Pátek 19. července 2024, svátek má Čeněk
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

BERLÍN: Rozpuštěna propalestinská konference

Na pátek 12. dubna byla do Berlína svolána Palestinská konference 2024. Krátce po začátku ji německá policie rozpustila.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
VM

O CO USILUJÍ

muslimové/palestinci, už od r.1947, co ?

O likvidaci státu Izrael - bere to euroatlantický region vůbec na vědomí !

0 0
možnosti

J29a47n 36Č85e43r50n73ý

17. 4. 2024 19:56

V roce 1947 stát Izrael nebyl

0 0
možnosti

J78a26n 97Č57e73r83n24ý

17. 4. 2024 13:39

Izraelský útok zasáhl v prosinci největší kliniku pro léčbu neplodnosti v Gaze. Výbuch rozmetal pět nádrží s tekutým dusíkem, uložených v rohu embryologického oddělení. Jak se ultrachladná kapalina odpařovala, teplota uvnitř nádrží stoupala a zničila více než 4000 embryí a další tisíc vzorků spermií a neoplozených vajíček uložených v centru Al Basma IVF ve městě Gaza. Během jediného úderu vyhaslo přes 5000 potenciálních životů.

0 0
možnosti
JF

Hamásovští vražední islamisté 7. října loňského roku brutálně mučili a vyvraždili 1200 Izraelců, o stovkách unesených nemluvě. Kdo tam svinské vraždění začal, pane Černý?! Že se ausgerechnet ptám Vás, tupě programovaného židožrouta ... :-(

0 0
možnosti

J55a45n 94Č53e18r90n54ý

17. 4. 2024 13:18

Ta genocida v Gaze se sionistům mimořádně povedla.

0 0
možnosti
IS

Inu, levice. Pokrokový předvoj lidstva. Bůh ochraňuj lidstvo...

0 0
možnosti
VM

HEZKÉ? JEN TO MÁ

minimálně 10let zpoždění.

Možná i 50roků / začátek příchodů Turků na práci do Německa - potomci těch prvních, se radikalizují co by muslimové/palestinci !

0 0
možnosti
Foto

Téměř 50 Izraelců, kteří přežili masakr na hudebním festivalu Nova v jižním Izraeli ze 7.října 2023 spáchalo sebevraždu. Psychické a fyzické trauma těchto lidí bylo a je nepředstavitelné. Mnozí z nich byli svědky masových vražd a skupinových znásilnění.

A velmi smutné je, že se vůbec najdou propalestinští zastánci, kteří palestinské teroristy a jejich zvěrstva popírají, zlehčují či ospravedlňují. Propalestinští stoupenci jsou stejné zrůdy jako teroristé z Hamásu a Palestinského islámského džihádu. Kdo podporuje teroristy, sám je teroristou.

0 0
možnosti

Palestinské ženy děti zabitých Palesinců mají úplně stejné trauma. Akorát jich je podstaně víc...

0 0
možnosti

"Portál Deutsche Welle [ZDE] citoval starostu Berlína Kaie Wegnera, který konání této akce v německé metropoli považuje za cosi neúnosného: „Berlín netoleruje antisemitismus, nenávist a podněcování proti Židům,“ uvedl na síti X."

Jenom dočasný problém, příští starosta se bude jmenovat Mohamed.. a bude po problému, jako v Londýně.

0 0
možnosti
JN

Na jedné straně podporovat muslimy a na druhé straně tvrdit, že „Berlín netoleruje antisemitismus, nenávist a podněcování proti Židům“ je klasickým příkladem oxymóronu.

0 0
možnosti
MK

Prvního zmiňovaného řečníka měli zavřít do vězení za podporu terorismu, toho druhého do blázince pro blbost.

0 0
možnosti
FN

Propalestinská konference byla zakázána, ale Brusel řízený Německem posílá stovky milionů eur na podporu Palesticů. Tyto finance ovšem stejně směřují k nákupu zbraní na podporu terorismu. Stejně tak je Brusel ochoten zakázat konferenci konzervativních politických stran a současně troubit o tzv. západních hodnotách svobody a demokracie.

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz