9.8.2022 | Svátek má Roman


Diskuse k článku

TEXTÍK: Vysvědčení

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Farda 6.7.2022 20:56

Proč mám po přečtení pocit, že svým praktickým rodičům nepociťujete dostatek náležitého vděku? ;-)

J. Jurax 6.7.2022 16:43

Jojo, inteligence technická a přírodovědná to měla a má vždycky těžké. Dřív zpochybňovala víru v bohy a stvoření světa, pak jí zase nevonělo vzývat vedoucí úlohu dělnické třídy a dnes zase odmítá vzývat zelené náboženství.

Jednodušší je bejt blbej na matiku a studovat kulturní antropologii nebo gender studie ...

F. Zrcek 6.7.2022 14:24

Bílý muž se středním technickým vzděláním si zadělává na sebevraždu, aspoň podle US statistik. Ale není to taková ta efektní sebevražda mladého intelektuálního rozervance, pro kterého jedna fanynka nezůstane suchá. Je to sebevražda starého bílého fotra po likvidaci ošklivé špinavé fabriky, kde celý život pracoval. A jen pes po něm párkrát zakňučí.

Můžeme jen doufat, že debil putínek probudí na západě sebezáchovné instinkty. Musíme kvitovat, že fialka prosadil v ůnii plyn a jádro. Nejsou doopravdy zelené, ale záleží, kam je byrograt zaškatulkoval, zahl es Gott. Plyn sice nemáme, ale třeba je to ta první vlaštovka. A po zimě může přijít i zelené uhlí!

L. Písařík 6.7.2022 11:39

Byl bych šťasten, mít takového vnuka. Po maturitě řekl, že si musí od studia oddechnout a oddechuje již třetí rok.

Dívka mého druhého vnuka s diplomem Ing. ekonomie prodává foťáky. Taky dobrý - tak na co se vzdělávat.8-o

V. Diblíková 6.7.2022 12:35

Stejně nechtějí mít děti, tak co, sami to nějak zvládnou vždycky a penze nebudou -kdo by si na ni platil, koukněte, co má děda a babi, a to si nechávali strhnout půl vejplaty, oni nezestárnou a budou pořád mladí a krásní.