Sobota 25. ledna 2025, svátek má Miloš
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

VZPOMÍNKA: U pekařů

Už jsem to viděl dost černě, už šlo do tuhého. Peníze došly, další byly v nedohlednu a přerušení studia vypadalo jako jediná zbývající možnost... když se všechno nádherně vyřešilo a v dobré obrátilo, jako v té době snad všechno.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
MP

16. 5. 2018 21:51
Já brigádničil u Lahůdek,

s Barkasem. Ale jen o prázdninách, tam se jezdilo ve dne.

Malý náklaďák Aero (vnucená výroba) byla původně Škoda.

0 0
možnosti
MK

16. 5. 2018 8:55
Hezké vyprávění

a tak si vzpomínám na mé řidičské působení na vojně v Chebu 1962-64, když jsem velmi občas zaskakoval za jiného spoluvojína a jezdil s "jeho" V3S - hovnocucem a všude jsem dostával 50-100,-kč na ruku, že jsem jim ten jejich materiál odvezl do čističky. A moje Tatra 111 zatím čekala v autoparku. Po té Tatře se mi stýská furt a teď i po tom SA 58 - hodil by se velmi - islám do Evropy nepatří. Hezký den

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz