30.11.2021 | Svátek má Ondřej


Diskuse k článku

AUSTRÁLIE: Tak nevím…

Buď jsem už příliš starý a do současné společnosti se nehodím a nebo ti co tuto společnost vedou, tedy politici a byrokrati patří do psychiatrické instituce.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
I. Konopcik 26.5.2020 2:06

Australie se bohuzel stava zemi, kde political correctness pronika do vic e a vice sfer verejneho zivota.Je mi70 a ziju tady 31 let. A nektere prispevky na ceskem internetu a diskusni prispevky by tady nemely absolutni sanci na zvrejneni. vsemocna PC cenzura zacina dobre fungovat. Pokud nesouhlasite se zmenou klimatu ci "existenci 45pohlavi" nebo emigrantum z Afriky, kteri tady tvori gangy a prepadavaji lidi v jejich domech I za bileho dne tak si svuj nazor nechte pro sebe jinak dostanete nalepku rasisty.No jinak se tu ale stale dobre zije kdyz se drzite techto pravidel.

J. Jurax 22.5.2020 23:20

Pro dámu ovšem beran.

J. Jurax 22.5.2020 23:19

Tak v Austrálii budou aspoň pro invalidy láryně, helmbrechtnice, povětrné ženštiny, sexuální pracovnice a k..vy, jakož i jejich mužské ekvivalenty, na pokladnu.

Inu, pokrok nezastavíš a nezadatelná lidská práva jsou holt nezadatelná a jak patrno nároková - i na sexuální uspokojení.

Š. Hašek 22.5.2020 20:50

Trefná poznámka!

Podívám se na svoji zdravotní daň a ty papíry okolo. Pokud tam není "mírně baculatá čtyřicátnice dle potřeby" ...... tak se fakt naštvu!!!

Š. Hašek 22.5.2020 20:47

Pokud budu mít smlouvu s pojišťovnou a zaplatím si to v pojistném ..... mohu být v rámci rekonvalescence dopraven na Madeiru, letecky, all inclusive, hosteska na přání! Dle SMLOUVY!!!

Vtip je v tom, že většina "moderních" zemí nemá pojištěnce, ale má pouhé plátce úřední zdravotní daně, kteří se posléze řadí do fronty na úředně stanovené zdraví.

Nějak se mi zdá, že značné množství debat o tzv. "zdravotním pojištění a čerpání tohoto pojištění" je debatou ožralců v hospodě, těsně po půlnoci. Já "řeším daň", a to, co mi potom přidělí ministerstvo zdravotnictví.

I. Teren 22.5.2020 19:11

Well, vyspele krajiny uz dosiahli svoj marxisticky sen - kazdemu podla jeho potrieb.

P.S. Ovca by nestacila ? )

V. Církva 22.5.2020 18:42

Tak jsou to chudáci. V tomto případě moc povinností po vážně nemocných chtít není morální a správné. Peněz ze státní kasy až tolik taky neubyde.

Nicméně právo na sexuálního pracovníka zdarma je samozřejmě pitomost. Vyspělé země by měli těžce nemocným poskytnout dostatek prostředků. Ale není to povinnost, je to soucit a kultura národa. Pokud si postižení pak za peníze koupí sexuální služby už je jejich věc.

J. Kanioková 22.5.2020 18:25

1*****

J. Kanioková 22.5.2020 18:24

JO, JO... PRÁVO. Ty mladší generace už na nic jiného neslyší. FUJ !

J. Pankovic 22.5.2020 14:56

Za starých časů se říkalo, že prostitutka je povolání, kdežto kujwa je charakterovà vlastnost

P. Brich 22.5.2020 12:55

Austrálie - země, kde zítra znamená už včera!

R. Langer 22.5.2020 11:55

No, já bych věděl, jak z toho. Prostě bych těm sexuálním asistentům nařídil z humanitárních důvodů své služby nabízet těmto postiženým jedincům ZADARMO. Bylo by to stejné, jako nárok na obhájce Ex offo. A hned by se vidělo, jak jsou vstřícní a tuto myšlenku podporují... :-)

J. Nevrkla 22.5.2020 9:45

A pokud by nedosáhla uspokojení, mohla by požádat o úhradu třeba DiCapria.

P. Victorin 22.5.2020 7:54

Podle mne, co dle autora řeší australský parlament, je neskutečná hovadina, ale na druhou stranu - Nelze právě nám, Australanům jejich "starosti" závidět?

K. Salajka 22.5.2020 7:42

Lehká pomoc po česku - staňte se invalidou jako náš Janoušek - praštilo ho ráhno do hlavy, a tak nemůže nastoupit do výkonu trestu. Může ale závodit na kole a plavat. Potřebujete jen dobrého právníka a vymyslet, která neziskovka Vám ho zaplatí - zkuste "Clověk v tísni."-určitě se o protinožce postarají raději než o zaostalé tuzemáky.

Jistě se připravuje kausa, abyste přispívali i na invalidy, kteří trpí tím, že sex nepotřebují. Na doporučení habešského předsedy WHO budou dostávat rozemletý prášek z rohu nosorožce.

Francouzské soudy údajně vymyslely toto: Firma je povinna odškodnit vdovu po zaměstnanci, kterého postihla smrt při koitu s milenkou na služební cestě. Kdyby totiž pracovníka na služební cestu nevyslala, nestrádal by nedostatkem sexu. Jde tedy o pracovní úraz.

J. Kovaříček 22.5.2020 3:24

Ano, jsou to správné požadavky. Ovšem ty služby by měli poskytovat lidé nejvíce k tomu kvalifikovaní - tedy politici a právníci. Samozřejmě že zadarmo, beztak jsou již odměňováni mnohokráte nadmíru jejich výkonnosti a důležitosti.