18.5.2024 | Svátek má Nataša


Diskuse k článku

BIG BEN: Nejpokrokovější režim – vláda dětí

Státy EU musí děti zmocnit k participaci na rozhodování a na politickém procesu na úrovni státní i celoevropské. Rozhodla o tom v květnu v Bukurešti médii téměř nepovšimnutá „Mezinárodní konference o účasti dětí na rozhodovacím procesu a utváření politiky na úrovni Evropské unie“.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
I. Kučerová 9.8.2019 16:00

Re: Neexistuje! Nezbývá, než za každou cenu bránit

1* :-(

J. Chodur 9.8.2019 10:16

Vyborny clanek.

Ten posledni odstavec o Kulturni revoluci v Cine je mozna daleko dulezitejsi nez si lide uvedomuji. Levice zacina ztracet pudu pod nohama a snadno manipulovatelne deti naprogramovane statnim levicovym skolstvim jsou jejich nadeje, stejne jako imigranti z tretiho sveta. EU se svou globalistickou levicovou politikou prestava byt nadeji, zacina vypadat spis jako hrozba. Doufal jsem ze se veci v EU casem mozna zmeni k lepsimu jak se lide budou zbavovat levicoveho dedictvi, ted takove moznosti prestavam verit. Brexit a neochota EU pustit sveho clena na svobodu ukazuje nazorne s cim mame tu cest. Jedna se o totalitni spolek posedly touhou po kontrole a nestiti se niceho, ani zneuziti deti proti vlastnim rodicum. Za vlady komunistu a predtim za nacistickeho Nemecka se rodice obavali svych deti a neodvazili se casto pred nimi mluvit o politice. V Cine to jenom soudruzi dotahli trochu dal a dali tomu pekny nazev - kulturni revoluce, levicaci jsou vzdycky vynalezavi co se jmen, nalepek a sloganu tyce.

J. Kanioková 9.8.2019 11:30

1***

M. Němcová 9.8.2019 17:41

Re: Vyborny clanek.

TO NENÍ DÍLO LEVICE, NAOPAK

L. Severa 9.8.2019 10:10

Jen jestli ta moudra skutečně psaly děti.

Pak je na místě otázka, zda někdo nebude to svoje dobro prosazovat prostřednictvím nastrčených dětí.

M. Prokop 9.8.2019 11:59

Re: Jen jestli ta moudra skutečně psaly děti.

To není otázka, to je jistota.

V. Petr 9.8.2019 10:00

Nebyly jen Maovy Rudé gardy, byli také "Soudruzi děti"

v Pol Potově Kambodži!

P. Brich 9.8.2019 10:02

Re: Nebyly jen Maovy Rudé gardy, byli také "Soudruzi děti"

A že tam projevovali svou svobodnou vůli!

M. Krátký 9.8.2019 9:56

Pavlík Morozov - náš vzor

jak říkával můj tchán - jdite mi do pihele s těma vašima kravinama !!!

J. Sušeň 9.8.2019 9:40

Ideologická pedofilie je dítkem církví,

které pak s úspěchem rozvíjeli především fašisté a komunisté, když dětem vymývali mozečky už od raného dětství. Nynější politická pedofilie na tu ideologickou navazuje s tím, že opět někdo v pozadí (a není to nutně EU, která tuto zvrácenost prosazuje) chce tahat za nitky a prostřednictvím nynější aktivistické "diktatury menšin" ve vedení EU, (které onu myšlenku vnuknul tak, že ji považuje za vlastní) se ji chystá prosazovat na úrovni členských států, aby je pak mohl snáze ovládat.

M. Sedláček 9.8.2019 12:05

Re: Ideologická pedofilie je dítkem církví,

Politická pedofilie - to jste nazval naprosto přesně!!!

+1

J. Nový 9.8.2019 9:37

Jelikož

školy jsou kvůli dětem, tak právě děti by měly rozhodovat o náplni vyučovacích hodin, jejich počtu, délce prázdnin apod. Už dost bylo butzerace nevinných dětí, táhnoucí se od Marie Terezie! Děti vědí, jak naložit se svým životem lépe, než dospělí.

A v dalších krocích budou dděti požadovat i zrušení zákazu prodeje alkoholu a tabákových výrovků osobám mladším 18 let, protože je to jasná věková diskriminace! A legální sex až od patnácti? Proč?

Vy staří hajzlíci si užíváte a nám to chcete odpírat? Další diskriminace.

A pak budeme požadovat zrušení jakýchkoliv věkových hranic. I dvanáctiletý kluk se může naučit řídit auto a být skvělým řidičem! A nejen řidičem, i poslancem, senátorem nebo prezidentem.

My děti už se od vás utlačovat nenecháme!

O. Zuckerová 9.8.2019 11:34

Re: Jelikož

A na veřejné záchodky povinně instalovat nočníky!

J. Nový 9.8.2019 11:40

Re: Jelikož

Možnosti jsou... :-)

J. Jurax 9.8.2019 13:17

Ano!

A budou smrt volit i ty děti, co dosud neumí chodit na nočník?

