1.3.2024 | Svátek má Bedřich


Diskuse k článku

COVID: Léčiva plná paradoxů(?)

Americkým specifikem, které bohužel nahrává hlavně nemoci covid-19 samotné, je skutečnost, že tu dochází k politizaci všeho, co souvisí s koronavirem.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Vintr 27.1.2022 17:34

V Kanadě protestují desetitisice řidičů kamionů proti covidovým omezením. A přidávají se k nim údajně statisíce Kanaďanů. Že ty lidi nenapadne mnohem jednodušší řešení, prostě ta omezení nerespektovst. Případně dojet do hlavního města a vyřídit si to ručně s těmi, kteří tato nařízení vydali....

V. Kopta 27.1.2022 17:46

přesně proto není Kanada rusko.... :-)

V. Wagenknecht 27.1.2022 15:39

Tak třeba v Sársku v Německu v minulých 2 týdnech byla jenom čtvrtina pacientů hlášených jako "covidoví pacienti" přijata kvůli covidu, tři čtvrtiny kvůli něčemu jinému a covid byl zjištěn dodatečně při testu. V Brémách to bylo 40% covidových a 60% dodatečně zjištěných pacientů přijatých kvůli něčemu jinému. V Porýní 44 k 56 %.

J. Vintr 27.1.2022 16:04

I ti "kovidoví" kteří byli přijati do nemocnice už hotovým pozitivním testem samozřejmě neměli kovid, ale nějaké jiné onemocnění....

V. Wagenknecht 30.1.2022 12:34

No, někteří ano a někteří ne. Takhle kategoricky se to tvrdit nedá, znám několik protipříkladů osobně.

J. Vintr 30.1.2022 12:45

Žádný kovid neexistuje. Ten se vyrábí jen nesmyslnými testy z chřipky a jiných onemocnění.

V. Wagenknecht 30.1.2022 15:21

Hm, zajímavé. U nás v ústavu děláme PCR testy. Poučte mě, jak je možné, že nám PCR test dává s příslušnými primery pro coronavirus pozitivní výsledky, když jsou to všechno - podle vás - chřipkové viry a žádný coronavirus. Povídejte, poučujte. Jsem napnut. Budu to pak tlumočit těm, co ty testy provádějí. Budete slavnej.

J. Vintr 30.1.2022 15:40

A kde se vzaly ty primery a kdo kdy nějaký PCR test (u nás se používají testy od desítek různých výrobců, aniž by se příslušné úřady sebemíň obtěžovaly tyto testy nějak certifikovat) validoval s nějakým prokázsným onemocněním na "covid"? Ani by nemohl, protože žádný Sars Cov 2 nebyl nikdy izolován a jeho genom existuje jen v uměle vyrobené podobě v počítači. Celá virologie je v podstatě podvod. A navíc ten PCR test nikdy nemůže být diagnostický, protože hledá jen malé fragmenty RNA patogenu a nedokazuje přítomnost celého patogenu, schopného vyvolat onemocnění.

V. Wagenknecht 30.1.2022 15:44

Buďto si děláte srandu nebo jste troll či blbec. Možná vše dohromady. Je to ale krásné, že furt sedíte u díry, aby vám nic neuniklo.

J. Vintr 30.1.2022 16:10

A co se tak místo toho hloupého nadávání trochu zamyslet? Zjistěte si, jak se "izolují" viry a jak se (ne)prokázalo, že způsobují nějaké onemocnění....

V. Wagenknecht 30.1.2022 16:12

No právě. Zamyslel jsem se a zjistil, že jste buďto srandista, nebo troll, nebo blbec. Čím se živíte a v jakém oboru jste vzdělán, povíte?

J. Vintr 30.1.2022 16:31

Na to, aby člověk pochopíl logiku věcí, není potřeba žádné vzdělání. Někdy může být vzdělání - s absencí logického myšlení - spíš na škodu. Pokud vaše myšlení na víc nestačí, tak nezbývá než vám pogratulovat. Jak se píše v Bibli: Blahoslavení prostí duchem (i když tam je to myšleno jinak).

V. Wagenknecht 30.1.2022 16:36

Jo, logika věcí, logica rerum. Takže o biotechnologii, virologii a PCR technologii víte prd, ale děláte tady chytrého. Diagnóza blbec se tedy potvrdila, k tomu ještě nafoukaný, produkující platitudy, jako by to byly velké moudrosti.

