15.5.2024 | Svátek má Žofie


Diskuse k článku

AUSTRÁLIE: Šílenství pokračuje

Jen během měsíce ramadánu byl svět svědkem 160 islámských útoků ve 29 zemích, v nichž bylo zavražděno 1 627 lidí a 1 824 jich bylo zraněno.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Kovaříček 26.8.2017 12:09

Soudruhu Zingo, na žádnou stať se nedvolávám. Napsal jsem "v duchu vědeckého marxismu." Tomu ovšem vy nemůžete porozumět neb jak patrno jste přiblblík.

P. Zinga 26.8.2017 17:02

Re:

Za prvé nejsem soudruh a za druhé já jsem možná přiblík, kdežto vy jste primitivní antikomunistický blb. Naučte se jiné fráze, nazpaměť, pochopení nejste pravděpodobně schopen.Jste stejná - a v tom nejste sám- hlásná trouba předžvýkaných banalit.

Takže znova: jak jste poznal, že Vámi popsaném je v duchu vědeckého marxismu?

Na takové jednoduché prvoky jako Vy sází "majitelé klíčů". Četl jsem, že těmto se povedl propagandistický kousek, když se jim povedlo veřejnost přesvědčit, že ty sviňárny, co se teď dějí, je levicová politika. Ale konstatuji, že ve Vašem případě to zase tak velké umění není.

S. Moc 27.8.2017 1:40

Re:

I primitivní antikomunistický blb měl pravdu, když komunismus odsuzoval. Tak nakonec potvrdily dějiny. Jinak, pane Zinga, když se podíváte kdo ty dnešní sviňárny (vaše označení) provedl a provádí budete muset uznat, že to je po většině všechno bývalý soudruh a komunista. A to jsou právě ti levičáci. K tomu netřeba snad veřejnost přesvědčovat nějakými propagandistickými triky? Naopak, trik je, když někdo tvrdí, že za to může ten dnešní "pravicový" řád. Také, zaujalo mne, jak jste s přiblblíka udělal přiblíka..(já vím, že to byl jen překlep) nastoluje to však otázku : je přiblík víc blbej nebo víc blije?

Kdybyste to nepoznal, je to pokus o trochu humoru do té debaty, nemyslím to osobně, ale trochu zdrženlivosti a srandy by debatě prospělo více. Snad?

J. Kopis 27.8.2017 7:38

Re: na tomto je přesně vidět schizofrenie islámu

To, že tím trpí protagonisté tohoto dogmatu se ani nedivím, jsou tak vychováváni od mala, ale že tomu podlehnou i jedinci, kteří ke koránu nikdy ani nepřičuchli je alarmující. Jediná varianta, která mě napadá, je až nápadná podobnost dogmat, které obě strany vyznávají!