18.5.2024 | Svátek má Nataša


Diskuse k článku

BIG BEN: Integruje Evropa islám nebo islám Evropu?

Naši islamizátoři ve vládě, médiích nebo neziskových nadacích se nás stále snaží přesvědčovat, jak snadno a harmonicky se islám v Evropě integruje. Místo zdlouhavé argumentace a usvědčování ze lží se krátce podívejme, jak tato integrace vypadá v ulicích britských měst.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Vintr 7.10.2016 14:15

Pan Kuras zapomněl zmínit

poslední veřejný výrok londýnského starosty, tohoto "umírněného a civilizovaného" muslima. Vyhlásil, že muslimové se nemají přizpůsobovat evropanům, ale evropané mají povinnost se přizpůsobit muslimům ...

V. Braun 7.10.2016 19:28

Re: Pan Kuras zapomněl zmínit

Máte odkaz na originální zdroj? Nejlépe přímo v angličtině, když už ne na video, kde to starosta prohlašuje.

J. Jurax 7.10.2016 20:46

Re: Pan Kuras zapomněl zmínit

Zagůglete si ... najdete ... :-)

V. Braun 7.10.2016 21:24

Re: Pan Kuras zapomněl zmínit

Takže nemáte? No nic, snad se pochlapíte příště.

J. Mrázek 7.10.2016 14:05

Juncker už znovu ....13.35h

Předseda Evropské komise Jean-Claude Juncker v pátek znovu apeloval na členské státy Evropské unie, aby plnily unijní plán na přerozdělování uprchlíků podle kvót. Jinak by to podle něho byl "začátek konce" unie.

J. Jurax 7.10.2016 20:56

Re: Juncker už znovu ....13.35h

Začátek konce unie už začal - mj. i díky předsedovi Evropské komise Jean-Claude Junckerovi a unijnímu plánu na přerozdělování uprchlíků podle kvót. To ovšem zelenorudý komisař není uzpůsoben pochopit.

P. Lenc 7.10.2016 10:55

Přečetl jsem

knihu pana Kurase Poslední naděje civilizace a napsat, že je to čtení hrůzné, je ještě slabý výraz.Je to ještě horší kniha než předcházející Jak zabít civilizaci.A když potom člověk slyší různé Rozumky, Halíky a jiné multikulti "humanisty", tyto spoluvrahy naší civilizace básnící o "nutné pomoci", o naší "morální povinnosti" tuto pakáž "integrovat", tak nezbývá než říct, že kolaborace s nepřítelem se vždy trestala nejvyšším trestem.A není pro ně omluva, oni musí vidět, musí slyšet co se děje.Jejich byznys je dřív nebo později dožene.

S. Netzer 7.10.2016 11:23

Re: Přečetl jsem

Bylo, jest a bude, že krysaři jako Kuras a jemu podobní, bodují u prostých duší. To není nic nového.

R. Tesařík 7.10.2016 11:31

Re: Přečetl jsem

Hlavně, že vy nejste prostá, účo smaltovaná.

H. Lukešová 7.10.2016 12:25

Re: Přečetl jsem

Víte co, napište sama knihu o krásách islámu a jak se islám integroval do společnosti a jak jsou muslimové úspěšní.

R. Gramblička 7.10.2016 12:32

Re: Přečetl jsem

obávám se, že dostatečnou fantazii nedisponuje, to už by si musela opravdu cucat z prstu

H. Lukešová 7.10.2016 12:38

Re: Přečetl jsem

Ano, muslimové nejsou vůbec úspěšní, jsou často negramotní, pobírají sociální dávky a páchají kriminalitu vůči rodilým bílým Evropanům. Každý den muslim zaútočí na bílou ženu, ale o tom mainstreamová média nepíší. Jedinou záchranu naší země je, nepustit sem žádný islám. Jeden každý nový muslim v v naší zemi je moc a moc.

I. Schlägel 7.10.2016 12:31

Re: Přečetl jsem

Nevím, zda jste tak hloupá nebo musíte zůstat v opozici i za cenu nejvyšší, neprostá duše?

L. Popovský 7.10.2016 11:31

Napsal jste pane Lenci: "Je to ještě horší kniha..." Tak jste to ale podle mě nemyslel.