J. Vintr 30.1.2022 16:56

Vaše invektivy se mne nijak nedotknou. Zkuste místo toho odpovědět, jestli opravdu víte, jak se "izolují" viry a co znamená "pozitivní" výsledek PCR testu

V. Wagenknecht 30.1.2022 17:04

To nejsou žádné invektivy, to je prosté konstatování reality, jak vyhlíží ve světle vašich textů. No, já to samozřejmě vím, a pokud to chcete vědět i vy, buďto se podívejte do nějaké standardní učebnice virologie, tam bude i ta PCR, jinak je PCR v každé učebnici biotechnologie nebo molekulární biologie. I po intěrnetu to seženete, pohněte myší a vzdělejte se. Jinak mi můžete prozradit, co se vám na standardních technikách izolace virů a na PCR nelíbí a co je podle vás zdrojem těch chyb, které ve svých poznámkách implikujete. Já se rád poučím.

J. Vintr 30.1.2022 17:37

Ta takzvaná "izolace" viru je jen hledání kousků údajné virové RNA ve směsi biologického materiálu, v němž by se měl údajně hledaný virus vyskytovat, minimálně ze tří až čtyř zdrojů a skládání těchto kousků v počítači, čímž se má údajně vytvořit celá genetická informace viru. Přičemž si lidé převážnou část RNA údajného viru prostě vymyslí. PCR test jen dovede z velkou citlivostí najít něco v něčem. Problém je, že musíte vědět co hledáte a co znamená to, co jste našli. To vám ten test neřekne. Když hledáte nesmysl, je nesmyslný i výsledek toho testu. V tomto konkrétním případě údajně hledáte pár jedinečných a charakteristických kousků RNA toho údajného viru. Ovšem abyste mohli něco takového tvrdit, museli byste nejen přesně znát RNA údajného hledaného viru, ale i RNA všech virů, které se mohou ve zkoumaném vzorku vyskytovat, abyste mohli tvrdit, že se ty kousky nevyskytují v žádném z nich. Což je v podstatě nemožné. V reálu je to určitě tak, že ty takzvané primery se vyskytují ve spoustě virů, které se mohou u člověka vyskytovat, takže ten slavný PCR test vám může dát "pozitivní" výsledej u kohokoliv. Kromě toho pozitivní výsledek vůbec nemá souvislost s nějakou "nákazou" nebo onemocněním, protože spousta "virů" se v lidském organismu vyskytuje vždycky, i když je člověk úplně zdravý. Při dostatečně "citlivosti vyhodnocení" najdete pozitivní výsledek u kohokoliv. A to v celé této fiktivní epidemii právě jde.

V. Wagenknecht 30.1.2022 18:16

Hm. Takže vy jste názoru, že všichni virologové a mikrobiologové a biologové a biotechnologové a molekulární inženýři po celém světě jsou úplní blbci a používají metody, o kterých Vintr a každý - dle jeho slov - nevzdělaný, leč inteligentní člověk jako je on jasně ví, že jsou zcela nefunkční. Pochopil jsem vás dobře? Vy jste echt kouzelný. Ještě mě poučte: co si vy představujete pod takovým pojmem "primer"?

J. Vintr 30.1.2022 22:38

Ano, vypadá to, že skoro všichni virologové se věnují vědě o něčem, co vlastně nikdo neviděl a co nejde dokázat. V historii nic nového, že celá věda byla úplně mimo. Tak jako se dnes smějeme středověkým lékařům, kteří vědecky léčili lidí pouštěním žilou, budou se nejspíš za pár desetiletí lidé smát dnešní "virologii".

V. Wagenknecht 31.1.2022 7:01

Zajímavé. Platí to i v nějakých jiných oborech vědy, tedy podle vás, že všichni vědci po celém světě hlásají úplné bludy a používají metody, které manifestně nefungují? Povídejte, ať se poučím. A ještě jednou, co je podle vás ten "primer"? Zjevně se vyznáte, tak ať se něco dovím.

V. Wagenknecht 31.1.2022 7:04

Mimochodem, považujete atomovou teorii za scestnou, tedy onu teorii, že hmota se skládá z atomů a ty se zase skládají z jádra tvořeného protony a neutrony (až na ten vodík), okolo kterého krouží elektrony? Povězte, ať se něco dovím.

