nepopírám. Tak je dobře, že jste proti pálení raket na Izrael. Žádný stát si nenechá pálit rakety na Izrael. Izrael se má právo bránit terorismu. Nepopírám židovský terorismus, ale ten byl až po terorismu arabském. Arabové začali s terorismem již od 20. let 20. století. Dějiny Izraele a palestiny znám, nastudovala jsem několik knížek. Zato Vy jste nepřečetl žádnou, to byste nepopíral arabský terorismus proti Židům.