26.5.2020 | Svátek má FilipDISKUSE K ČLÁNKU

Upozornění
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.


Z DRUHÉHO KOPCE: Klukovské vzpomínky 508Řazeno podle času sestupně, seřadit podle času vzestupně
počet příspěvků: 10, poslední: 16.4. 2019 17:20, přehled diskusí

Přidal bych další:
Autor: F. Nerad Datum: 16.4.2019 13:13

Poslouchat ČRo2 začíná být trestem.Od února, co změnili koncepci, už tuto, kdysi oblíbenou stanici, vypínám. Začíná to už ráno Daliborem Gondíkem. Ten nám neskutečně kazí ráno svým kecáním (jaký rozdíl proti Janu Kovříkovi), Kostkovou už taky nechci a vůbec ne Pawlovskou. V poledne radši Skalku s Melenem, to bylo menší utrpení.Ještě, že radiopřijímač má tlačítko na vypnutí nebo se dá přeladit na jinou stanici.

Re: Přidal bych další:
Autor: F. Kusák Datum: 16.4.2019 17:16

No, já to mám podobně, také si myslím, že je Dvojka (pro mě stále Praha) neposlouchatelná. Dost výrazně se zkazil i ranní "Jak to vidí". Občas mně to přijde jako stupidní agitka. A celý den, až na výjimky, nám k tomu hrají totáčové sr.... pořád dokola. Já jsem teď přešel na rádio Povídka (na internetu), docela skvělé. A v kombinaci s Vltavou to jde. Vyberu si.

Mohlo být i hůř:
Autor: P. Novák Datum: 16.4.2019 11:29

Pane Čechu, pracoval jsem v nepříliš mentálně komplikovaném dámském kolektivu, kde jsem byl neurvale odblokován od ovládacích prvků rozhlasového přijímače. A věřte, že kdybyste byl denně nepodmíněně odsouzen k poslechu superchytrých dam Kobzanové a Asterové, ještě rád byste po takovém záhulu vyklusával s paní Kostkovou.:-)

Naštěstí já z produkce ČR sleduji pouze:
Autor: J. Lepka Datum: 16.4.2019 10:54

Jazz a D-dur a tam se toho naštěstí moc nenakecá. Doporučuji pane Čechu, přece jen krevní tlak lze zvyšovat i jinými, příjemnějšími způsoby.

Ošklivá, tomu nerozumím,:
Autor: D. Polanský Datum: 16.4.2019 8:40

vše jest od Boha. A nakonec nevíte, jaká je v posteli.

Revize:
Autor: J. Kovaříček Datum: 16.4.2019 3:48

Tak jsem si tu "krasavici" Babčákovou vyhledal na Internetu a musím dát panu Čechovi za pravdu. Já jsem starý člověk a tak pamatuji doby, kdy muž by něco takového o ženě neřekl, bylo slušno raději pomlčet. Ovšem na psaní pana Čecha oceňuji právě jeho otevřenost a upřímnost, jeho ani politická korektnost nerozleptá. A takových lidí je dnes už jen málo.

Opět:
Autor: I. Procházková Datum: 16.4.2019 1:51

prima čtení od p. Čecha. K té Simoně Babčákové - to, co jsme viděli ve Všechnopárty u K. Šípa - to ještě nebylo tak hrozné. Sleduju opakování pořadu Nikdo není dokonalý (s Krampolem) a tam p. Babčáková nedávno excelovala. Byla to tedy síla - celým pořadem se prochechtala ve stylu "opilé bezdomovkyně". Vždycky si přitom vzpomenu na starou hereckou gardu - Smolík, Lukavský, O. Nový, Horníček, Lipský, Kopecký, Munzar ... Medřická, Fabianová, Štěpánková, Havelková, Budínová, Vášová, Gollová, Vítová. Z těch žijících třeba Jana Hlaváčová, Blanka Bohdanová - už jich bohužel moc nezbylo. Jo, bejvávalo ...

Re: Opět:
Autor: F. Kusák Datum: 16.4.2019 17:20

Dnes jsem poslouchal na Rádiu humor (také na internetu) M. Horníčka. No, fakt bylo to skvělé, až jsem smíchy slzel. Moc mně ta parta schází.

Prohlásit o někom, že je neskutečně ošklivý,:
Autor: I. Lyčka Datum: 16.4.2019 0:41

najmě pak o ženě, znamená, že se někdo nedívá do zrcadla. Začínáte sklouzávat k buranství, pane Čechu.

Re: Prohlásit o někom, že je neskutečně ošklivý,:
Autor: K. Salajka Datum: 16.4.2019 7:05

Máte sice v principu pravdu, ale Simona svůj vzhled užívá vědomě jako herecký kapitál. Podobně jako ten zoufalý chlapec v pohádce Žito kouzelník , který si myslel, že když je gay, už nemusí nic hrát.