Knihu "Jak zabít civilizaci" jsem četl po kapitolách s přestávkami. Realita je velmi deprimující.

M. Moravcová 7.10.2016 11:48

Re: Přečetl jsem

právě tu knihu čtu a je z ní člověku velmi ouzko. Muslimské bratrstvo rozlezlé a nalezlé do všech světových organizací, do vedení světových velmocí vyvolává hrůzu z budoucnosti.

L. Popovský 7.10.2016 13:13

Re: Přečetl jsem

Knihu jsem ještě nečetl, ale ouzko je mi už teď. Celá západní Evropa je na tom vojensky lépe, než my. Velká Británie i Francie jsou jaderné mocnosti. Německo také není žádné ořezávátko. I když my odoláme, na což to zatím (podle mě) moc nevypadá, tak je budoucnost hodně chmurná. A náš establishment z našich dětí vychovává ovce.

Nicméně přes to všechno musíme bojovat a věřit...

M. Moravcová 7.10.2016 13:34

Re: Přečetl jsem

obávám se, že naše děti (pod 30 let) prožívají virtuální realitu, jako na počítači. Předvídavost, obava, opatrnost - neví, co to je. Nikdy to nepotřebovaly.

M. Moravcová 7.10.2016 11:50

Re: Přečetl jsem

"tak nezbývá než říct, že kolaborace s nepřítelem se vždy trestala nejvyšším trestem.A není pro ně omluva, oni musí vidět, musí slyšet co se děje" 100% souhlasím

P. Maleček 7.10.2016 10:12

Hrozbou není islám, ale chamtiví EU politici.

To co Kuras popisuje není zaviněno islámem, ale chamtivými a moci chtivými EU politiky. Ti mají jediný zájem, zůstat co nejdéle v luxusu vládní moci.

A tak už generace Evropanů uplácejí neustále se zvětšujícím sociálním zabezpečením a rozšiřováním práv, nikoliv však povinností.Čímž zároveň zpřetrhávají základní rodinné a národní vazby a činí tak jednotlivce víc a víc závislým na státu, tedy na nich. Zároveň pomalu, ale trvale potlačují demokratické svobody s poukazováním na potřebu zajištění bezpečnosti.

A k tomuto se jim náramně hodí islámští imigranti, když problémy s nimi spojené využívají k dalšímu osekávání svobody a posilování centrálního přerozdělování a rozhodování. A tak si je pod záminkou humanity masově do EU navážejí.

Islamizace společnosti jim nevadí. Vždyť jim pomůže k maximálnímu potlačení občanských svobod a maximalizaci centrálního řízení, tj. totality. Bude-li to z potřeby zachování koryt potřeba, budou EU politici první, kteří k islámu přestoupí. Že tím zahubí víc jak 2 000 letou evropskou civilizaci a demokracii? Nevadí, hlavně že zůstanou u koryt.

A tak chce-li neruská Evropa svou svobodnou a demokratickou civilizaci zachovat, musí její občanstvo od koryt odstavit současné mocenské "elity" i jejich "intelektuální" zázemí. Nepůjde to jinak než válkou. Čím dřív začne, tím bude mrtvých méně. Tož v zájmu humanity hrrr na ně!

J. Vintr 7.10.2016 14:08

Re: Hrozbou není islám, ale chamtiví EU politici.

Pokud takhle uvažují, pak jsou to idioti, kteří neví nic o Islámu. Představa, že jim muslimové pomohou lépe vládnout, je zcela idiotská. Je to podóbné, jako kdybyste chtěli vyhnat z domu myši tím, že si tam nasadíte desítky chřestýšů.

A. Alda 7.10.2016 9:25

Vytváření enkláv je světlo na konci tunelu.

Až dojde k ozbrojenému střetu (zdráhám se nazvat ho občanskou válkou, když na jedné straně budou občané a na druhé straně invadoři), bude snadné lokalizovat cíle pro použití těžkých vojenských prostředků.

Z. Lapil 7.10.2016 9:56

Re: Vytváření enkláv je světlo na konci tunelu.

Obávám se, aby skutečnost nebyla opačná: bude složité použít těžké vojenské prostředky na rozptýlené venkovské osídlení. Nanejvýš bude lze parafrázovat jednu povídkovou větu: Následující válka byla z hlediska lidstva nejprve útočná, potom obranná a nakonec partyzánská.

Utěšuje mě jediné: zlikvidovat kulturu není tak jednoduché. Antika je přes všechny germánské a galské barbary naší součástí dodnes a Židi vědí o stovkách a stovkách let národní/náboženské likvidace taky svoje. Možná bych jim dával větší naději, než jejich novozákonním bratrům: s útlakem mají zkušenost ne-li tisíciletou a VĚDÍ, kdo je nepřítel. I když českou cestu od Krále železného a zlatého do tří set let "temna" a následné obrození přes smějící se bestie až do dnešního stavu slušně spolehlivé existence taky nelze brát na lehkou váhu.

R. Langer 7.10.2016 10:02

Re: Vytváření enkláv je světlo na konci tunelu.

No, vzhledem k tomu, že ani díky 300 letům temna, pár letům smějících se bestií a 40 letům totality se spoustě jedincům nijak nerozsvítilo, ba právě naopak, mám oprávněné pochybnosti. :-(

Z. Lapil 7.10.2016 11:49

Re: Vytváření enkláv je světlo na konci tunelu.

CO se nerozsvítilo? Že je třeba úplně zalézt do díry, nebo že je třeba restartovat husitství? Oni vlastně ani ti husiti toho moc nevyhráli, a že by to byla nějaká zvlášť zářná kapitola dějin, o tom pochybuju tím víc, čím víc o tom vím.

A. Alda 7.10.2016 10:42

Asi jste mne nepochopil.

Zřejmě jste nikdy nebyl nucen zakreslovat do mapy pravděpodobné výsledky shozu atomové bomby na ten či onen cíl.

Z. Lapil 7.10.2016 12:14

Re: Asi jste mne nepochopil.

Nepochopil, a tentokrát se odvážím tvrdit, že chyba není na mé straně.

Měl jsem za to, že je řeč možná o četných, ale určitě lokálních konfliktech na relativně malých územích. Možná něco na způsob selských bouří nebo Palestinsko - izraelského konfliktu, když se vám nechtělo do pojmu "občanská válka". Z čehož mi vyšlo použití nanejvýš nějakých tanků proti partyzánům, a naopak partyzánských raket a přepadů a sabotáží proti výrazně mocnějším centrům.

Atomová bomba by to sfoukla všechno do jednoho mračna. Čímž neříkám, že se nemůže najít blb a jestřáb v jedné velitelské osobě.

A. Alda 7.10.2016 13:55

Asi jste mladý a

dopad atomové bomby jste na mapě nikdy nezkresloval. A tak o tom máte falešné představy.

Ovšem atomová nebo neutronová bomba malé ráže je přímo ideální pro likvidaci větší městské čtvrti, zaplněné nepřáteli.

Z. Lapil 7.10.2016 14:28

Re: Asi jste mladý a

Skoro mám chuť reagovat, že atomové dopady zakreslovali pouze spolehliví, které k tomu pustili, a já že byl u stavebního praporu. Z Vašich příspěvků mám ale pocit, že bych Vás nesmyslně urazil. A o sobě zase vím, že to s mou nespolehlivostí nebylo tak slavné, abych to potřeboval veřejně rozebírat :-).

Každopádně moje představa o účincích není tak úplně zcestná - přinejmenším mám jakousi představu o Hirošimě a Nagasaki: účinky bomb se nepřelily daleko mimo město a taky nevím nic o nějaké mnoho let neobyvatelné krajině. Předpokládám, že v normalizační a perestrojkové škole by si takové skutečnosti nenechali ujít, i kdyby to byla pravda z deseti procent.

Stejně si ale myslím, že ve Vašem scénáři jsou atomovky spíš na straně měst, než na straně vesnic.

V. Novák 7.10.2016 9:20

Ti vrazi českého občana Zdeňka ovšem nemají

zrovna bangladéšsky znějící jména. Spíše to vypadá na čistě anglické frustráty, které už nepouštějí na stadiony, takže si hooligans chladí žáhu násilím v ulicích.

A. Alda 7.10.2016 9:26

Ale já je chápu, že už jim ruply nervy.

Kdo by nebyl frustrovaný ze ztráty vlastní země?