4.10.2022 | Svátek má František


Diskuse k článku

ŠUMAVA: Tušení podvodu

V posledních dnech se na různých fórech projednávaly Metodické pokyny k vymezování, navrhování a schvalování zonace na území Národních parků ČR (MŽP ČR, listopad 2017).

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
M. Prokop 14.12.2017 14:44

Re: Jde o Babišův byznys, ne o Šumavu.

Nejen Burešův ...

K. Potoček 14.12.2017 12:48

ochranáři

Živím se kácením stromů na severu, chválabohu ne v parku. Ale mám pokyny, že v probírkách a prořezávkách mám mydlit modřín, jelikož to není původní dřevina, i když se mu zde dost daří.

Tak mi přijde, že pokud chtějí původní situaci, ať si tam vysadí přesličky a vypustí pár dinosaurů, pak by to mohlo být dostatečně původní.

P. Maleček 14.12.2017 8:35

Jde o Babišův byznys, ne o Šumavu.

No, jaksi ván uniklo, že MŽP řídí Babišův prý eko-fámulus Brabec. Ten který léta v Babišových chemičkách dělal co mohl, aby se na eko-optřeních utratilo co nejmíň a tím se maximalizoval zisk.

A tudíž i se šumavským NP dělá hlavně to, co potřebuje Babiš. A ten ze všeho nejvíc potřebuje aby nejen jeho chemičkám, ale i byznysu s energoplodinami dali pokoj ti otravní ekopošuci.

A tak je uplatil tím, že jim dal v plen šumavský NP. Za to, že oni dají pokoj jeho byznysu. No a Brabec se svým eko-ministerstvem tomu musí dát zákonný rámec. A tak vzniklo to, co kritizujete.

Zplundrování Šumavy ekopošuky? Co to je proti minimalizaci eko nákladů a tím maximalizaci zisku Babišova byznysu - nic!