7.4.2020 | Svátek má Heřman, Hermína


Diskuse k článku

VĚDA: Jak zkoumat vliv sítí

V poslední době se v odborné i laické veřejnosti rozproudily dvě debaty na témata hodně odlišná. Jednou jsou klimatické změny, druhou pak vliv sociálních sítí především na děti a mládež. V prvním případě lze argumentaci opírat o měřitelné fyzikální veličiny, především o teplotu.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Řazeno podle času sestupně, seřadit podle času vzestupně
počet příspěvků: 32, poslední: 29.1. 2020 15:59, přehled diskusí

P. Moravčík 29.1.2020 11:51

Vážení priatelia, malo by vám byť jasné, že "nicky" Svoboda 169 a teraz ešte hulvát a nevychovanec P.Pavel pochádzajú z rovnakého koša skazených vajec. Neargumentujú, tykajú, urážajú a čakajú na vašu reakciu. Typické správanie sa platených alebo, ešte horšie, trollov z presvedčenia. Snažíte sa diskutovat s totálnym póvlom. To najlepšie, co môžete urobiť, je pokaziť im radosť nevšímaním si ich blbosti.

P. Pavel 29.1.2020 12:39

Další magor, kterému fakta nejdou pod čumák. Neznáš heslo na hrubý pytel hrubá záplata nebo neumíš číst.

J. Svoboda 29.1.2020 14:18

To se vám bude blbě dokazovat, že já někomu tykám a jsem sprostý.

Pěkný den, usvědčený lháři.

V. Vérosta 29.1.2020 7:37

Tip pro autora: ještě prozkoumejte, jaký vliv mají na lidi ty průmyslové, masově vyráběné Gutenbergovy knihy!! Jestli se jim dá věřiot nebo ne. ;-D;-D

P. Dvořák 29.1.2020 8:06

Knihám se dá věřit jen do té míry, pokud jsou informace v nich ověřitelné, což znamená, že se alespoň jejich obsah dá vygůglovat.

R. Langer 29.1.2020 11:29

;-D ;-D ;-D

Takže vyGooglovaná kniha je "ověřená"? ;-)

J. Jurax 29.1.2020 11:32

Ano.

Leč vygúgleným informacím jest věřit jen do té míry, pokud se dají ověřit v tištěných knihách.

J. Svoboda 29.1.2020 4:28

Vliv internetu na mladé je nezajímavý v porovnání vlivu internetu na staré, kteří na základě fakenews volí a pak máme na Hradě soudem uznaného lháře a exkomunistického alkoholika a ve Strakovce STBáckého fízla.

Pěkný den.

J. Vlček 29.1.2020 7:17

Vliv internetu je vidět nejlépe na vás, Hnusný dne. Vy jste ten, který neví čí je, jednou vystupuje jako Šimek JSME ZÁPAD, podruhé jako Svoboda se sochou svobody, a přitom všem se podepisuje Pěkný den.

Vaše pubertální příspěvky v každém vyvolávají leda tak vidinu pěkně hnusného dne, jehož vy jste jedinečným představitelem. ;-D

J. Jurax 29.1.2020 11:39

Souhlas.

On je Pěkný den důkazem faktu, že i jedinec se dvěma vysokými školami technického směru, jenž podle vlastního tvrzení byl absolvoval, může být hodně alternativně inteligentní, resp. intelektuálně zakřiknutý.

L. Harvánek 29.1.2020 7:27

A co když je to trochu jinak? Lidé pokročilejšího věku dokáží ještě použít zdravý rozum a neskočí na špek kdejakým chytrákům.

P. Pavel 29.1.2020 7:34

Tak proč ti "pokročilí kmeti" skáčou na špek jednou komunistickým sviním, které totálně zdevastovaly tuto zemi, podruhé zas zloději, podvodníkovi a tuneláři burešovi.

P. Dvořák 29.1.2020 7:50

Až vy budete "pokročilý kmet", tak se ohlédněte, komu jste za život skočil na špek.

Jen se mně nezkoušejte přesvědčit, že všechny vaše rozhodnutí byly vždy pro lidstvo i pro vás nejlepší, ba přímo ideální. Byl byste první.

P. Pavel 29.1.2020 8:44

Tvrdím snad, že jsem nikomu neskočil na špek? Ne. Jen se havránka ptám jak to možné, že ti protřelí starci, kteří dle něj nikomu na špek neskočí, soustavně skáčou na špek komoušům nebo zlodějovi burešovi.

J. Schwarz 29.1.2020 10:00

No právě proto že jsou staří a protřelí tak vidí / ač jim v mládí komunisti silně pili krev a nemohli je ani cítit / že dnešní "liberální demokrati" a třeskutí progresivisti blbnou ještě řádově víc než druhdy ti komunisti, s potenciálem jestě horší devastace. Blb, co tvrdí že rodinný domek patří stejným dílem "všem, co v něm bydlí" je sice blb, ale méně nebezpečný než blb co tvrdí, že ten domek patří stejnou měrou "celému Lidstvu" a každý má stejné právo se v něm zabydlet. Nebo než exot co "vidí CO2" a rozeznává přes sto pohlaví /genderů/.

P. Pavel 29.1.2020 10:14

A protože jim komouši pili krev, tak je (a zloděje bureše) teď znovu volí, že. Evidentně vám unikají taková fakta, že mezi voliči těchto sviní je nejvíce těch starých a protřelých.

J. Schwarz 29.1.2020 11:12

Pili jim krev, ale přesto vidí že to, co je "trendy a in" dneska má ještě destruktivnější potenciál než tehdejší nadšení mládeže pro budování "nového, lepšího světa bez vykořisťovatelů a válek". Mimochodem, ani tehgejší ptákoviny ani ty dnešní nevymýšlejí ti "mladí", autorství připadá zhusta starším ročníkům. Mladí nasedají dílem na líbivé pohádky sociálních inženýrů a "Weltverbesserů", dílem na bláboly hlasatelů uhlíkové apokalypsy. Vlastní zkušenosti nemají a tak se chytají ve své frustraci čehokoli. A frustrovaní jsou, protože jim nekyne žádná zářivá budoucnost. všechna lepší místa jsou obsazená příslušníky střední generace a ti tak rychle nevypadnou - pokud nedojde ke skutečné revoluci. Navíc skutečným problémem není CO2, ale vršící se hory odpadků. Takže ani kohortám reklamních mágů, designérů, módních tvůrců a "influencerů" se nenabízí bůh ví co.

P. Pavel 29.1.2020 12:53

Aha, takže komouši nejsou sociální inženýři prosazující zelené nebo gender ptákoviny. To je mi ale novinka. Já mám poněkud jiné informace. Byli to právě komouši, kteří pomohli v roce 2005 prosadit paxroubkovi bilionový oze tunel, nejzelenější magor v europarlamentu není žádný pirát ale komunistka konečníková. Před von der leyenovou se nezestaI a uhlíkovou neutralitu neodkýval žádný genderista nýbrž agent bureš, atd. atp.

J. Vlček 29.1.2020 7:54

Až vy se dožijete kmetského věku, třeba se vás ti mladí jednou zeptají, jak jste mohli být tak blbí, že jste mohli skočit na špek bruselským výmyslům, sežrat ho i s navijákem a podílet se iniciativně na budování čtvrté říše.

Pak si, pane Pavle, vzpomeňte na své mladistvé progresivní uvažování a kritické pohledy na ty, co byli před vámi.

P. Pavel 29.1.2020 8:51

Proč by se měli ptát mě, vlčku? Nebyl jsem to já, kdo se v bruselu zesraI před von der leyenovou a odkýval tzv. uhlíkovou neutralitu, byl to agent bureš. Tedy ptám se znovu, jak je možné, že ti neomylní starci skočili na špek burešovi, který skočil na špek bruselu (tedy pokud za tím nejsou třeba dotační miliardičky, které bureš shrábne do kapsy, zatímco se bude smát důchodcům co ho volili).

J. Vlček 29.1.2020 9:21

A komu skáčou na špek nevychovaní smradi jako jste vy, kteří zobají z ruky takovým věrozvěstům v čele chvilkařů, nedostudovaným farářům, kteří v životě zatim nic nedokázali, ale oblbovat ještě blbější, než jsou oni sami, jim jde na výbornou.

P. Pavel 29.1.2020 10:31

Takže kromě hysterie trpíš i schizofrenií, připitomnělý vlčku. Jde ti pěna z držky, jen co zaslechneš "brusel" a při tom tady šermuješ "chvilkaři", kteří z bruselem nemají nic společného, zatímco bruselskému poskoku agentu burešovi, který se zesraI před von der leyenovou, skáčeš na špek.

L. Písařík 29.1.2020 8:50

PP, kvílení nad tím, jak komunisté zdevastovali tuto zemi vám moc nepomůže, co takhle zabrat ručičkama? Znáte to - komu se nelení........

P. Pavel 29.1.2020 8:54

A držet hubu a po tvém vzoru nepoukazovat na komunistické svině snad pomůže?

L. Písařík 29.1.2020 8:58

Hej, Chytruškyne, vysvětlil bys, jak tvoje kvílení pomáhá? Pomohlo by , kdybys držel hubu a zabral. Uvědom si, že takhle ti nikdo nedá ani almužnu. Jsi živoucím dokladem toho, že hlupáctví je nezdolné.

P. Pavel 29.1.2020 10:38

Chápu, připitomělý písaříku, jsi zastáncem držení huby a kroku v naději, že ti někdo dá almužnu. Pro info, můžeš komunistickým sviním nebo burešovi žrát to co ti hodí na zem ale až budeš ve v kanále chcípat hlady, tak se na tebe zrovna tihle zvysoka vykašlou.

L. Písařík 29.1.2020 15:59

Nebudu, jsem z těch, co místo kvílení dělali. Jsi živoucím dokladem závisti a nenávisti k těm, co mají úspěch.

J. Jurax 29.1.2020 11:45

Vy budete zajisté záviděníhodně mlád a úměrně tomu nezáviděníhodně diplomaticky řečeno pošetilý.

Ale nezoufejte. Pakliže jste opravdu mlád, vězte, že tuto chorobu úspěšně léčí čas. Možná během léčby i zmoudříte.

A nejste-li již mlád, pak jste holt zjevně v běhu času nezmoudřel. I to se stává.

P. Pavel 29.1.2020 12:35

Jinými slovy, jako obvykle se fakticky vyjádřit schopen nejste a jen standardně žvaníte z cesty.

J. Schwarz 29.1.2020 9:51

Příkladem budiž jistý J.Svoboda řečený "pěkný den". Ten se úrovní svých příspěvků jeví být nanejvýš patnáctiletou dívkou, na druhé straně tu opruzuje již tak dlouho že mu nemůže být míň než 50. Řetězové maily nečte ani nerozesílá, STBáka ani alkoholika nevolí, EU miluje, ale přesto tyto zjevné klady jeho psychice nikterak neprospívají a nejspíš ho brzo trefí šlak. Nebyl by i pro něj svět krásnější, kdyby 31. ledna s přáteli oslavil nově nabytou britskou svobodu?