R. Dubravský 9.8.2019 9:37

Na toto téma...

... jsem kdysi četl dystopickou povídku, název už si nevzpomenu. Zápletka byla v tom, že vládu přebíraly čím dál mladší děti. Skončilo to samozřejmě šestiletými samopalníky a zánikem civilizace.

P. Brich 9.8.2019 10:00

Re: Na toto téma...

Takoví samopalníci jsou realitou v Africe.

A nyní jdou obohatit nás.

J. Sušeň 9.8.2019 9:22

Lidem už fakt hrabe

EU si nezaslouží nic jiného, než skončit na smetišti dějin jako zkrachovalý projekt řízený diletanty z levicových menšinových nátlakových skupin, žijících mimo realitu.

Bohužel to bude stát ještě mnoho peněz a bohužel i lidských životů, protože tzv.mlčící většina je zvyklá držet hubu a krok a nechat se vést na porážku jako ovce.

P. Grigar 9.8.2019 9:32

Re: Lidem už fakt hrabe

.. dost mě překvapuje, jak se stále opakuje omyl mnohých, kteří pokládají levičáky za diletanty. Nic takového u nich nehledejte, mají velmi jasnou představu, jak se prodrat k moci, jak si ji udržet a co ze situace vytěží. To jenom mlčící většině připadají jejich postupy a cíle jako povrchní a nedomyšlené. V pokeru vítězí hráč, který dokáže protivníky "oblafnout"..

J. Sušeň 9.8.2019 9:48

Re: Lidem už fakt hrabe

ok s Vašim názorem souhlasím, ale v tomto případě už u moc jsou, takže už nás všechny oblafli a bohužel se na vrchol prosadili diletanti (stejně jako u komunistů v posledním tažení před rozpadem východního bloku.

Jak jinak si vysvětli sebevražednou politiku, která je nyní na úrovni EU prosazovaná - typu neřízená migrace celé Afriky do EU bez podmínek a na základě nárokovosti, likvidace automobilového průmyslu a dobrovolný vstup do ekonomické recese, byť z "ušlechtilých" pohnutek, obětování svobody slova a projevu a zavádění tvrdé cenzury a nyní vláda nezletilců ?

P. Grigar 9.8.2019 10:33

Re: Lidem už fakt hrabe

.. nejde o sebevražednou politiku, elity předpokládají, že si své výjimečné postavení dokáží udržet i po změně poměrů. Jistou logiku to má, ještě v předminulém století byl kůň výsadou majetných, chalupnící orali s kravkou. Ekonomická recese bude jen pro někoho..

J. Lukavsky 11.8.2019 19:16

Re: Lidem už fakt hrabe

"Ekonomická recese bude jen pro někoho.." no to si myslí všichni prosťáčci, že jich se to týkat nebude. "Nejlepší majetek je důl, to je díra do země, to vám nikdo neukradne". Je srandovní jak si naši zbohatlíci staví vysoké ploty kolem honosných vil, zřejmě počítají s tím, že tam za zdí přežijí všechno. Ale "vono to pak semele všechny a všechno". J.L. end

M. Němcová 9.8.2019 9:21

je to jasné

pod mnohými mocnými se kývou židle... proto je třeba předat společnost do rukou dětí a puberťáků,,kdo je má doma pamatuje sám sebe v tom věku dobře ví, jak prozíraví, jak komplexně přemýšlející, laskaví a hlavně odolní proti manipulaci ze strany všech kromě rodičů, jsou.

nakonec společnost jimi vedená je i literárně zpracována v optimistické knize Pán much

Z. Lapil 9.8.2019 12:06

Re: je to jasné

Nebo Patnáctiletý kapitán.

Ale pán much bude asi realističtější :-(.

K. Janyška 9.8.2019 8:43

Nevzdělaní blázni kompozitivní teorií vítězí.

A jsou vás miliardy... Dzp.

V. Student 9.8.2019 8:34

Gréta už to do ruky vzala.

Lépe řečeno, bylo jí to téma do ruky vraženo, s celkem přesným kalkulem, že ve svém věku a při svém mentálním postižení bude užitečným idiotem. Stalo se. Další malí užiteční idioti jsou tedy logicky na plánu.

Když umírala moje babička, nějak jsem nedokázal pochopit, že je s tím stavem smířená, že ničeho více nežádá, a už vůbec mi nebylo jasné, proč "tomuhle světu už nerozumí". Ale mám stále silnější pocit, že až to přijde, i já budu z toho světa odcházet bez lítosti, že mi něco moc důležitého a krásného utíká. Tenhle svět je čím dál tím jiný, než já.

D. Polanský 9.8.2019 8:19

No, jo

ale u nás mladí v 1989 začali s revolucí. Někdy se děti docela hodí. I politikům. Nebo ne?

R. Tesařík 9.8.2019 8:53

Re: No, jo

To jste to hodně zjednodušil.

M. Němcová 9.8.2019 9:21

Re: No, jo

ani ne

J. Jurax 9.8.2019 13:20

Ale jo.