Úterý 16. července 2024, svátek má Luboš
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

VĚDA: Odborná úvaha o kvantové podstatě kocoviny

Je nesporné, že etanol převede naše tělo jako celek na vyšší energetickou úroveň. Což je fajn, ale bohužel, co šlo nahoru, musí jít taky dolů, tak je to v přírodě zařízeno a v subatomárním světě se to děje skoro pořád.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
JJ

J60u91r45a 49J25u93r24a79x

26. 9. 2023 14:14

Ještě by to chtělo pojednat o průserovém poli.

Já si akorát pamatuju, že v libovolně malém okolí jednoho průseru se vyskytuje nejméně jeden průser další. Důsledkem je, že průsery jsou úplně všude ve známém vesmíru a číhají.

A teď mne napadlo, že působením průseronů vzniknuvších v článku popsaným způsobem je to libovolně malé okolí ještě menší, takže průserové pole je hutnější a má tudíž větší přitažlivost, takže vtahuje do průseru i objekty původně v průseru nejsoucí.

Má to souvislost s již pozapomenutou, leč stále platnou teorií vědeckého fekalismu.

0 0
možnosti
Foto

Přesně před dvanácti lety byla objevena obdobná částice nazvaná fronton. Podrobnosti viz http://over140chars.blogspot.com/2011/09/o-moznosti-dukazu-nekauzalnich-jevu-na.html

0 0
možnosti
PK

Nechci autorovi kazit jeho dnešní erupci srandonů v jeho mozku, takový morous ještě nejsem, ale celá teorie má jednu zcela zásaní vadu:

V nukleární fyzice je známo, že při rozpodu jakékoli částice (na dvě či vícero) se nově vzniklé elementy projevují podle svých fyzikálních dat SOUČASNĚ. Není tedy dost dobře možné, aby efekty působení srandonů předcházely působení průseronu se zpožděním hodin až jejich sesítek. Zatím nebylo pozorováno, že by tělo při explozi srandonů zároveň iniciovalo i nevolnost, zvracení, vyrážky či vypadávání vlasů. (Kdyby to mohlo fungovat synchronně, bylo by to vynikající a možná konečné řešení této závislosti.)

Ale i tak moc děkuji za inpirující srandistický textík a přeji dobrý den.

0 0
možnosti
MT

Je to otazka hmotnosti. Srandon je zrejme neco jako foton nebo neutrino, jenom s velmi malou klidovou hmotnosti nebo dokonce bez hmotnosti. Pruseron je naopak velmi tezky, tim padem pomaly a trva mu, nez se prodere ven a neco zpusobi.

0 0
možnosti
ZL

Aniž jsem článek četl: kocovina je něco jako Schrödingerova kočka? Dokud se neprobudím, nevím jestli ji mám či nemám?

0 0
možnosti
MT

Je to v podstate nemoc z ozareni. Co slo nahoru, musi jit i dolu, atomy excitovane etanolem se dostavaji dolu na puvodni energetickou hladinu a pritom vyzaruji gamma fotony.

0 0
možnosti
JC

Bohužel opomenuta částice blijon. .. A její schopnost navracet systém rychleji do rovnovážného stavu...

0 0
možnosti
ZL

Blijon systém z rovnovazneho stavu vychyluje. To, o čem mluvíte, je po-blijon.

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz