4.8.2020 | Svátek má DominikDISKUSE K ČLÁNKU

Upozornění
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.


VĚDA: Chybí vám detektor? Postavte si doma HAARP!Řazeno podle času sestupně, seřadit podle času vzestupně
počet příspěvků: 10, poslední: 10.5.2011 7:51, přehled diskusí

"KAPUKO":
Autor: V. Kolman Datum: 10.5.2011 7:51

Vzpomínám si na jeden "vynález" super-anti-kontra-multi-extra-unikátního vševědce - pana Kahudy. Dnes už nevím, čemu ta genitální věc (dokonce vyobrazená na fotografii v novinách) měla sloužit, ale mělo to název "KAPUKO"! V tom názvu byla zašifrována počáteční písmena jmen autorů KAhuda, PUrkrábek a na to třetí jméno si již nevzpomenu. Snad jiný z čtenářů NP má lepší paměť :-))

To je fantastická blbina !:
Autor: P. Čížek Datum: 8.5.2011 13:58

Ale zaplať Pámbu za to, že se mohla objevit. Pokud to není čistě jenom náhoda, tak by to znamenalo, že už spolek Sysifos nemá cenzuru nad vším větším, co se hýbá. Možná by jí nakonec mohl ztratirtt dokonce i nad Wikipedií, ale potom už opravdu nevím.

To by snad  dokonce dovoli zveřejnit i geofyzikální měření potvrzující, že virgule je jenom jednoduchý geofyzikální přípravek, který s mentiony nic společného, funguje každému kdo se ho naučí napnout a k vyhodnocení jeho reakcí je potřeba prostě jenom vystudovat geologii.

Ale tomu nevěřím. Spíš jenm přimhouřili oči protože si uvědomili, že ty dvě zpátečnické církve fanatiků, psychotronici a skeptici, nemohou bez sebe existovat. Kdyby některá z nich zanikla, tak by ta druhá automaticky ztratila argumenty pro svou existenci a konec konců - i zisk z prodeje přístrojů na odrušování patogenních zón kzvyšuje národní produkt...

vzpomínka:
Autor: K. Bečka Datum: 8.5.2011 12:44

Tento znamenitý vědec se mi nesmazatelně vryl do paměti. V roce 1955 jako ministr školství nás svolal do největší posluchárny na Albertově spolu s ročníkem starším, který měl toho roku jako první promovat nikoli s titulem MUDr., ale Promovaný lékař. Jejich delegace navštívila tehdejšího presidenta Zápotockého, který kupodivu protesty chápal, ale samozřejmě nic neudělal. Kahuda z těchto lidí vyrobil agenty CIA, zaprodance imperialismu , který v korejské válce ničil nebohé civilisty. Debata byla velmi ostrá, na stranu studentů se postavil jediný profesor Sekla, ostatní mlčeli, nebo přizvukovali.

Debata skončila tím, že dvojnásobný doktor Kahuda ( doctor duplex, asinus triplex - dvojitý doktor, trojnásobný osel- latinské přísloví ) mlátil deskami do katedry a řval : Já jsem váš rezortní ministr, co udělám, to platí a diskutovat se nebude! Pak jsme pod dohledem agentů v tvídovém saku mohli po pěti hodinách odejít, nikde o tom nebyla žádná podrobná informace.

Tento blb tehdy neprojevil ani jeden ze svých mentionů, v roce 1966 jsem byl přepromován na titul MUDr. a pozbyl tak oprávnění užívat titulu Promovaný dětský lékař ( ve zkratce Pr.Dě.L., a to z prostého důvodu, soudruzi si přáli před jméno RSDr. ( rozhodnutím strany doktor).

Díky !:
Autor: O. Havlíček Datum: 8.5.2011 7:39

O Kahudovo bádání i následných objevech jsem jakožto čtenář Amatérsdkého radia v 80. letech byl průběžně informován sérií článků nad nimiž jsem žasl a žasl. No neotiskněte to, když to napsal soudruh profesor, doktor přírodních věd, bývalý ministr školství, předseda Jednoty českých matematiků a fyziků atd... zkrátka vědecká OSOBNOST.Stejně jako dnes je čtu móóóc rád a móóć mě baví. Díky pane ( soudruhu)  profesore !

Kahudovo výpočty dokážete vyvrátit "stejně" poctivě?:
Autor: J. Mrázek Datum: 7.5.2011 15:56

Ono těch knížek sborníků po republice moc neběhá, nicméně výpočty TAM jsou poměrně zajímavé.....a proutkaři fungují ( a nemají Ing. ...)

Re: Kahudovo výpočty dokážete vyvrátit "stejně" poctivě?:
Autor: A. Holík Datum: 7.5.2011 19:42

Znam typka kterej za fungujiciho proutkare da milion dolaru ..

Re: Kahudovo výpočty dokážete vyvrátit "stejně" poctivě?:
Autor: J. Klepal Datum: 7.5.2011 22:11

Milion dolaru nabizi Nadace Jamese Randiho, viz

http://www.randi.org/site/index.php/1m-challenge.html

Uááááá, muhehehehe, díky:
Autor: J. Roth Datum: 7.5.2011 7:26

za připomenutí jedné z nejúžasnějších postav českého pavědeckého šílenství. Spojení s HAARP mi udělalo po ránu moc dobře (veselá mysl půl zdraví, kdybych se umyl, tak jsem v cajku komplet), myslím ale, že se i zde najde pár jedinců, kteří to vezmou celé vážně. :o)))))))

Díky za vzpomínku:
Autor: K. Kužel Datum: 7.5.2011 5:26

Za hlubokého bolševizmu jsem soudruha Kahudu považoval za reinkarnaci Haškova jednoročního dobrovolníka Marka, který v redakci Světa zvířat vymýšlel zbrusu nové živočišné druhy, nad nimž odborníci žasli. Vlastně jsem ho obdivoval, jak na takovou pí*ovinu dokáže získat peníze a zajistit si celkem příjemný a zábavný život v závětří.

Re: Díky za vzpomínku:
Autor: J. Bakkal Datum: 7.5.2011 11:57

Za dob panství s. Kahudy nad školstvím se říkalo: Dejte nám Kahudu, my mu dáme na hubu! Za tuto říkanku vyletěla řada žáků ze studia.