28.9.2020 | Den české státnostiDISKUSE K ČLÁNKU

Upozornění
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.


ZÁBAVA: Tutochvil vs. PatofilŘazeno podle času sestupně, seřadit podle času vzestupně
počet příspěvků: 11, poslední: 31.7.2006 20:17, přehled diskusí

Nakoukla jsem:
Autor: mmmkkk Datum: 31.7.2006 20:17

Článek je dost pravdivý, opravdu neschopnost obou je do nebe volající!

Nakoukl jsem:
Autor: aTeo Datum: 31.7.2006 14:49

do komentářů s lehkou obavou, že se na mě vyvalí hustý sliz a ono nic... Dokonce i pochvaly se mi dostalo a terazky jsem z toho naměkko. :-) Zřejmě dosud nedorazili Plivníci a komentářové Mlátičky. Až se sešikují, to bude, panečku, fičák! Ale kdyby mě chtěli ignorovat, nejsem proti!  :-D

No...napsal jste to vcelku realisticky, tak co... :-):
Autor: Xaver X.X. Datum: 31.7.2006 15:19

Skvely clanek, dekuji:
Autor: jihocech Datum: 31.7.2006 14:16

Konecne splatime Sazka arenu! Na takovyhle mac bych se obtezoval i ja z naseho krasneho mesta na Otave. A byl bych ochoten zaplatit vic, nez pri mistrovstvi sveta.

P.S. Ta plichta by vubec nebyla spatna. Ale mel bych lepsi navrh: kdyz uz gladiatorske hry, tak poradne, zadne takovehle soubojicky, ale poradnou bitvu. Rudi by hrali treba Spartany, modrocernozeleni Persany. Prezivsi by sestavili vladu.

Tak to vždy chodilo,chodí a bude chodit!:
Autor: Marat Datum: 31.7.2006 11:03

Chce ještě někdo věřit,že českým politikum někdy šlo  a jde o stát? I mocenské funkce vždy šlo a jde a né o stát a národ  ktetrýchžto vždy měli a mají politici, "státníci" plné huby! A hlupáci si z ních dělají modly a říkají tomu vlastenectví!

Re: Tak to vždy chodilo,chodí a bude chodit!:
Autor: Gandalf Datum: 31.7.2006 12:15

Jezismarja, Vy jste tomu snad nekdy driv veril?

Stal se zázrak:
Autor: Andula Datum: 31.7.2006 9:48

Je pondělí ráno a já mám dobrou náladu. Ať žije Limonádový Joe a  aTeo. ;-D

Ma to chybu - :
Autor: zcr Datum: 31.7.2006 7:56

Finmini by po souboji nejspis odmitalo vyplatit vyhru mensim politickym uskupenim...Jinak se zda, ze znamy vtip o tom, kdoze se zachrani, kdyz vrtulnik s Klausem a Zemanem spadne do Vltavy, je znovu aktualni.

navrhuji uzákonit referendum o soubojích politiků:
Autor: R Datum: 31.7.2006 1:36

Pokud většina řekne ano, příslušní politici by byli povinni souboj absolvovat a to dokud jeden z duelantů nepadne a následně neabsolvuje státní pohřeb. Pokud se politici souboji vyhnou, spáchají trestný čin vlastizrady a za zpronevěry státních peněz, neboť každý den, kdy politici nevládnou a jen se dohadují mezi sebou nás stojí pěkné peníze, které hážeme do černé díry podobně jako kdysi do H systému. Politik, který souboj přežije, bude mít právo zvěčnit se na našich mincích, aby každý, komu výsledek toho souboje nevyhovuje, mohl po něm šlapat, plivat případně s ním provádět další podobné úkony a přitom stát nebyl postižen dalším prodlužováním soudních termínů projednáváním žalob politika, které by byly podány, kdyby toto občané prováděli přímo na osobě toho politika.

A sakra...:
Autor: aTeo Datum: 31.7.2006 0:40

Však já vím… prohlásil jsem, že se tady nemíním roztahovat a TERAZKY  zase takovýto slovní průjem, což? Kdo to má, sakra, vydržet?! Námitka, že takto si počínají i poblitici, nemůže obstát. A tak ji ani nevznáším. Inu, tak vám asi nezbude, než mi důrazně a pokud možno vulgárně (že, Pointe?) dát najevo svou nadřazenost,  pohrdání či přímo nenávist. Možná se vám i uleví. Nelze ani vyloučit, že se třeba leknu, chytnu za rypák a usedavě vypláču do polštáře... A tak to má byt ,bo tak je to spravne! Nebo ne? ;-)

Re: A sakra...:
Autor: ACHJO Datum: 31.7.2006 12:47

vynikající a vždycky vás rád čtu.Díky.!!