J. Vintr 31.1.2022 19:27

Kdosi moudrý jednou řekl, vědecká teorie platí jen do té doby než někdo přijede s teorií, která tu předchozí vyvrátí. Je tedy možné, že lidé přijdou časem na něco, co vyvrátí i teorii o složení hmoty. Ovšem virologii ani není třeba vyvracet, ta se nikdy ani nedostala na úroveň skutečné vědy. Vědecká hyptéza se totiž musí dát experimentálně potvrdit a nestačí ji ověřit jen pozitivními experimenty, ale musí odolat i experimentům, které se ji pokusí vyvrátit. To se v případě virologie neděje, aby se náhodou nepřišlo na něco nežádoucího. Třeba na to, že nejde prokázat že "viry" opravdu způsobují onemocnění a že se může těmito "viry" onemocnění přenášet. Před druhou světovou válkou se to v několika případech někteří výzkumníci pokusili experimentálně ověřit a to s nulovým nebo zcela nepřesvědčivým výsledkem. Nejznámější jsou pokusy s nakažením zdravých osob nemocnými v době řádění takzvané Španělské chřipky. Po válce už se zřejmě nikdo o nic podobného nepokusil. Ona je totiž tato "věda" velmi silně navázána na farmaceutický průmysl, který by bez teorie virového původu "nakažlivých" nemocí přišel o obrovské zisky, hlavně z preventivního očkování proti "virovým" onemocněním.

V. Wagenknecht 1.2.2022 8:05

To neřekl nikdo moudrý, to je platituda, kterou vy vydáváte za moudrost, ještě jste zapomněl dodat, že je to staré čínské přísloví, to se tak dělá. Že bude jednou všechno jinak, to říkal už pračlověk Janeček u ohně, ohlodávaje přitom sobí kost. Nevykrucujte se a povězte, domníváte se, že atomová teorie je falešná a scestná nebo ne?

J. Vintr 1.2.2022 8:25

To jestli je atomová teorie správná nebo nesprávná je mi celkem lhostejné, protože to nijak nezasahuje do mého života. Zatímco falešná virologie zasahuje poslední dva roky do života nás všech až moc.

V. Wagenknecht 1.2.2022 8:56

No tak když vás zajímá pouze a výhradně virologie: co si představujete pod pojmem "primer"? Jak jste psal, "že ty takzvané primery se vyskytují ve spoustě virů".

J. Vintr 1.2.2022 9:43

Nezajímá mne pouze virologie, ale štve mě jak nás tady pod zcela falešnými záminkami ti šmejdi už dva roky dusí. S těmi primery uznávám, že jsem se spletl. Nepodíval jsem se, co tento pojem v případě PCR testů znamená a považoval jsem je za "etalon", na základě kterého PCR test hledá ten fiktivní virus.

V. Wagenknecht 1.2.2022 10:02

"S těmi primery uznávám, že jsem se spletl." - a tak je to u vás, řekl bych, prakticky se vším, kde jde o nějaké vědomosti. Akorát děláte lidem, co jsou proti coronové hysterii, špatné jméno.

J. Vintr 1.2.2022 11:20

Chytáte se blbosti. Na základních věcech tohle nic nemění. Vy jste se třeba nijak nevyjádřil ke "spolehlivosti" PCR testů, na kterých celý covidový podvod stojí.

V. Wagenknecht 1.2.2022 16:17

Spolehlivost PCR testů při správném provedení je vysoká. Myslíte si, že jsou ty statisíce (spíš milióny) lidí, kteří PCR metodu po celém světě používají, úplní blbci? Asi jo. Akorát vy jste letadlo. Pokud se o tom chcete něco dozvědět, udělejte si nějaký biotechnologický kurs a nevopruzujte furt. Jste jako umanutá vopice.

J. Vintr 1.2.2022 22:21

PCR testy byly zvoleny a na celém světě se používají právě pro své vlastnosti, že můžou dát libovolný počet pozitivních výsledků pro virus, který vůbec neexistuje u lidí, kterým vůbec nic není. Tím se vytvořila a vytváří zcela falešná celosvětová "covidová pandémie". To, že nikdo z lidí, který ten test provádějí a vyhodnocují, nemá vůbec tušení, co ten test vlastně detekuje, je prostě fakt. Ten údajný virus existuje pouze v počítači. To, že ten test ze samotného principu vůbec nemuze detekovat přítomnost celého údajného viru, schopného teoreticky způsobit nějaké onemocnění, je také fakt. To, že dostatečně vysokým počtem opakování lze najít "pozitivitu" téměř vždy, je také fakt. Ten test má NULOVOU vypovídací hodnotu v tom, jestli je člověk nemocný nebo "nakažený".

V. Wagenknecht 2.2.2022 6:43

Vždyť to říkám, vy jste letadlo. Ostatně existujete jenom v počítači. Kam se na vás hrabe umanutá vopice.