14.5.2024 | Svátek má Bonifác


Diskuse k článku

BIG BEN: Kam míří Evropa 2018

Shrňme si politické události Evropské unie posledních několika měsíců, ke konci ledna 2018.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Š. Hašek 30.1.2018 16:15

Re: A ještě jedna navrch

No, já myslel na ...... no, jak, .... no, na prdíčky! Ty prášky. Tam v prdíkách (i miminek) je metan, prej kravky nějak blbě žvejkají vojtěšku. Říkal taky Bursík. Ten metan je horší než CO2 a Cyklon B dohromady. Říkala Biomasa.

Když to hodím do gůgla, tak mi vychází Sahara, žádný Tyroly a Haná - ani lidi, ani auta, ani kráva Milka, ..... ani Bursík, taky by tam mohly bejt elektrárny. Země si voddychne.

J. Pleva 30.1.2018 17:11

Re: A ještě jedna navrch

Já vojtěšku nežvejkám, a stejně mě pronásledujou zachránci Vesmíru. Teď jsem já vůl zmíníl o CO2 z dejchání, to mě ho hnedle zakážou. O prdění nemluvě. Ale vlastně to už známe - když se kácí les, lítají třísky...

M. Valenta 30.1.2018 13:15

Re: A ještě jedna navrch

Nevolte lidi, za kterými se srocují bolševici: budete mít čistější svědomí.

P. Zinga 30.1.2018 10:24

Kam míří Evropa?

Podívejte se na video a odpovězte si sami. Mě už tady byla vyčtena vulgárnost, tak prosím o slušnou odpověď. Kam míří Evropa?

https://youtu.be/TbIc1LZqIAw

J. Pleva 30.1.2018 11:16

Re: Kam míří Evropa?

Když ono se to slušně nedá vyjádřit...

V. Braun 30.1.2018 17:46

Re: Kam míří Evropa?

Video je více než rok staré. Od té doby Italové zavedli pravidlo, že jakákoli nezisková organizace musí podepsat a následně dodržovat striktní pravidla a pokud ne tak její lodě nejsou vpuštěny do přístavů. Takže EU pode mě míří správným směrem.

P. Zinga 30.1.2018 10:12

Kdo tam byl za nás?

V pondělí potřebovali zástupce 27 zemí EU pouhé 2 minuty ke stanovení podmínek přechodného období po 29.březnu 2019. Pomsta je sladká: 100% povinností, 0% práv by měla mít Velká Británie v tomto přechodném období. Po celou dobu by mělo platit práva EU a to i ta, která by byla odsouhlasena v době, kdy Británie už nemá žádné hlasovací právo.

Jsem z toho smutný, že i V4 se přidala k hyenám.

Konzervativci vyzvali Mayovou, aby poslala EU do pr*ele.

Š. Hašek 30.1.2018 10:42

Re: Kdo tam byl za nás?

Jistě, stejně to dopadne i v dalších zemích - poslat do háje. Jsem zvědav, jak finančně krachující brusele bude bubákovat na Británii plus V4.

V. Novák 30.1.2018 13:10

Re: Kdo tam byl za nás?

Britové mají skvělou možnost přechodné období odmítnout. Nikdo jim je nevnucuje.

L. Severa 30.1.2018 9:54

Čísla bez komentáře.

Přijetím 220 tisíc imigrantů bude za 10 roků jejich přírůstek činit 2,2 milionu. Při jejich natalitě to bude ještě víc. V prvním desetiletí tohoto tisíciletí docházelo k úbytku Němců o 100 tisíc za rok.

V. Pokorný 30.1.2018 9:54

Tupý německý národ,

jestli ještě vlastně existuje, si nic jiného, po tom, jak přistupuje k řízené invazi hlavně muslimáckých tlup, nezaslouží. Jsem pro zajištění hranic s Německem, Rakouskem jako za dob komunistů. Stačí se podívat na toho psychopata knihovníka Schulze. I na svazačku Merkelovou. Fuj.

J. Frček 30.1.2018 10:01

Orbán včera kritizoval Merkelovou, že řešit nedostatek pracovních sil migracî je hloupost. Maďarsko radši podpoří porodnost, nepřijme žádného migranta...

