2.3.2024 | Svátek má Anežka


Diskuse k článku

KORONAVIRUS: Kolotoč se znova roztáčí...

Média a vlády po krátké přestávce roztáčí covidový kolotoč. Oficiální statistiky a vědecké výzkumy však odhalují nesmyslnost pandemických opatření.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
L. Hančar 19.7.2021 8:26

V případě supernakažlivé nemoci ducha kovídie argumenty, dokonce uveřejněné po řádné oponetuře v Lancetu nebo Nature, nic nezmohou. Vyprávějte Němcům v Berlíně v roce 1945, že konečné vítězství je hoax. Taky neuspějete, mají vygumováno!

R. Langer 19.7.2021 7:34

Nelži zase, prolhanče jeden, povinné očkování proti smrtelným chorobám má s očkováním proti chřipce společného asi tolik, jako kazajka se svěrací kazajkou. :-P

K. Machala 19.7.2021 3:14

Skvělý článek, jeden z nejlepších k tématu. Manipulace v mainstreamu a z úst politiků jsou podobně neuvěřitelně za hranou logiky i vědy jako s desítkami pohlaví, green dealem apod. Cenzura vždy svědčí o slabosti argumentace cenzurující strany.

R. Langer 19.7.2021 7:35

Přesně tak!

J. Vintr 19.7.2021 3:07

Až na pár nepřesností souhlas. Autor například zřejmě neví moc o PCR testech. Jejich hlavní slabina je, že vůbec nemůžou určit, jestli je v testovaném vzorku živý virus nebo jen jeho fragmenty. A při odebírání vzorku z nosní sliznice nelze určit ani kde byl případný virus, jestli jen na povrchu nebo uvnitř buňky. To dělá PCR test naprosto bezcenným z hlediska určování, jestli je člověk nakažený nebo nemocný. Přesto jsou takto naprosto lživě interpretovány pozitivní výsledky testů. Je to jedna z mnoha lží a podvodů, na nichž je celý covidismus založen. Jediná "cena" PCR testu je právě v jeho ceně. Na nesmyslném hromadné používání PCR testů si někdo pořádně mastí kapsu. Vzhledem k tomu, že se jich už udělalo přes osm milionů, určitě u nás přibylo pár nultimilionářů....

K. Machala 19.7.2021 3:17

Díky za zajímavé upřesnění!

J. Vintr 19.7.2021 18:06

https://youtu.be/bBO9MT9UyeE

Tady máte srozumitelné vysvětlení PCR testu

J. David 19.7.2021 7:08

Nakaženej/nenakaženej. PCR test. Když mi tou špejlí jebnou do šnóblu, vždy mi pomalu vypadne oko. Úkon obdobný, jako když mi řiť zkoumali na hemeroidy, něco mi tam také vrazili, ale z druhé strany, až jsem slzel. Nechat se očkovat nějakou tou rychlokvaškou? Čort znajet, co je to za sajrajty, i odborníci se neshodnou, kolik dávek a čeho na plíce a sliznice. Vstup do putyky, či na operu? Očkovanec jako ariec za Protektorátu , jiní mají smolíka (Wen nie ich impfen, eintrit verboten). Ostatně, i očkovanec může být bacilonosičem. Do putyky od jisté doby nemusím (zakázali kouřit u mariáše), nyní je to Covid u lemtání píva. S kamarády u mariáše a kuřbě, bez covidových restrikcí, holt lemtáme pívo v jiných budoárech, než v budoárech restauračních. Furt na něco a cosi bumážky (či kód v mobilu), jak u blbejch. Vláda něco nařídí, soud to shodí, právní moc číhá, aby i "sus scrofa" by se v tom vyznalo. Proto raději sedím doma na zadku s flaškou a duchnou, nikam nejedu a nelétám (relevance bumážek kudy tudy možno do Bavorova a z Bavorova zpět - Bavorov promine za příměr), a mám klid i na lemtání píva bez "eintrit impfen zettlu". Jo jo, bekantmachung, to již zde v minulosti bylo, na červeném papíře.