18.5.2024 | Svátek má Nataša


Diskuse k článku

CHTIP: Krása slovenštiny

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Jakub S. 2.5.2009 20:35

Cha - !!

Měl jsem parádní učitelky - a dlouho, a učily mě jazyk  v  p r a x i , tak se to má! Dievčatá krv a mlieko (ak  nie bryndza, právda... lebo žinčica)... kde že sú tie zbojnícke letá, kedy som bol ešte len sprostý chalan - ej mor ho, Detvo tvojho rodu... pravdu povediac, mali skor madarskú krv, aj temperament, nebolo to také ľahké... nuž, dnes im bude vravel by som dobrých päťdesiať, čo už s takými (cenzurováno)! Ale počúvajte - tráva na poloninách a na Osobitej a v Kinského záhrade (lebo jedna študovala v matičke) bola v tých časoch vysoká, mäkučká, nie ako teraz - ! Ehm, ehm. Načim si pre lieky ísť. No právdaže som stále mladý - ale predsa len, v detailoch... nebudem to veru rozvádzať... dovi!

xxx 2.5.2009 11:37

variace

Pekna variace na original od Monty Pythonu a jejich 'The Many Uses of the Word "Fuck"'. Dekuji :-)

Hujer 2.5.2009 10:56

Ještě taky slovo "ko.ot" je moc hezký a dá se použít na tisíc způsobů :-))

Hujer 2.5.2009 10:58

Re: Ještě taky slovo "ko.ot" je moc hezký a dá se použít na tisíc způsobů :-))

Tak chtěl jsem napsat slovo "ko..ot" ale autocenzor mě to nepustil, což je v diskusi nad článkem o "jebání" dost úsměvné !! :-)))

LevV 2.5.2009 10:39

redaktorům

Dovoluji si použít toto fórum, abych všechny naše redaktory, komentátory a pod. upozornit, že jazyk "slovenština" neexistuje !!! Pouze slovenčina !!! Nenasírejte zbytečně svou nevědomostí Slováky. Jinak jste to dobře dojebali ... ;-)

Hujer 2.5.2009 10:53

Re: redaktorům

Odjebej se s tou slonevčinou někam :-))

Forstmeister 2.5.2009 10:59

Re: redaktorům

Igen. Hlavně jazykozpytectví, forma převažuje nad obsahem. Jinak, co ty tři vykřičníky? Že by křeč prstu na klávesnici? Rád se nechám poučit. 

V. H. 2.5.2009 13:30

Re: redaktorům

Píšete nesmysly. Dotyčný jazyk se česky jmenuje slovenština. Pouze ve slovenštině se slovenština jmenuje slovenčina. Podle stejné logiky byste mohl tvrdit, že neexistuje angličtina, jen english.

Jakub S. 2.5.2009 18:22

I za mne, díky.

Ano, potvrzuju. Je to samozřejmě takto. Ale on to tady, jednoduchý o všem přesvědčený člověk, píše už podruhé - potřetí. Vůbec netuší, jak se ztrapnil.. promeškal dobrou příležitost mlčet. Zdravím - překladatel (i do slovenštiny)

vládík 2.5.2009 10:02

Nádherně jebnuté

:-D:-D:-D

V.Hoffman 2.5.2009 9:37

No dooobre:-DDDDDDDD

Niektore som ani nepoznal:-D

kosican 2.5.2009 8:47

podstatne mena

ojeb - podraz (vlada chysta dalsi ojeb)

odjebok - odpadlik (ten xy je riadny odjebok)

odjebok -kus materialu {odjebok mi padol do oka)

Jakub S. 2.5.2009 18:32

Re: podstatne mena

Krása! Díík! Oceňuju, a východňary beru, nejvíc ze všech u vás!

Borek@exil 2.5.2009 7:52

To ste teda toho Chechtavého Tygra dneska ale dojebali!

Ja som sa  tým projebal až do konca, skoro mi z toho jeblo!

Babu 2.5.2009 7:44

Indian Professor explains the F... word

http://www.youtube.com/watch?v=Q23sodJ0SIg

;-D

slovák 2.5.2009 7:16

To som si dnes zajebal..

...až ma ruka bolí..

občan 2.5.2009 7:12

Tunajšia politická situácia

Mal bysom riešenie - odjebat´ sa z tejto piči...

Jakub S. 2.5.2009 18:33

Re: Tunajšia politická situácia

Nuž, už by tam s tebou vyjebali - takých bude skoro priveľa... Keď tým našim aj vašim tak neskutočne jebe...

Večerníček 2.5.2009 6:46

Už tuším, odkud přišli Šmoulové....

Mám jen trošku potíž s taťkou Šmoulou a Šmoulinkou.:-/

Cowboy 2.5.2009 3:11

Cudne

Na Slovensku chvalabohu uz nezijem velmi dlho, ale pocujem rozpravat Lovaka tymto sposobom, mam mu chut taku jebnut......

Jakub S. 2.5.2009 18:36

Re: Cudne

To by si sa ujebal, priatelko - ím tak jebe všetkým, tým oným murárom a kopáčom a bárskomu u nás. No veď vieme, že nielen takí vás reprezentujú, tí dobré vzťahy s vami nedojebú, neboj sa...

Jirka 2.5.2009 1:00

Jeden přidám.

-Fero počuj,Jáno zomrel.

-Na čo zomrel?

-Na sex.

-Ako to na sex?

-Zjebal sa zo schodov.

Rudolph 2.5.2009 14:50

Re: Jeden přidám.

;-D R^

qwerty 2.5.2009 0:40

Schází mi tam slovo

Ojebávač.  Česky by to šlo přeložit jako vychcánek, ale ojebávač neni  přesně vychcánek.  Podle klasického vzoru śofar je šofar ojebávač je ojebávač a nikoliv trouba.  Tedy vychcánek.

Netka 2.5.2009 2:26

Re: Schází mi tam slovo

Ojebávač = osírač.

Jakub S. 2.5.2009 18:37

Re: Schází mi tam slovo

Tak. Vychcánek ne, prosím.