J. Kavalír 30.1.2018 10:49

Re:

Za situace, kdy se mluví u zavádění robotů, je potřeba dalších pracovních sil dost diskutabilní. Spíš jde o další spotřebitele, aby bylo komu vyrobené produkty nabízet. A ekonomika a HDP bude moci dále růst, výrobci vydělávat a to všechno samozřejmě na dluh nebo na úkor těch co hodnoty vytvářejí.

V. Novák 30.1.2018 13:14

Re:

Že by už jižní Evropa vyřešila svou nezaměstnanost zejména mladých?

A. Alda 30.1.2018 14:40

Souhlasím, pane.

Obnovení plotu s elektřinou a sledovacími věžemi je plně na místě.

V. Novák 30.1.2018 15:12

Re: Souhlasím, pane.

Ovšem opačně orientovaného!

P. Zinga 30.1.2018 9:46

Kulturní obohacení.

Dva rodinné klany bojovali pře klinikou v Heidelberku. O průběhu informují noviny správně, o bojujících stranách nikoli: vypadlo jim, že se jedná o "Němce", kteří nemají německé předky. Přečtěte si i vtipné komentáře.

https://www.welt.de/vermischtes/article172990194/Massenschlaegerei-in-Heidelberg-Familien-gehen-vor-Klinik-mit-Schlagstoecken-aufeinander-los.html#Comments

S. Netzer 30.1.2018 10:07

Re: Kulturní obohacení.

Teď už se vám nic podobného nebude moct stát.

Zvolili jste Zemana a zastavili jste imigranty.

Země česká je Vaše!

J. Kulheim 30.1.2018 14:56

Re: Kulturní obohacení.

I když pan Zeman není nic moc, tak je to volba podstatně lepší než paní Merkel. Nediktuje a nevyhrožuje. Sem tam se ožere, ale z toho se vyspí.

Vy můžete být nadále spokojená. Myslím, že v ČR daně neplatíte, tak se k těm kteří ví co je to dirigistický stát, alespoň chovejte slušně

S. Netzer 30.1.2018 9:16

Neziskovky

typu „Evropské hodnoty“ vedou donkichotský boj s lidskou hloupostí, protože lid chce být oblbován, jak dokazuje obliba primitivních a demagogických článků autora Kurase a jemu podobných proroků.

R. Tesařík 30.1.2018 9:21

Re: Neziskovky

A zase vaše nadutost...

S. Netzer 30.1.2018 9:25

Re: Neziskovky

A zase nic k věci ...

P. Rudolf 30.1.2018 9:35

Re: Neziskovky

Vždyť jemu nic jiného nezbývá, než si jenom tak jako ratlík štěknout. Představte si ale, že by vypotil nějaký svůj názor. To bychom zjistili věci. Raději ať zůstane jen u těch svých prdů.

J. Farda 30.1.2018 9:48

Re: Neziskovky

:-)

R. Gramblička 30.1.2018 10:38

Re: Neziskovky

"Evropské Hodnoty" tu hloupost naopak šíří, to je ale mimo vaše chápání. Zkuste články o EH na vlkovobloguje a snad se vám aspoň pro jednou rozsvítí.

V. Novák 30.1.2018 13:13

Re: Neziskovky

K jaké věci?

Vy jste něco k věci nabídla?

Já vidím jen vaši nadutost a besserwisserovství s nímž shlížíte na ty untrmenše, co si dovolují myslet jinak než vy.

S. Netzer 30.1.2018 14:13

Re: Neziskovky

Když "vidíte jen nadutost a besserwisserovství", tak si nechte vyšetřit zrak, a s vašimi komplexy méněcennosti ("untrmenš") jděte k nějakému psychologovi ... Dzp.

M. Prokop 30.1.2018 9:46

Re: Neziskovky

Nadutost podání, hloupost obsahu. Klasická kombinace osoby jediné pravdy.

Ś. Svobodová 30.1.2018 10:38

Re: Neziskovky

Pane Prokope, prosím nekrmte trolla. Jinak z diskuzí nezmizí.

S. Netzer 30.1.2018 10:50

Re: Neziskovky

On nemůže jinak. :-))))