Úterý 23. července 2024, svátek má Libor
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

VĚDA: Sociopaté a my "ostatní"

Nedávné dramatické události kolem prezidentských voleb mne přiměly k úvaze, zda by nebylo vhodné některým kandidátům "nahlédnout" do mozku, abychom zjistili, "která doopravdy bije".
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
MA

M. Andreas

16. 2. 2013 22:02
Krom kandidátů jsme ale především poznali

dosluhujícího prezidenta. Já osobně, kdybych na něj narazil na ulici oblečeného do něčeho jiného než do svěrací kazajky, tak vyjeknu leknutím.

0 0
možnosti
JM

J. Milfait

17. 2. 2013 12:44
Re: Krom kandidátů jsme ale především poznali

prosím podívejte se na právě probíhající pořad velkého manipulátora. Přeci ten kafemlýnek Bohouš je typickým příkladem sociopata, kterého neumí ani zastavit  pan VM. Mne by zajímalo, jestli kromě jeho aktivního negativismu mu zbývá v jeho hlavě prostor i na jiné myšlenky. Dále by mě zajímalo, kdy Bohouš chce předvést svůj  aktivní ekonomicko - politicko- sociologický.....atd. program, protože dle jeho vyjádření je 100 % jistý, že za necelý rok a půl bude u kormidla !!!!!!!!!. Chraň nás někdo !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0 0
možnosti
JS

J. Sládeček

16. 2. 2013 16:49
Kapitalismus a morálka nejdou dohromady.

:))

0 0
možnosti
VK

V. Kusý

17. 2. 2013 16:54
Re: Kapitalismus a morálka nejdou dohromady.

Správně, proto se taky kapitalisti (za těch dvěstě let) mezi sebou všichni pomordovali :-))))

0 0
možnosti
JB

J. Boleslav

16. 2. 2013 14:47
U Ovara je to jasné

Co bychom mohli čekat od jedináčka, kterého od jeho 2 let vychovávala pouze matka - učitelka?

0 0
možnosti
VK

V. Kusý

17. 2. 2013 14:58
Re: U Ovara je to jasné

Znám ještě jednoho, který asi příliš otcovské autority nepoznal, na vojně sice byl, ale v preferované jednotce, nikdy nebyl nucen poslouchat svého nadřízeného v soukromé firmě, prostě nikdy nemusel jednoduše držet hubu a krok.Ten Váš ani na té vojně nebyl a svými kolegy v práci pohrdal.Takže co v nich mělo probudit jedny z důležitých lidských vlastností, kterými jsou pokora a skromnost?Nebo alespoň jejich náznak?To, že v životě nedostali pořádný ceres z nich čouhá jako sláma z dřeváků.

0 0
možnosti
PH

P. Hlosta

16. 2. 2013 7:38
Měla by to být povinná četba!

Ta kniha by se měla, podle tohoto výňatku z ní, rozdávat k povinnému čtení. Je spousty lidí, kterým nedochází, že empatie je základní vybavenost nutná u demokratického zastupitele. Tedy ne schopnost najít prachy, ale empatie!

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz